PAŞA-DEHŞET

• Konuyu başlatan DeletedUser65583
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64653

Ziyaretçi
üstad yanlış yere yazdın galiba bunu :D burası Pi-DE klanın duyurusu diyebiliriz :D ancak genede size bir cevap vermek isterim :D

dehşet-ve paşa klanları duman klanına savaş açtığında sınırlar defli misler basılı kısaca hazırlıklara rağmen ve düman sınırları defsiz olan defte diriliş sınırında olduğu bir ortamda duman klanı
1. gün 19
2.gün 52
3.gün 58 köy
4.gün 53 köy ki
hergün yaklaşık 20 köy de duman almış gözüküyor :D ancak benim duyduğuma göre dehşet ilk gün +100 köy kaybetmiş şuanki duruma bakarsanız daha dün Pİ-DE klanı bana 600 kami gömdü ama 1 köy bile alamadı durum buyken böyle konuşman daha komikki hakan abimde yukarda diğer söylediklerine cevap vermiş

O DEĞİLDE DEHŞET HESABI BANA HALA DEVRETMEDİ GALİBA BEN DİYİNCE KÖŞESİNDE ZİYAFET ÇEKİYOR HAHAH :D

daha geçen gün bir oyuncunuz duman dehset savaşında duman çok aşırı köy kaybetti diyordu bence yanlışın var :)
ha bide üstadım keşke o 100 köyü duman almış olsaydı diriliş değil :D daha PK savaşından bir gün önce sadece 25 kamiyle 5 köy aldım sınırdan 600 kami falan denmişte herkes bir seni savunuyor ozaman :D

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Şair benim sen değilsin
PAŞA önümde eğilsin
Rezilliğe hep meğilsin
DEHŞET adam eder misin

Hava atıp orda burda
Biraz nefes alıp dur da
Gönlün senin belli hurda
PAŞA-DEHŞET eğil burda

Bırak beylik sözlerini
Ben bilirim özlerini
Açıp bana gözlerini
DUMAN olacağız sözlerini

Kalbinde kin nefret çokken
Aşk la atan nabzın yokken
Her sözüne karnım tokken
Server(39) de lider yokken

Kalmaz korkma gönlüm darda
Soğuklarda hem de karda
Sallayıpta ortalarda
PAŞA DEHŞET şimdi darda

Çıkacağın kat değildir
Tadacağın tat değildir
Yiyeceğin halt değildir
Bu server sizin(PAŞA-DEHŞET) değildir

Salmalısın kalbi derde
Tamamlanmaz eksiklerde
O zirvedir yükseklerde
DUMAN hep zirvelerde

Güzel şiir :) 8'li hece ölçüsü ha :)

DeletedUser52894

Ziyaretçi
daha geçen gün bir oyuncunuz duman dehset savaşında duman çok aşırı köy kaybetti diyordu bence yanlışın var :)
ha bide üstadım keşke o 100 köyü duman almış olsaydı diriliş değil :D daha PK savaşından bir gün önce sadece 25 kamiyle 5 köy aldım sınırdan 600 kami falan denmişte herkes bir seni savunuyor ozaman :D

o kadar boş savunuyorsun ki kendinizi görende 2 ayı geçen savaşta 2,3 kıta ilerlemiş te son askerlerimizle savaşıyoruz :D tüm klan beni savunuyor aynen :D köylerim hepsi 100 er k def dolu :D şurda objektif bir yorum yapamamanız üzücü

DeletedUser52894

Ziyaretçi
600 kamide mis varmiydi sekerim :) azcik pre kasta ciftlikleri düzeltesin.istatistikleri cikartlm dünya onun üzerine yorum yapsin

hehe :D haklısın bu bir mis opu değil kami opu idi :D ancak gün içinde bazı kamilerin peşine mis takmak boş köylere mis atma denemeleri derken gün içinde 70 mis saldırı aldım :D sizde kabul edersiniz ki op istediğiniz gibi sonuçlansa idi çok daha fazla mis çıkılır idi ve köy kapmaya çalışırdınız :D ama yaptığınız opu gayet güzel karşıladık bence sizde farkındasınız bunun :D :D

DeletedUser64653

Ziyaretçi
o kadar boş savunuyorsun ki kendinizi görende 2 ayı geçen savaşta 2,3 kıta ilerlemiş te son askerlerimizle savaşıyoruz :D tüm klan beni savunuyor aynen :D köylerim hepsi 100 er k def dolu :D şurda objektif bir yorum yapamamanız üzücü
:D

Despi*

Casus
1 Dehset ve Paşa Klanları ile 2 ye 1 savaşıyorduk
2 Beleş Köy toplayan sizsiniz savaş başında ne yaptığınızı herkes biliyor sırttan vurmak sizin tarzınız ne erkersen onu biçersin kendi yaptıklarınıza bak önce
3 Pk ya demişsin ki dost görünüp bizi vurdu sizde aynı şeyi dumana yaptınız pkya laf söylemeden önce kendinizin temiz dürüst olduğunuzdan emin olun
4 W39 dünya yarı yarıya oldu ve iki tarafta eşit oldu adaletli bir savaş olduğunu düşünüyorum :) iyi olan kazansın iyi oyunlar
Kardeşim siz niye oalyları bu kadar çarpıtıyorsunuz ?
Düşmanımıza yardım etmediniz mi arkamızdan kuyumuzu kazmaya çalışmadınız mı ?
Halen daha ne yüzle sırtımızdan vurdular diyorsunuz ?
Pk ile ilişkilerimiz çok uzun süredir iyiydi bunu kendileride biliyor
Duman bizle savaşmadan bizi yaralamayı düşündü hep

Serdarsemih.

Kılıç Ustası
hehe :D haklısın bu bir mis opu değil kami opu idi :D ancak gün içinde bazı kamilerin peşine mis takmak boş köylere mis atma denemeleri derken gün içinde 70 mis saldırı aldım :D sizde kabul edersiniz ki op istediğiniz gibi sonuçlansa idi çok daha fazla mis çıkılır idi ve köy kapmaya çalışırdınız :D ama yaptığınız opu gayet güzel karşıladık bence sizde farkındasınız bunun :D :D

kardeşim dikkaimi çekti

Biz olayları çarpıtmıyoruz :) siz işinize geldiği gibi konuşuyorsunuz
1 Nail Erda ile Hakhan yani Hakan ile görüştük.Dehset ve Paşa ile S.a Yapıldığında
2 Aramızda Savaş durumu olur mu diye görüşüldü naillin cevabı asla aramızdaki s.ayı bozmam diye karşılık ve bize saldırmak için hazırladınız sonrada savaş ilan ettiniz benm elinde deliller mevcuttur.Malum ortak diplomasi wp grubunda ekrem ve ben vardık :) şimdi gelipte bana söyle böyle deme geçmişi konuşmanın manasıda yok arkamızdan vurdunuz hazırlanıp w30 dan tanıyoruz zaten dehset ekibini w30 dada aynı şeyi yapmıştınız burda ekremin hatası ikinci kez sizin gibi istatistik hastası hatta istatistik diye geberen adamlara güvenmektir baska söyleyeceğimde yok az laf çok iş :) oyununuza bakın savaşına bakın

Serdarsemih.

Kılıç Ustası
Şuda bir gerçektir bizde sütten çıkmış.Akkaşık değiliz tabiki bizimde hatalarımız yanlışlarımız oldu bunu inkar etmiyoruz zaten iyilik yaptık maraz doğdu işin aslı bu dost görünenler kazık attı.Yönetimi yeni devir aldığın için bazı konuları bilmiyor olabilirsin buna saygı duyarım fakat sende bilmediğin konular üzerinde yorum yapma lütfen

Serdarsemih.

Kılıç Ustası

Düşman derken biz bu zamana kadar düşmana yardım etmedik :) hangi klandan bahsettiğini söylermisin

DeletedUser48649

Ziyaretçi
arkadaşlar bu oyun haklı haksız oyunu değil
ve herkes kendini gayet haklı görüyor
peki napacağız şimdi
oturup evet sizin hatalarınız şunlar bizimkiler bunlar deyip objektif bir değerlemdirme yapıp orta yolu m6 bulacağız
sonra siz aslında iyi insanlarmışsımız
harbi ya sizde iyimişssiniz deyip
kol kola modarotörleremi saldıracağız
serverde savaş olmak zordunda dehşet paşa dumam diriliş birleşip lola dalacal halimizde olmadığıma göre birbirimizle savaşacağız
burdaki herkes iyi insanlardır eminim kimsenin kişiliğine karakterine laf söylemeye gerek yok
bel altı vurmadan savaşalım ve biri kapatsın artık dünyayı
çok polemik yaptık
belki diğer serverlerde omuz omuza savaşacağız
herkese iyi savaşlar

DeletedUser52894

Ziyaretçi
kendisine söven adamı yalan yanlış savunan bizden değildir :d

ben anlamadı ben iptal :D bu laf kime :D hani bana desen ben zaten sizden değilim :D hakan abi desen oda sizden değil :D hesabı vermeyen arkadaşa desen oda sizden olamaz hesap benim :D

Despi*

Casus
serdarsemihin ceza almasından sonra kanıt olan fotoya fotoşop diyen kişiye diyorum :d
eski dehşet oyuncusu :d

YILAN SERDAR

Mızrakçı
Bu konuyu açtığın iyi oldu despi yanlız şunu belirtiyim o fotoyu bende gördüm ve o photoshop u yapmak çok kolay ayrıca oyun özelliklerinden biriyle yapılabiliyor... Bunu sende biliyorsun ve ceza yiyen arkadaşı yani Hakan ı da tanıyorum birine kolay kolay küfür etmez etse bile oyundan etmez zaten :) bir insanın 1.2-3 m lik hesabı banlatmak için bile bile küfür etmesi saçma olur dimi... gerek 2 tarafında dedikleri gerek mod ların yazdıklarını okudum ve açıkça her ne tarafta olursan ol bu ban ın haksız olduğu kanaatine kapıldım... Ayrı konulardan biride foto ile ban atıldığını bilmiyordum ne olursa olsun... sonuçta modlarda insan ve hata yapabilir ama hatalarını kabul etmemeyi seçiyorlar... ilginç olan bir konuda Hakan arkadaşımız küfür etmesi için bir nedende yok uzun zamandır 2 vs 1 olarak 2 klana karşı savaşıyoruz zor durumdayız hiç bir tık yok hakaret küfür yada başka bir şey ama nasıl bir iştir ki yanımıza diriliş klanı gelince şartlar dengelenmeye başlayınca biz Küfür etti oluyoruz ilginç... Hakan bu işin peşini bırakmış olabilir belki çünkü modlar cevap vericez diyip bildirimleri kapatıp birdaha cevap vermiyorlar...

Bu oyunda pre alan biz oyuncularız oyuna girdiğimizde reklamlarla tıklamalarla üstünden para kazanılan biz oyuncularız... Ama ilginç birşekilde muamele görüyoruz... belki burada yazıyorum diyede bana ban atabilirler yani bunlar olan şeyler...

serdarsemih hesabı fake resimler ile ban yemiştir bunu sende modlarda sizin modlarla arkadaş olduğunuzu düşündüğüm arkadaşında biliyor... Belki üstü örtülecek bu konunun... ama yapılan yanlışlar asla unutulmayacak unutulmuyorda.

Despi*

Casus
Bende olayı küfür ettiği söylenen kişinin ağzından anlatayım
Birbirlerine saldırıyorlar hakab köy ismini öyle yapıyor
Sonra joyy telefonla konuştum hallettik sorun yok diyor
Fotoyu bana başkası attı ve fotoyu çekende joyy
Hakanla kanka olmadan önce sanırım:d
Şikayet edildikten sonrada aram bozuldu arkadşaımla fotoşop bu diyor admine :d
Böyle bişey olabilirmiş gibi anasına söven adamı savunuyor gözümde bitmiştir o hareketinden sonra
Kısaca küfür ettiğini söyleyen de kendisi sonradan yalanlayanda
İlk ben şikayet ettim fotoyla ceza vermediğinizi biliyorum gerekli incelemeyi umarım yaparsınız diyerek mesaj attım desteğe onlarda bişey buldu ki ceza aldı hesap
Benim fikrim budur kimsenin fotoşop yaptığı da yoktur senin söylediğin aksine oyunda o nasıl yapılır bilmiyorum ama köy ismi değişikliğinin adminler tarafından kontrol edilebileceğini düşünüyorum