PAŞA-DEHŞET

• Konuyu başlatan DeletedUser65583
  • Başlangıç tarihi

YILAN SERDAR

Mızrakçı
Bende olayı küfür ettiği söylenen kişinin ağzından anlatayım

Dediniz ... Joy un anlattıkları içinde 2 konu var zaten 1 photoshop yaptığını söylüyor 2. Photoshop lu fotoğrafı paylaşarak ve şikayet ederek banlanmasını sağlıyor...

Bunun haricindeki konuları hakanla ben şahsen konuştum anlattığınız gibi birşey değil

Despi*

Casus
Joyy un bana söylediği anlattığım kadar
çok ilgimi çekmemişti o zaman çok sormadım detayları
Fotoşop felan da değil hakanı kurtarmak için yalan söyledi boş yere şikayet edende kendisi değil

Despi*

Casus
Dediniz ... Joy un anlattıkları içinde 2 konu var zaten 1 photoshop yaptığını söylüyor 2. Photoshop lu fotoğrafı paylaşarak ve şikayet ederek banlanmasını sağlıyor...

Bunun haricindeki konuları hakanla ben şahsen konuştum anlattığınız gibi birşey değil
Orda demek istediğim
Küfürün hedefinde olan kişiydi

Serdarsemih.

Kılıç Ustası
Orda demek istediğim
Küfürün hedefinde olan kişiydi

Ulan kesin var ya rüyanızda bile beni görüyorsunuzdur..:) şimdi bu alt tarafı oyun dedikodu peşinde koyacağınıza oyununuza bakın bilmediğiniz konulara burnunuzu sokmak :) size yakışmıyor Joyy ile aramızdaki problemi hallettik bitti uzatmayada gerek yok Joyy arkadaşım dostum sizene ki bundan düşman klandakiler arkadaş dost olamaz diyede bir kanun yok herkes sizin gibi oyun için her pisliği yapar sanıyorsan yanılırsın sen 3 şahıssın karışma lütfen daha bişey yapmayacagm sizede prim vermeyeceğim.Aynı leş peşinde koşan karga gibisiniz biri ceza yesede Beleş Köy toplasak diye bakıyorsunuz ( Gerçekten Oyunun hakkını verenlere sözüm yok düşman klanda olsa dahi emek verenin hakkını yemem) Şimdi sırf prim yapmak için konuyu buraya taşıman ayrıca trajedik ve komik bir durumdur.Nasıl bir kişilikte olduğunu yansıdıyorsun yukarıdaki dediklerimide hak etmiş oldun lütfen diyorum tartışma ortamı çıkarmaktan vazgeçin ne cevap vermek istiyorsanız oyununuza cevap verin

Serdarsemih.

Kılıç Ustası
Çünkü burda alt tarafı oyun oynuyoruz keyif almak için BURDAYIZ herkes sinirle ağzına geleni saydırıyor yukarıda görmüş olduğunuz gibi buda tartışma ortamı sağlıyor kim ne yapmış boşverin oyun oynuyoruz oyununuza bakın

Serdarsemih.

Kılıç Ustası
CEZA İŞİNE GELİNCE HAKSIZ YERE YEDİM FOTO İLE BU ZAMANA KADAR KİMSE CEZA ALMAMIŞTIR.
İLK CEZA ALAN KİŞİYİM SAYGI GÖSTERİN

Despi*

Casus
Oyundan fitnecilerin eksilmesinden zevk alıyorum
Gerçi sen başka hesaba geçersin en kötü :d
Olayın muhattaplarından olan joyy dan aldık fotoyu
Seni fake fotodan banlattılarsa bu karaktersizlik senin arkadaşındadır

Serdarsemih.

Kılıç Ustası
Oyundan fitnecilerin eksilmesinden zevk alıyorum
Gerçi sen başka hesaba geçersin en kötü :d
Olayın muhattaplarından olan joyy dan aldık fotoyu
Seni fake fotodan banlattılarsa bu karaktersizlik senin arkadaşındadır

Lafla olmuyor bu işler kişi kendin bilirmiş

Despi*

Casus
Ben senin kafanı yaşayamıyorum valla anlayamıyorum da
Napmışım 8 saat içinde durdun durdun tekrar yazdın :d

DeletedUser62477

Ziyaretçi
her cuma gecesi ben ve adminleri tanıyan arkadaşlarım buluşup karanlık bir odada planlar yapıyoruz komplolar kuruyoruz :d
Ben dedim bunu kaç defa inanmadı kimse. Bakın işte itiraf etti şimdi bana inanıyor musunuz?

DeletedUser54995

Ziyaretçi
alper serdarsemih nerde neden banlandı :D :D özledim kendisini :D

DeletedUser62477

Ziyaretçi
Hakan'ım seni soruyorlar... Gel hele bakalım, görelim bir seni...