PAŞA-DEHŞET

• Konuyu başlatan DeletedUser65583
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser52894

Ziyaretçi
öncelikler hayırlı olsun :) şu oyunu oynayanlara zaman içinde bazı testler şart :) biz bu nick'ler ile dalga geçme olayını lise yıllarında bırakmıştık :) 15 yıl geri gitmeye gerek yok bence ;) pro ama nick anlamını gerçekten merak ediyorum aydınlatırsan sevinirim yazışmalarda zorlanıyoruz senden bahsederken

çok saçma bir hikayesi var :D beni silerseniz anlatıcam :D söz :D ksksksk :D ya ne güzel düşmanım benya :D düşmanıma moral veriyorum :D

DeletedUser65583

Ziyaretçi
heheh böyle esprilerle dikkatimi dağıtamazsın :D hadi sözünde dur ve hesabı devret :D sonra istediğin kadar konuşabilirsin forum hesabına girmene izin veriyorum :D
Dikkatini dağıtmaya çalışmıyorum konuşmalarında o yaş hissini veriyorsun ayrıca benim köy isimlerinde hakaret edici birşey yazmıyor senin anlama kapasiten öyleyse oda farklı bi mevzuu

DeletedUser52894

Ziyaretçi
Dikkatini dağıtmaya çalışmıyorum konuşmalarında o yaş hissini veriyorsun ayrıca benim köy isimlerinde hakaret edici birşey yazmıyor senin anlama kapasiten öyleyse oda farklı bi mevzuu

valla ben sizi ağzından çıkanın farkında olan biri sanııyordum ama galiba farkında bile değilsiniz :D hayır hesabı devrederim diye ortaya lafı koyunca sorun yok :D biz al bakalım hadi diyince kapasite yoksunu velet oluyoruz :D madem adamlıktan bahsediyoruz adam gibi sözünü yerine getir yada hatalıyım de haklısınde duman klanının bir ferdi olarak sizi büyüklük yapabilir belki :D yada gene kapasite ile ilgili birşeyler yazıp kendi köşende hakan abimin dediği gibi ye yala kafana göre :D

DeletedUser64653

Ziyaretçi
Beyler boş yapmayın
Duman klanı PK yı yanina alip savasa basladiginda boş beleş dusen köyleri görünce hemen dünyayı kapattık zannediyor.
DEHSET klaninin herzaman dünyanin basindan beri her savasta üstün performansı göstermistir acik ve net ortadadir.
Simdi yaniniza daha dün DEHSET klanına dost görünüp DEHSET ten hediye oyuncu toplayıp büyüyen kısaca kimse yanlis anlamasin DEHSET in besledigi buyuttugu PK klanini alıncamı birden bukadar yigitlestiniz?

Ben her iki tarafada basarilar diliyorum ve her iki taraftada bir takım yanlışlıklar yapıldı Joyy nicki ve .AVCI. nicki DEHSET te oynadigim eski hesaplarimdir.

İyi oyunlar.

Serdarsemih.

Kılıç Ustası
Beyler boş yapmayın
Duman klanı PK yı yanina alip savasa basladiginda boş beleş dusen köyleri görünce hemen dünyayı kapattık zannediyor.
DEHSET klaninin herzaman dünyanin basindan beri her savasta üstün performansı göstermistir acik ve net ortadadir.
Simdi yaniniza daha dün DEHSET klanına dost görünüp DEHSET ten hediye oyuncu toplayıp büyüyen kısaca kimse yanlis anlamasin DEHSET in besledigi buyuttugu PK klanini alıncamı birden bukadar yigitlestiniz?

Ben her iki tarafada basarilar diliyorum ve her iki taraftada bir takım yanlışlıklar yapıldı Joyy nicki ve .AVCI. nicki DEHSET te oynadigim eski hesaplarimdir.

İyi oyunlar.

1 Dehset ve Paşa Klanları ile 2 ye 1 savaşıyorduk
2 Beleş Köy toplayan sizsiniz savaş başında ne yaptığınızı herkes biliyor sırttan vurmak sizin tarzınız ne erkersen onu biçersin kendi yaptıklarınıza bak önce
3 Pk ya demişsin ki dost görünüp bizi vurdu sizde aynı şeyi dumana yaptınız pkya laf söylemeden önce kendinizin temiz dürüst olduğunuzdan emin olun
4 W39 dünya yarı yarıya oldu ve iki tarafta eşit oldu adaletli bir savaş olduğunu düşünüyorum :) iyi olan kazansın iyi oyunlar

DeletedUser52894

Ziyaretçi
Beyler boş yapmayın

İyi oyunlar.

üstad yanlış yere yazdın galiba bunu :D burası Pi-DE klanın duyurusu diyebiliriz :D ancak genede size bir cevap vermek isterim :D

dehşet-ve paşa klanları duman klanına savaş açtığında sınırlar defli misler basılı kısaca hazırlıklara rağmen ve düman sınırları defsiz olan defte diriliş sınırında olduğu bir ortamda duman klanı
1. gün 19
2.gün 52
3.gün 58 köy
4.gün 53 köy ki
hergün yaklaşık 20 köy de duman almış gözüküyor :D ancak benim duyduğuma göre dehşet ilk gün +100 köy kaybetmiş şuanki duruma bakarsanız daha dün Pİ-DE klanı bana 600 kami gömdü ama 1 köy bile alamadı durum buyken böyle konuşman daha komikki hakan abimde yukarda diğer söylediklerine cevap vermiş

O DEĞİLDE DEHŞET HESABI BANA HALA DEVRETMEDİ GALİBA BEN DİYİNCE KÖŞESİNDE ZİYAFET ÇEKİYOR HAHAH :D

DeletedUser58832

Ziyaretçi
600 kamide mis varmiydi sekerim :) azcik pre kasta ciftlikleri düzeltesin.istatistikleri cikartlm dünya onun üzerine yorum yapsin

Serdarsemih.

Kılıç Ustası
Şair benim sen değilsin
PAŞA önümde eğilsin
Rezilliğe hep meğilsin
DEHŞET adam eder misin

Hava atıp orda burda
Biraz nefes alıp dur da
Gönlün senin belli hurda
PAŞA-DEHŞET eğil burda

Bırak beylik sözlerini
Ben bilirim özlerini
Açıp bana gözlerini
DUMAN olacağız sözlerini

Kalbinde kin nefret çokken
Aşk la atan nabzın yokken
Her sözüne karnım tokken
Server(39) de lider yokken

Kalmaz korkma gönlüm darda
Soğuklarda hem de karda
Sallayıpta ortalarda
PAŞA DEHŞET şimdi darda

Çıkacağın kat değildir
Tadacağın tat değildir
Yiyeceğin halt değildir
Bu server sizin(PAŞA-DEHŞET) değildir

Salmalısın kalbi derde
Tamamlanmaz eksiklerde
O zirvedir yükseklerde
DUMAN hep zirvelerde

DeletedUser64653

Ziyaretçi
Burda şiir yazıp boş yapacağınıza oyunda bir işe yarasanız klanınıza bir katkınız olur belki ;)
Dehsetin de dumanında yanlışları var.
İyi olan kazansın