Pıtır vs Hc

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Lord ultimate

Çaylak
bu oyunda yıllarda aynı olaylar yaşanır. 15 yıl öncede bu vardi şimdide bu var.
olanlar yanlış yapılmaması gerekir belki.

ama şunu unutmayın bugün sana yapılan karşı çıkıp bura da hak hukuk adalet diye savunanlar.Gerçekten bunun arkasında dursa ve dik dursaydı şuan oyunda bunu yapmaya cesaret eden adam bulamazdınız.

truva atan adamla oynamayın dışlayın.
köy satan adamla oynamayın dışlayın. vs vs vs vs gereksiz bir tartışma içerisinde herkes birbirini suçluyor sen bunu yaptın sen şunu yaptın.
şu oyunda zamanın varsa zaman ayırabiliyorsam ekibinde zamanı olan adam varsa senden iyisi yoktur.Gerisi bot mis arası için herkesin artık bildiği programlar kullanılarak atılan bu zamanda, kimse oyunculuktan bahsetmesine gerek yok.
1 köyle oyun kazanılmaz 1 köyle de oyun kaybedilmez.Daha uzun bir maraton var. hızlı dünya kaybedilen köy 1 günde yerine getirilir.
biz insan oğlunun gaflete düştü şeydir yanlış bir yoldan kazanç elde edince işine gelenler seviniyor. Ama aynı yanlış kendine yapılınca kıyametler koparıyoruz.
Olaya insanlar farklı yere götürmeye çalışıyor diye yazdım. Bu olay için değil genel anlamda oluşan olaylar için yazıyorum.

isa gelince isa iyi bir arkadaşımız zamanından, işinden, yoğunluğundan eskisi gibi oyna ağırlığını koyamıyor belki eskisi gibi oynarım zaman bulurum düşüncesi ile başlıyor ama hayat şartları izin vermiyor.Eski oyun tarzından da vazgeçiremedik yoksa çok güzel dünyalar çıkartır gel arkada farm yapak diyorum yok ile zıtlaşacak birileri ile bunu seviyor adam ama zaman problemini bazen unutuyor.

Eski iki dostun bu şekilde kutuplaşması ve bunu bazılarının fırsat bilim ateşi iyice harlayanlar var. Asıl onlara dikkat etmek lazım.
2 side kapışacak sa bu dünyada olan olmuş bir dünyada ikisi kansız tek tek kapışır alan çekilir. bu kadar basit.
iki taraftan da dostlar var bu şekilde birbirini kırmak üzmekten ekipleri dağıtmaktan başka birey olmaz.

benim ekibim yok eskiden CROM da oynardım çoğu ismini bilmez o zamanlar yoklardı :D
daha sonra eşkiya ailesi ile uzun bir süre 3 4 dünyada oynadım.

şimdide 2 3 arkadaş vasıtası ile gel takılak dediler takılıyorum.Elini nereye atsan çamur çamurda bu yüzden 4 5 yıldır yabancı serverler de oynuyordum hala değişen bir şey yok.

daha fazla uzatıp birbirinizi üzmeye değmez sonuçta bu bir oyun.

NaiL ErDa

Acemi
İsa seninle önceye dayanan bir mevzumuz vardı ve mevzusu olan arkadaşlarda defterler kapandı öğretecem sana bu oyunu oynamayı 2. Köyünü büyütüyormuşsun şuan onuda ben alacağım unutma adımı :)

Ve o savlar olsada köyün gidecekti bir oyun için ağlama bu kadar :)

Hani yüce Allah'ın işine karışılmaz karışılmasına ama bazılarını erkek diye yaratıyor yaratmasına da be yüce rabbim bu adamların maneviyatına da zaman zaman erkek olduklarını hatırlaması için kod mod bişeyler ekleseydin ne güzel olurdu.

Sen klanların yüz karası rezil bir insansın kardeş Dilek Sigarasına yapılan bana yapılmıştır. İsa ile mevzun bitti bizimle başladı bitir bitirebilirsen. Bakalım nerelere gidecek bu mevzu. Bu yaptığınızla güzel bir köy aldınız ama neler kaybedeceğinizi hesap etmemişsiniz onu da tecrübe etmek lazım. Hadi eyvallah.

Çetin Aksun

Acemi

herkese selamlar.

Eleman dehşet klan yöneticisiydi ben klanlarına girdiğimde,klana girmemi de zaten Uygar kardeşim söyledi,gereken desteğin sağlanacağından dolayı.
Sağolsun arkadaşlar destekleri gönderdi,köyde 4.5k mızrak 3k kılıç vardı,hemen hemen askeri durum buna yakındı. Bu gece de köyleri toplamaya başlayacağımdan dolayı da saat 12 gibi yağma atmayı bırakıp,hafifler köye girene kadar bulunduğum işten izin alarak uyudum.

Şimdi gelelim size. Ben olsaydım,bana karşı Oğuz'un köyüne böyle bir şey yapacağız deselerdi eğer kabul etmezdim. Durumdan haberim yoktu,benden habersiz gelişti gibisinden yalanlar söylersiniz siz,gün boyunca pazarı 70'e bile çıkartmadınız. Sizin böyle bir çirkinliği yapacağınızı her ne kadar düşünmemiş olsam da bana en yakın ismailin hesabından ne gibi preler yaktığınızı,durumu kendinizin ayarladığını biliyorum. Her şey ayarlanmıştı.

Şimdi de arkamdan söylemler çıkarıp,isa hesabı sattı,hesabı verdi gibisinden laflar yapıyormuşsunuz. Bana yapılan teklifleri ben zaten bizim çocuklara söyledim,üzerine gülüp eğlendik. Bunu ilk duyan da Uygar oldu zaten :)

Size delikanlı olun,adam olun,oyun için asena olmayın diyemem,siz bu oyun için bazı şeylerden zaten vazgeçmişsiniz. Ama yolunuz taşlı beyler,elbet takılırsınız.

Velhasıl,ben hesabı başkasına vermedim,teklifler geldi reddettim. Oğuz ile konuşturmaya,orta yolu bulmaya çalıştılar Oğuz'u vura vura ağlatacağımı söylemiştim,yukarıdaki raporda asker bilgim de mevcut,zaten yapacaktım. Bu yaptığı harekette ağlamaktan çok öteye gittiğini gösterdi,bu bana yeter. Bakın tekrar söylüyorum,bu elemanlar kendilerini aklar,haberim yoktu diye. 2 birim yanımdaki adama en az 50k premium yaktırıp dibimden mis çıktılar,her durumdan haberleri vardı. Sizin dibimdeki adama premium yaktırıp köyüme 4 mis atacağınızı anlamıştım da bu kadar beklemiyordum. Ha bu arada Cem,biz bu türküleri çok okuduk,yarın telefonumu açarsın,kendini kurtarırsın. :)

Geçmiş olsun üstad, ne yazık ki oyun olduğunu unutup küçük minik akıllarıyla kendince oyunlar çeviriyorlar olsun köyü kabetmiş oldun ama gerçek yüzleri tanıman bence daha iyi oldu en kısa zamanda gelişip tekrardan çarpışacağını düşünüyorum şimdiden bol şans iyi oyunlar

rafortek

Acemi
Herkes kendine yakışanı yapıyor. Adamın içinde varsa ve vicdanı da müsaade ediyorsa, böyle çirkin bir işi rahatlıkla yapar. Ruhuna işlemiş belli ki.

Dilek sigarası kardeşimi tebrik ederim. En azından delikanlı gibi çıktı meydanını okudu, korkakça bir hamlede bulunmadı. Crazy is Here ise bu dalkavukça işe ortak olarak ve en azından ses etmeyerek kendi kalitesinden ödün vermiştir. Keşke arkadaşlarının bu yanlışına ses çıkarıp bu benim meselem diyip engel olsaymış. En azından onu savaştan kaçmayıp her oyun sınırda korkusuzca çarpışan bir olarak hatırlardık. Hayırlısı olsun.

kriegeerr

Yasaklı
Rezillik.

Gerçi 67 de bize para teklif edip satın alamayınca baba klanını satın alan ekiple oyun oynayarak kalitesini az çok belli eden birinden bahsediyoruz. Şu saatten sonra Dilek Sigarası köylerini satmış rol yapıyor deseler yine kimse şaşırmaz.
Sadece satılık olanlara para teklif edilir, nesin sen ? Kendi aranızda şu kadar paraya satarız deyince teklif mi edilmiş oluyor :) ne gerek var bedavaya hallettik ajshs

EİBO-UNUS

Mızrakçı
Meteor'dan arkadaşlar da isa bilerek yaptı demişler Uygar'a,öyle bir şey yok arkadaşlar. Köyü paslayacak olsam,2k hafif basıp bu kadar yağma yapmaz büyütür geçerdim. Biraz mantıklı düşündüğünüz de bunu da anlayacaksınız zaten. Ben bu oyunda çoğu şeyle karşılaştım,şu an normal bir şey gibi karşılıyorum yapılanları da Ömer'im bu olanlara acemi, çok emek verdi,onun hakkını sizlere bir şekilde ödettireceğim merak etmeyin :)
Derler derler yapmasan da yaptı derler :)

EİBO-UNUS

Mızrakçı
klandan lavuğun biriyle anlaşıyorlar,eleman yönetimde kurucu yetkisi var. Benim hesapta destekli,dibimdeki hesaptan da bayağı pre yaktılar 4 mis basmışlar. Lavuk gece tüm üyeleri klandan atıyor,klan dışı destek olmadığı için tüm savlar dışarıda. Telefon kullanımımdan dolayı da 2-3 saat uyuduğum zamana denk getiriyorlar durumu,bende sabah bunların köyünü alırım diye yağmadan dönsün diye hafifler uyuyordum o aralıkta 55 dkdan mis atmışlar falan filan kanka. Sonra işte uygar bana hesabı sattın gibisinden konuştu,teklif etmişlerdi kabul etmemiştim ben 2 gün önce. Oradan işkillenmiş. Zaten diğer lavuğa bir şey demiyorum savaşmaya çağırıyor geliyoruz böyle şeyler dönüyor sonra ben oyuncuyum şöyleyim böyleyim vs vs.
Yalnız raporlarda sabah onların köyü alacağın mislerin yok isa?

Y A M A T O

Mızrakçı
Yalnız raporlarda sabah onların köyü alacağın mislerin yok isa?

Mis basım süresi,kalktığım saat giriş 8 1 mis envanterden hesap yaparsan anlarsın. Niyet karalamak olmasın,ha ordu yakalattı falan demişler uyudu diyenler de var 4er K savunma yerleştirilmiş bir köye ellerindeki maksimum 1200 hafif 2k balta olan elemanların gireceğini kimse düşünmez.

EİBO-UNUS

Mızrakçı
Mis basım süresi,kalktığım saat giriş 8 1 mis envanterden hesap yaparsan anlarsın. Niyet karalamak olmasın,ha ordu yakalattı falan demişler uyudu diyenler de var 4er K savunma yerleştirilmiş bir köye ellerindeki maksimum 1200 hafif 2k balta olan elemanların gireceğini kimse düşünmez.
Aha 2 misle sabah alacaktım dıyorsan bilemem 4 mis yetişmezdi çünkü

sessizask

Milis
Dilek sigarası denilen şahsı gram sevmem.

Sizin arkadaşlığınız da dostluğunuz da bu kadar mı? Bir insan evladı eski arkadaşına, dostuna bu hareketi nasıl yapar? Hadi yaptı diyelim bir de gururlanarak sağa sola ses kaydı mı atar ?

acizler sizi…

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi
Dilek sigarası denilen şahsı gram sevmem.

Sizin arkadaşlığınız da dostluğunuz da bu kadar mı? Bir insan evladı eski arkadaşına, dostuna bu hareketi nasıl yapar? Hadi yaptı diyelim bir de gururlanarak sağa sola ses kaydı mı atar ?

acizler sizi…

Bi dakika selimim sigara yakıyorum sjsjsjs yapmak istemezdim ama yaptım sjsjsjsj

Durum
Konu yanıtlara kapalı.