Pıtır vs Hc

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
İsa seninle önceye dayanan bir mevzumuz vardı ve mevzusu olan arkadaşlarda defterler kapandı öğretecem sana bu oyunu oynamayı 2. Köyünü büyütüyormuşsun şuan onuda ben alacağım unutma adımı :)

Ve o savlar olsada köyün gidecekti bir oyun için ağlama bu kadar :)

Eklentiler

• D1B0E8E3-AE5A-4F7C-BCD0-1E7A2D4D2F1E.jpeg
    D1B0E8E3-AE5A-4F7C-BCD0-1E7A2D4D2F1E.jpeg
    15 KB · Görüntüleme: 19

OrjınalKahraman

Yasaklı
Oyunculukları isayı yenmeye yetmezdi zaten. Onlarda farkın da olup böyle bir şey yapmışlar bir de bu konu hakkında nasıl yazabiliyorlar insanda az utanma olur

kriegeerr

Yasaklı
İsa’ya oyunu bilmiyor diyen saftır. Kimse böyle bişey demiyor. Sadece artık öncelikleri değişti diyelim. Performansta kurduğu klandan tutun 71 ve 72 de aynı sebeplerden köy verdi. Çok çalışıyor ve yorgun düşüyor ve oyunu çok sallamıyor. İçindeki defi keserek veya kesmeyerek köyü alınacaktı. Kamileri harcamamayı yeğledik. Bunu hanginiz reddeder objektif olun, bıkbık konuşmayın.

LAragon99

Baltacı
Geçmiş olsun. Oyun oynuyoruz ya, iki gram eğlenmeye çalışsanız aslında o kadar farklı geçecek ki şu dünyalar... Eğlenmek yerine eğlendirmemeye odaklandığımız için burada herkes birbiriyle kanlı bıçaklı. Toplasan 200 kişi oynuyor oyunu onların da yarısı diğerinin arkasından sövüyor. Ya toplanalım en büyük karaktersiz kim diye günah çıkartalım ya insan gibi oynayalım şu bir şeye benzemeyen oyunu.

Shockz

Acemi
İsa seninle önceye dayanan bir mevzumuz vardı ve mevzusu olan arkadaşlarda defterler kapandı öğretecem sana bu oyunu oynamayı 2. Köyünü büyütüyormuşsun şuan onuda ben alacağım unutma adımı :)

Seni tanımam etmem ama bu yaptığın insanlık değil varsa bi mevzun gider dalarsın adama ha kesmedi reelde gider dalarsın bende derim ki delikanlı adam şu yaptığından sonra bi de utanmadan forumda geziyorsun ben senin yaptığını yapıcam (karakterim müsaade etmez) insan içine çıkamam.

baco

Mızrakçı
Allahım düşmanımla ben baş ederim dostlarımdan, dost görünenlerden beni koru. şu hareket cidden çok üzücü husumetinizin olduğu biriyle keşke aynı klanda bulunmadan karşısına geçip bir aksiyonda bulunsaydınız. bu şekilde kozlarınızı paylaşıp husumetinizi raporlarla kesimlerle bitirirdiniz. olan olmuş giden gitmiş. taraflara savaşın devamında başarılar dilerim.

aga55

Kılıç Ustası
İsa’ya oyunu bilmiyor diyen saftır. Kimse böyle bişey demiyor. Sadece artık öncelikleri değişti diyelim. Performansta kurduğu klandan tutun 71 ve 72 de aynı sebeplerden köy verdi. Çok çalışıyor ve yorgun düşüyor ve oyunu çok sallamıyor. İçindeki defi keserek veya kesmeyerek köyü alınacaktı. Kamileri harcamamayı yeğledik. Bunu hanginiz reddeder objektif olun, bıkbık konuşmayın.

Reddedecek birçok kişi çıkardı be dostum. Hele ki Madem defleri kesip alabiliyordunuz onun hazzını bu yaptığınız verir mi? :) . Diğer arkadaşta sözünü yerine getirmiş olurdu. Yanlış hatırlamıyorsam vura vura alacağım demişti. E tabi ki takip edenler de güzel bir kapışma bekliyordu :) Yoksa sen istediğini yap düşün et fark etmez yani.

bozok1907

Acemi

Oyunu bu şekilde satarak bizlere yada arkadaşlara öğreteceksen boş yere zaman harcama bunun için, Bizim bildiğimiz oyunda bizleri düşmanlarımız bile tebrik eder. Senin gibi hainlikle adam satmayla, destekleri yollatarak köy almakla adamlık olmaz.

bozok1907

Acemi
Adam birde gelmiş burda utanmadan yaptığıyla övünebiliyor. Nasıl bir yüz nasıl bir astar nasıl aile terbiyesi. Valla tebrik ediyorum.

TyPHonE

Yasaklı
O zaman adam gibi alacaksın köyü, buraya gelip demagoji yapmayacaksın. Aynı mantıkla biz de 71 de sizi zaten toplayacaktık kaçmak için bahane üretip İsa'ya attınız suçu ama başka bir dünyada daha denk geliriz elbet :)

kriegeerr

Yasaklı
Seni tanımam etmem ama bu yaptığın insanlık değil varsa bi mevzun gider dalarsın adama ha kesmedi reelde gider dalarsın bende derim ki delikanlı adam şu yaptığından sonra bi de utanmadan forumda geziyorsun ben senin yaptığını yapıcam (karakterim müsaade etmez) insan içine çıkamam.
Reelde gidip kavga etmek burada köyünü boşalttırmakta daha etik yani .D
Bu kafa ne kafası be kanka

TyPHonE

Yasaklı
Bu klanlar alemi neler neler gördü buna mı takıldınız. sonuç olarak bir şekilde almış köyü. sen oğuz u suçlayacağına gidip kim olduğunu bilmedikleri adama yöneticilik verenleri suçla
Bunu yazarak yaptığın şeyi meşrulaştıramazsın, insanlar birbirlerini katlediyor hırsızlıkta suç olmasın o zaman. Sen haritaya gireceksin, birkaç gün içinde ''Her sigarayı söndürecek bir haritam var :)'' yazacaksın sonra bu yazdığını itham ettiğin adamın köyünü bu şekilde alacaksın. Gün gelir o sigarayı senin bir yerinde söndürürler haberin olsun.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.