Pıtır vs Hc

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Lord ultimate

Kılıç Ustası
Bu ne tantana kardeşim rapor atın rapor ☺️☺️☺️, kesimleri görelim :)
hc diye bir klan kalmadi ufak tefek koyler onlarada moral yetmiyor. Başinda lider olmayinca ne yapsin adamlar lkderi kacmis baska klana destek almis köyü vermiş.
bence bu sayfa kapanmali artik işlevi kalmadi.

dude sayfasina gelin raporlar ordan yakinda gelecek

58erenmca

Yasaklı
72de nostracılara laf atmayın ya kavga çıkıyor 71de atın dhdhd

Yani bu dünyada oyunculuk davası yapmak için erken olduğunu düşünüyorum daha kimsenin doğru düzgün köyü bile yok bir ay geçsin de ondan sonra bakmak gerek crazy is here mi yoksa dilek sigarası mı :)
crazye köy büyütür millet 71 de iyi çektirdi bize :)

Margaret

Forum Destek Ekibi
Klanlar Takımı
Forum Yöneticisi
Buralara kaçmış bir koyun var mı diye bakmaya geldim :p

Son düzenleme:

Çetin Aksun

Mızrakçı
hc diye bir klan kalmadi ufak tefek koyler onlarada moral yetmiyor. Başinda lider olmayinca ne yapsin adamlar lkderi kacmis baska klana destek almis köyü vermiş.
bence bu sayfa kapanmali artik işlevi kalmadi.

dude sayfasina gelin raporlar ordan yakinda gelecek
Dude de ben de varım ama havamda değilim savaşmıcam siz takılın ben sizi izlim fsdfsdfdsfs

ortalık çok karişirsa gelirim :))))

cixcocukcan

Okçu

herkese selamlar.

Eleman dehşet klan yöneticisiydi ben klanlarına girdiğimde,klana girmemi de zaten Uygar kardeşim söyledi,gereken desteğin sağlanacağından dolayı.
Sağolsun arkadaşlar destekleri gönderdi,köyde 4.5k mızrak 3k kılıç vardı,hemen hemen askeri durum buna yakındı. Bu gece de köyleri toplamaya başlayacağımdan dolayı da saat 12 gibi yağma atmayı bırakıp,hafifler köye girene kadar bulunduğum işten izin alarak uyudum.

Şimdi gelelim size. Ben olsaydım,bana karşı Oğuz'un köyüne böyle bir şey yapacağız deselerdi eğer kabul etmezdim. Durumdan haberim yoktu,benden habersiz gelişti gibisinden yalanlar söylersiniz siz,gün boyunca pazarı 70'e bile çıkartmadınız. Sizin böyle bir çirkinliği yapacağınızı her ne kadar düşünmemiş olsam da bana en yakın ismailin hesabından ne gibi preler yaktığınızı,durumu kendinizin ayarladığını biliyorum. Her şey ayarlanmıştı.

Şimdi de arkamdan söylemler çıkarıp,isa hesabı sattı,hesabı verdi gibisinden laflar yapıyormuşsunuz. Bana yapılan teklifleri ben zaten bizim çocuklara söyledim,üzerine gülüp eğlendik. Bunu ilk duyan da Uygar oldu zaten :)

Size delikanlı olun,adam olun,oyun için asena olmayın diyemem,siz bu oyun için bazı şeylerden zaten vazgeçmişsiniz. Ama yolunuz taşlı beyler,elbet takılırsınız.

Velhasıl,ben hesabı başkasına vermedim,teklifler geldi reddettim. Oğuz ile konuşturmaya,orta yolu bulmaya çalıştılar Oğuz'u vura vura ağlatacağımı söylemiştim,yukarıdaki raporda asker bilgim de mevcut,zaten yapacaktım. Bu yaptığı harekette ağlamaktan çok öteye gittiğini gösterdi,bu bana yeter. Bakın tekrar söylüyorum,bu elemanlar kendilerini aklar,haberim yoktu diye. 2 birim yanımdaki adama en az 50k premium yaktırıp dibimden mis çıktılar,her durumdan haberleri vardı. Sizin dibimdeki adama premium yaktırıp köyüme 4 mis atacağınızı anlamıştım da bu kadar beklemiyordum. Ha bu arada Cem,biz bu türküleri çok okuduk,yarın telefonumu açarsın,kendini kurtarırsın. :)
Kanka su kamini kestirme la artik koyde

Durum
Konu yanıtlara kapalı.