Oyun aşırı kasıyor

• Konuyu başlatan DeletedUser59488
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser614

Ziyaretçi
İlk ben izledim :cool:

Haritayı klasik eski görünümünde niye kullanmıyorsun? o_O

DeletedUser614

Ziyaretçi
Farklı bir hesapla farklı bir dünyada da denedin mi? Bütün dünyalarda mı oluyor?

DeletedUser

Ziyaretçi
Multi denemedim :D Spedde bile yapıyo :D

Aslında google chrome kendini güncelledikten sonra yapmaya başladı farklı bi arama motoru ile de denemem gerek :)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Tarayıcıdır o :p

Yok multi olarak dememiştim. Şimdi bu hesabınla bütün dünyalarda mı kasıyor diye sordum. Eğer öyleyse farklı bir hesapla farklı bir dünyada denedin mi diye sorayım dedim. Çerezleri silmişsindir muhtemelen o konuya hiç girmiyorum bile :D

DeletedUser50676

Ziyaretçi
pc ile alakalı olabilir mi? güncelleştirmeleri falan yapılı mı... ya da pre kullanmıyorsun diye oyun mu yapıyor :p

DeletedUser614

Ziyaretçi
Pre kullanamıyor ki :D Ahahaha :D :D Ben de preler hesabında ağırlık yapıyor olabilir bana aktar bir de öyle deneyelim diyecektim de sonradan eksiye düştüğü aklıma gelince düşene bir de ben vurmayayım dedim :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Klasik kapanıcak o yüzden birinden istemedim :D :D

Herşey denenebilir hepsini denicem o halde :D

DeletedUser50676

Ziyaretçi
yok ben fazla anlamıyorum da ihtimalleri söylüyorum :)) pc ile alakalı mı acaba ekran kartı falan?
bi de ben hp kullanıyorum gittim güncelleştirme yavaşlatıyor diye kapadım sıkıntı çıkmaz değil mi?
laptopu temiz kullanıyorum bozulmadı bozulmadı gitti kendi güncelleştirmesini yapınca 4-5 ay önce siyah ekran çıktı karşıma format yedi o yüzden uyuz oldum hp support asistana...
anlayan biri var ise sahneye alabilir miyiz :))

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu arada çerezleri silmiştim ben onlarla alakalı olabilir mi :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Bende niye olmuyor böyle şeyler. İnternet kafede kendi bilgisayarımmış gibi kullanınca 2-3 kere mavi ekran verdirip kaçmıştım. Fakat bende hiç öyle sorun olmadı. Bir kere casus yazılımı girmişti temizleyemeyince format atmıştım. Antivirüs programı bile kurmadım çok güzel kullanıyorum :D Güncelleştirmeleri de kapattım. Kendi kendine güncelleştirip kotamı yemesin diye :D Canavar gibi pc'm var. Bir de ekranın yarısı kopmasaydı iyiydi :p

DeletedUser50676

Ziyaretçi
ya bu benim 3.laptop bunuda patlatırsam isyan edeceğim artık. ulen bir şey de yaptığımız yok hani. bi ET2 yüklü... bir de klanlara giriyoruzz bu kadar :D

DeletedUser49742

Ziyaretçi
caduceus-temsili-capsi.png

Macbookta safari kullanıyorum ;)

Bu arada operadan girip deneyin. Aynı sorunu yaşıyorsanız temiz bir format kendine getirir makinayı. :)

DeletedUser614

Ziyaretçi
İlk ve tek :cool: Ben çok hunharca kullanıyorum 5 yılı doldurdum 6ya gireceğiz yakında :D Kaç kere yere düşürmüşümdür. Ekranı açık yüz üstü düştüğünü hatırlıyorum laptopun :D
Ekranın çerçevesi kırık şu anda onu da tamirci ile konuştum bu modellerde o sorun var acer kabul etti hatalı olduğunu dedi :D Benlik bir şey olmadığını öğrenince mutlu oldum :D
İşin sırrı hunharca kullanmakta :D öncelikle reklam engelleyicileri kuracaksın sonrasında antivirüsü devreden çıkarıp güncellemeleri kapatacaksın. Sıfır sıkıntı :D

DeletedUser50676

Ziyaretçi
1hp 1acer patlattım önceden. şimdi yine hp deyim bakalım bu ne kadar dayanacak bana :)
reklam engelliyici programları özelden dönsün ;) ;) :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Program değil de eklenti oluyorlar =) Buradan yazmamda sakınca var mıdır acaba? @Caduceus hazır buradayken cevaplarsa 1-2 tanesini yazayım :p

DeletedUser

Ziyaretçi
Bilgisayar mühendisi mezunu arkadaşımız yok ki format attıralım :D:D

DeletedUser50676

Ziyaretçi
yeni bir başlık açın orada yararlı programları belirtin çok tatlı olur mesela :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.