Oyun aşırı kasıyor

• Konuyu başlatan DeletedUser59488
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser59488

Ziyaretçi
Oyun aşırı derecede kasıyor bu neden olabilir . (sadece klanlar.org'da)

DeletedUser59488

Ziyaretçi
Post kasma alanını karıştırdın.

Gerçekten hiçbir web sayfasında sorun yok sadece klanlarda sorun var farklı tarayıcılar ile de denedim aynı sorun var

DeletedUser59488

Ziyaretçi
Post kasma alanına çevirmeyin konuyu ya

Sorun biraz daha detaylandı az önce o da şöyle

Sadece w35 de yapıyor bunu

ara ara klanlara erişim olmuyor bu durumu oyun yöneticilerine mesaj atarsan bizleride aydınlatırsın. çok sık olmamakla beraber bu sorunla bende karşılaşıyorum

DeletedUser59488

Ziyaretçi
Benimki 2-3 gündür var ve ara ara değil devamlı yani 2-3 gündür oyuna giriyorum şununla karşılaşınca çıkıyorum
ve sadece w35 de olması niye onu da anlamadım
Ticket attım bikaç saat önce yanıta göre sizleri de bilgilendiririm.

Erişim sorunu değil aslında bu ara ara erişim sorunlarının hiçbirini dert etmedim

DeletedUser50676

Ziyaretçi
bende telefon da buna benzer bir sorun ile karşılaştım. hep %31 de tıkanıyordu :D silip yeniden yükledim düzeldi.

DeletedUser

Ziyaretçi
Benim google chrome kendi kendini güncelledi ve birden bire oyun kasmaya başladı.. Haritaya giremiyorum adım başı donuyo.. Sonra ticket attım, silip tekrar kurmamı varsa eklentileri silmemi söylediler yaptım ama fayda göremedim.

DeletedUser59488

Ziyaretçi
Ama bu öyle dururken kasma değil mesela raporlara giriyorum 1 saniye sonra linkler kilitleniyor tıklayamıyorum 3 saniye kadar sonra geliyor o zaman sorun yok sonra rapora fln girdiğimde yine aynı şekilde kilitleniyor yani her tıkladığım linkte link açılınca 1 saniye sonra 3 saniyelik kilitlenme oluyor ve bu sadece 35de oluyor diğer dünyalarda yok böyle bi sorun

DeletedUser

Ziyaretçi
Çerezleri temizlemeyi dene.

Daha farklı bir kasma problemi var aslında şöyle anlatayım, sayfaların yüklenme süreleri çok arttı. Özellikle speed versiyonu pro düzeyde scriptsiz oynanmaz hale geldi. Bunu anlamanın en iyi yolu oyunun 3-4 yıl önce çekilmiş vidyolarına bakmak olacaktır.
Kendi vidyolarımı izledim geçen gün, çerezler sayesinde bir linke tıkladığın anda sayfa karşında oluyordu. Şimdi yükleme süresi 1 saniyeyi buluyor gerçekten çok yavaş.

DeletedUser59488

Ziyaretçi
Yüklenme sorunu yok bende yüklendikten sonra benim sorun

DeletedUser

Ziyaretçi
Ama bu öyle dururken kasma değil mesela raporlara giriyorum 1 saniye sonra linkler kilitleniyor tıklayamıyorum 3 saniye kadar sonra geliyor o zaman sorun yok sonra rapora fln girdiğimde yine aynı şekilde kilitleniyor yani her tıkladığım linkte link açılınca 1 saniye sonra 3 saniyelik kilitlenme oluyor ve bu sadece 35de oluyor diğer dünyalarda yok böyle bi sorun

Yemin ediyorum aynısı :D Sadece haritada yapıyor bende

DeletedUser59488

Ziyaretçi
Sohbet açıksa kapatın sohbet kasıyor :D
Tesadüfen tek tek mesaj atan arkadaşım yüzünden kapattım sohbeti bir de baktım düzeldi . :D

Olayı da şu şekilde yorumluyorum klan sohbeti aşırı doluydu sanırım sayfa yüklendikten 1 saniye sonra ordaki mesajları yüklüyor bu da 3 saniye kilitlenme yapıyordu .

Aslında sohbeti kapatmama da gerek yoktu mesajlardan klan sohbetini de sıfırlasam yüklenecek sohbet konusu yoğun olmadığından bu sorun olmaz ama bizim klan biraz geveze 3 4 gün sonra yine doldururlar :D

(sorunumu düzeltmek için çaba sarf eden Mayıs Yağmuru'na teşekkürler. Emeğin yeter.)
Konuyu kilitleyebilirsiniz.

DeletedUser

Ziyaretçi
Sevgili cadu konuyu destek sistemine taşımıştım ben zamanında, eklenti olup olmadığı soruldu varsa kaldırmamız istendi, olmazsa silip tekrar kurmamız istendi.. Bütün hepsini yaptım hatta sohbeti de kapattım, mesajları sildim felan.. yine de aynı sorun devam ediyor.

Haritaya girdiğimde bi 3 saniye kasıyo kaydırıyorum 3 saniye daha sonra düzeliyor bi daha kaydırıyorum bi 3 saniye daha. Yani haritadaki her hareketimde 3 saniye bekletiyor.. Sadece beli bir dünyada değil speed klasik her yerde aynı sorun.

Yardımcı olur musunuz lütfen :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
caduceus-temsili-capsi.png

DeletedUser

Ziyaretçi
Youtube'a video atıyorum, linkini paylaşıcam buradan :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.