Oyun aşırı kasıyor

• Konuyu başlatan DeletedUser59488
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser49742

Ziyaretçi
İlk ve tek :cool: Ben çok hunharca kullanıyorum 5 yılı doldurdum 6ya gireceğiz yakında :D Kaç kere yere düşürmüşümdür. Ekranı açık yüz üstü düştüğünü hatırlıyorum laptopun :D
Ekranın çerçevesi kırık şu anda onu da tamirci ile konuştum bu modellerde o sorun var acer kabul etti hatalı olduğunu dedi :D Benlik bir şey olmadığını öğrenince mutlu oldum :D
İşin sırrı hunharca kullanmakta :D öncelikle reklam engelleyicileri kuracaksın sonrasında antivirüsü devreden çıkarıp güncellemeleri kapatacaksın. Sıfır sıkıntı :D
Adblock tarzı eklentiler kullanmayın bot koruma uyarısı alabilirsiniz. Bir çok hatalar bu eklentiler yüzünden oluyor.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ben adblock yerine uBlock Origin kullanıyorum. Adblock'un bazı reklamları engelleyemediğini görünce değiştirmiştim.
Bot koruması versin sıkıntı yok da tam kami atarken sayfayı kapatmasın yeter :D Yine aklıma geldi classicteki olay. Eklenti kullanmayın kullandırmayın :D Sonra misin önüne kami atarken bir anda bot koruması deyip ekranı kapatıyor orduyu da atmıyor :D

Yasin duydun. Bütün eklentileri kaldır bir de öyle dene. Hatta Operadan dene Cadu'nun dediği gibi =)

DeletedUser

Ziyaretçi
Videoyu sonuna kadar izlememişsin abi :D Videonun sonunda eklentilere bakıyorum, 0 eklenti :) Başka hesapla denedim orda da kasıyor

DeletedUser614

Ziyaretçi
Yok izlemedim :D Kasıyordu işte fazla ilgilenmedim hemen çıktım. Bu aralar yoğunum :p Kitap aldıydım onları okuyacağım bayağı yığın olmaya başladı :D Satın alması güzel de okumak zaman alıyor :D
Bence sen de bırak oyunu kitap göndereyim onları oku :D Kasma derdi yok :p

DeletedUser

Ziyaretçi
Geçen yıl sherlock okumaya başlamıştım 3 seri okudum 4. yü aldım bıraktım üşeniyorum şimdi :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Sherlock'un kitapları güzeldi. Staj zamanı boş olduğumda özellikle okurdum :D 2 gündür bir kitaba başlayamıyorum üşeniyorum zaten. Birazdan başka bir kitaba başlayacağım galiba. Okumaya başladıktan sonra devamı geliyor :p

Durum
Konu yanıtlara kapalı.