OSMANLI&Tubby - MyrmdN Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser26690
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61408

Ziyaretçi
Bilader laf yapacana gel.icraat yap bos muhabbet yapma

Saki msj icon tesekkurler

DeletedUser61408

Ziyaretçi
Sağlam alacaklar orası kesin soru şu neyi sağlam alabilirler :D Ne kadar dayanabilirler. Neyse bu kadar iğrençleşmek istememiştim. İçim fesat herhalde iyi günler sizlere (umarım ban yemem :D)

Bos geyik yapma bakalim.sen ne kadar dayanabileceksin. Bi kesim raporu koyda gorelim kesimlerinde bos laflarin gibimi

DeletedUser48670

Ziyaretçi
Yenilen rakiplerde bana yakın bir klandaşınızı müttefikinizi göremiyorum. Raporu hak etmediniz maalesef :D

DeletedUser58583

Ziyaretçi
bakıyorum da o kadar saçma ve lüzumsuz yorumlamalar var ki güler misin ağlar mısın.

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Ne guzel bak sen luzumlu bi yorum yapmissin

Dostum kayda değer bir şey yapın ondan sonra yazın buraya klişe şeylerle gelmeyin hani mantıklı cevaplar almak için attığın postların kaçta kaçını tekrar okuyup mantıklı olduğunu düşünüyorsun,benim yazdığım gayet doğal bir şey classiğin seviyesini alçaltmaktansa cevabını sadece savaşta ver ben sana güzel bir şeyle itham ediyorum umarım anlarsın.İyi oyunlar.

DeletedUser61408

Ziyaretçi
Dostum kayda değer bir şey yapın ondan sonra yazın buraya klişe şeylerle gelmeyin hani mantıklı cevaplar almak için attığın postların kaçta kaçını tekrar okuyup mantıklı olduğunu düşünüyorsun,benim yazdığım gayet doğal bir şey classiğin seviyesini alçaltmaktansa cevabını sadece savaşta ver ben sana güzel bir şeyle itham ediyorum umarım anlarsın.İyi oyunlar.

Simdi hocam.ismini ve yasini bilmedigimden oturu hicam.diyorum belki benden buyuksun belki kucuksun hitapta saygisizlik yapmayayim oncelikle..
Simdi gelelim.yazina. luzimsuz yorunlar diyosun. Forunda herkes ozgurce ifadelerini yazabilir bu forum bunun icon var. Ben kimseyi alaylayici veya kucumseyici seyler yazmam yazmadimda. Biz buraya savasmaya geldik forumda geyik yapmaya degil. Savas raporlarimiza bakarsan savastigimizi gorursun. Nasil kesimler yaptigimizi. Buraya herkes yorum yapiyo bunun begenenlerde oluyo beyenmeyenlerde. Burda yazilan herseyi herkes beyencek diye bi kanun yok sana luzumsuz gelen sey bi baskasina luzumlu gelebilir herkesin dusuncesi ve gorusu farkli. Ben burda kisiye gore msj veya yorum yapmiyorum. Herkes birbirini dusunup buraya yorum yazsa zaten tartisma cikmaz. Buraya eglenmeye geliyoz stres atmaya.bu streside atarken tabikide kimseyi kirmadan inciltmeden yapmak lazim. Ben senin msj indaki soylemek istedigin seyi anladim benim amacimda sadece saka yapmakti girgira vurmak. He diyeceksinki sen beni ne kadar taniyosunda vbenle saka veya girgir yapiyosun eyvallah. Neyse fazla uzatyim galiba. Iyi oyunlar