OSMANLI&Tubby - MyrmdN Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser26690
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Kimseye saygısızlık etmeyiz denilmiş bilgilendirme mesajı adı altında it kansız hain vs ler. Diğer arkadaşta "Klaninin alayi toplama kendine ait uyen bile herkes senin ne bok oldu bili kimlere karsi sempatin oldugunu. Bana efendiligi. Nasil konusulacagini ogretecek en son kisi sensin bu dunya da" yazmış. Bu arada "Kendal aricam seni yarin ." acaba ne konuşulacak :D :D Toplama klan lafıda klanlara mahallecek katılıp sağlam klan kuran mı var orasını geçtim ben kendalla 7 8 senedir girerim hep aynı adamlarla oynamaktan ben sıkıldım toplama lafı ne zaman geçecek üzerinden :D
tolga mangal yakıcan demi kanka :D

QuickSilver*

Baltacı
Ümit abi üzmeyin kendinizi böyle insanlar için gülün geçin yav..

Tolga ekipten sıkılmış demek bonservisin kimde söyle bi masaya oturalım :D

DeletedUser26690

Ziyaretçi
Kimseye saygısızlık etmeyiz denilmiş bilgilendirme mesajı adı altında it kansız hain vs ler. Diğer arkadaşta "Klaninin alayi toplama kendine ait uyen bile herkes senin ne bok oldu bili kimlere karsi sempatin oldugunu. Bana efendiligi. Nasil konusulacagini ogretecek en son kisi sensin bu dunya da" yazmış. Bu arada "Kendal aricam seni yarin ." acaba ne konuşulacak :D :D Toplama klan lafıda klanlara mahallecek katılıp sağlam klan kuran mı var orasını geçtim ben kendalla 7 8 senedir girerim hep aynı adamlarla oynamaktan ben sıkıldım toplama lafı ne zaman geçecek üzerinden :D

1. Doğrudur kimseye saygısızlık eden biri değilimdir, ama karşımdaki kansızsa köküne kadar giderim. Bizi tanıyan tanıyor; düşmanlığım sadece dansözleredir bu oyunda; yoksa bir çok oyunsal düşmanımla sıkı fıkıyımdır.
2.Myramıdonun toplama bir klan olmadığını herkes biliyor; sen kendi klanını bilmeyip bu lafa alınıyorsan o senin hatan. O mesaj makarasına söylenmiş bir laf.
3. Bir zafer edasına bürünmüş olmanızda ayrıca güzel. Kendinizden sayıca 4 kat küçük rakibe karşı yenilmiş olsaydınız o zaman konuşulucak bir konu olabilirdi. Az kadroyla iyi işler yaptığımızı düşünüyorum kim ne derse desin.

Başınız hariç diğer oyuncularınızı tebrik ederim. Aşırı geride kalındığı için çekilme kararı alındı. Herhangi bir kapama gayemiz olmadan devam edicek kişilerden oluşmuyor klanımız.

Bu buraya son yazım; klasik7de hüküm sürenler konuşsun artık. :)

:) madem böyle konusacaksin neden daha düne kadar , dünyalar benim moduna giriyorsun yok bilmem size bu kadar vakit veriyorum gibi kendini beğenmiş kelimeleri de süsleyerek yazılar yazıyorsun .

Ben hayatım da senin kadar kendini beğenmiş bir çocuk görmedim , bi o kadar da kendi kendini Çürüten.

DeletedUser39300

Ziyaretçi
Klaninin alayi toplama kendine ait uyen bile herkes senin ne bok oldu bili kimlere karsi sempatin oldugunu. Bana efendiligi. Nasil konusulacagini ogretecek en son kisi sensin bu dunya da" bu kadar haşin bir yazının içindeki hangi kelime makarasına yazılmış olabilir neyse kendalda lise yıllarında böyleydi daha yetişeceksin şimdilik güle güle canım try again later :) bak bu makarasına söylenmiş olabilir.
Hilmi kanki ben malulen emekli oldum oyundan :)

DeletedUser38381

Ziyaretçi
ilk sayfalarda bu arkadaşa bu kadar büyü konusma madara olursun demiştim haklı çıktım mutluyum :D

DeletedUser26690

Ziyaretçi
Klaninin alayi toplama kendine ait uyen bile herkes senin ne bok oldu bili kimlere karsi sempatin oldugunu. Bana efendiligi. Nasil konusulacagini ogretecek en son kisi sensin bu dunya da" bu kadar haşin bir yazının içindeki hangi kelime makarasına yazılmış olabilir neyse kendalda lise yıllarında böyleydi daha yetişeceksin şimdilik güle güle canım try again later :) bak bu makarasına söylenmiş olabilir.
Hilmi kanki ben malulen emekli oldum oyundan :)
Sen önce türkçeni düzelt; ne demek istediğin anlaşılsın:) Bu arada bir konuda da aydınlatıyım v8 de kurulan 6 yılı devirmiş bir yapıyız; bu dünyaya aman aman şekilde gelmedik. Arkamızdan konuşan üyelerin dediğin adamlarda; bizim tiye almadığımızdan ötürü başkasına yamanmaya çalışan tiplerden ibaret. Bu tarz yapılarından ötürü sepetliyoruz bu arkadaşları zaten. İddialı konuşmalara gelince; yanlış hatırlamıyorsam bu başlığın ikinci sayfasında düşmanlarla didişmeyi sevdiğimizi; şaka takıldığımızı; başka türlü tadı çıkmadığını belirtmiştim. Ama ekiple değil tek başımıza gelsekte iddialıyızdır zaten; sizlerin köti oluşunuzdan ötürü değildi yani:)

DeletedUser39300

Ziyaretçi
Türkçemin neresini anlamadınız diyeceğim tırnak içini anlamamış olabilirsiniz çünkü onu aslan efe gs yorumundan alıntıladım normaldir. Geri kalan kısımda anlamadığınız kısım varsa sorun anlatayım. " " Kullanımını anlatmama gerek yok sanırım tüm yorumları okuduğunuzu varsayarak kimden alıntıladığımı yazmamıştım :)
Bu buraya son yazım; klasik7de hüküm sürenler konuşsun artık. :)
hadi bi son yazını daha yaz :D

Deadknight

Yasaklı

DeletedUser50110

Ziyaretçi
Paşalar gibi çarpıştı yine bir çok iddialı klan o cesareti bile gösteremedi.
Bu arada sizleride tebrik ediyorum

DeletedUser50110

Ziyaretçi
bir çok klann yapamadığını kısıtlı kadroyla gerçekleştiyorsunuz.

DeletedUser48670

Ziyaretçi
Gönderildi Oca 04, 2017 11:37:43
Teletubbies* (dağıldı) ve MyrmdonS arasındaki savaş sona erdi.

Arkadaşları tebrik ediyorum.

Bu baslıgı kapatabilirsiniz gerek kalmadı :) , Cok uzatmaya gerek yok . Bu kadar laf söyleyenler umarım gerekli cevabı almıstır .

Teletubbies* (dağıldı) ve MyrmdonS arasındaki savaş sona erdi.

DeletedUser38381

Ziyaretçi
Tubby osmanlıdan daha çok dayandı tebrik etmek lazım.