OSMANLI&Tubby - MyrmdN Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser26690
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser53035

Ziyaretçi
la olum burayı hucum sayfasına çevirmişsiniz gidin la kendi bölümünüze hadi kış kış :D

DeletedUser53035

Ziyaretçi
sen yandan atlamayı çok seviyorsun onu anladık da o kadar adam var onlardan biride sana yandan atlarsa o zaman görürüm seni :D

DeletedUser53035

Ziyaretçi
yok be ne kıskancam bana atlamalarını niye isteyeyim sana atlasınlar :D

DeletedUser53035

Ziyaretçi
ağzına ağzına vursunlar senin dur bende yağmalayayım :D

DeletedUser53035

Ziyaretçi
iyi la tamam hadi söyle kim saldırdı sana bende ona saldırayım :)

infaz95

Baltacı
hehe raporun 4 de 1 ini paylasmıs çok zeki arkadaşlar ben rapor paylasmaya başlarsam bendekı savunma oyunun su asamasında osmanlı klanının 7 oyuncusuna eş değer utanmadan atta gorelım derse atabılırım :)

DeletedUser12581

Ziyaretçi
@Pikacuu37 senin köyde hafifim ölmüş,ceryan şoku atan heyvanlar olduğu bilgisi geldi :D O sen misin yoksa :p

myw**

Dük
^^Myramidon'un bir özgüven patlaması yaşıyarak çaylaklar kalkmadan açtığı bu savaş , ^^ cümlesindeki özgüven patlamasını bulunuz şimdi gidiyorum sonra gelicem

DeletedUser2758

Ziyaretçi
çaylakların kalkmasını beklemeden özgüven patlaması yaşamış myrmidonslar favorimdir :D

savaş bu herşey olmaz , osmanlı en iyi ihtimalle 4.murat zamanını yaşayabilir bir sonraki serverda kendilerine başarılar dilerim

DeletedUser62319

Ziyaretçi
Heycan erken başlamış kolaysın iki tarafada
uykusu derin olan için hammadelerine yazık olacak :)

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Şurada laf yaptıkları kadar asker bassalardı haritadan silmişlerdi bizi :D :D 300 puan adamin 30 mızrak30 kılıç var gelmiş burda moydonozlor bozo tonomomoş diyor,keşke hiç tanımasaydık başta bi klan görünümü veriyodunuz da 12 yaşında oyuna giren kardeşimin bile 130 kılıç mızrağı oldu ayıptır:Dd

DeletedUser61627

Ziyaretçi
Şurada laf yaptıkları kadar asker bassalardı haritadan silmişlerdi bizi :D :D 300 puan adamin 30 mızrak30 kılıç var gelmiş burda moydonozlor bozo tonomomoş diyor,keşke hiç tanımasaydık başta bi klan görünümü veriyodunuz da 12 yaşında oyuna giren kardeşimin bile 130 kılıç mızrağı oldu ayıptır:Dd

klanlara yeni ideoloji geldi haberin yok mu
'Asker yanıltır puan bayıltır'