OSMANLI&Tubby - MyrmdN Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser26690
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63333

Ziyaretçi
bence bunlar hesap silmeden önceki sözler yoksa bu kadar özgüven ilk defa görüyorum gerçekten

DeletedUser12581

Ziyaretçi

50 casus basıcaktım sav kasıyorum sanıcaklardı :(

Cv3Ie_NUMAAGlc3.jpg

DeletedUser

Ziyaretçi
İki klana da başarılar :D Lakin myr nin her zamanki taktiklerinden olan, '' Aynı kıtadaki güçlü diğer klanı müt ekleyip, diğer zayıf olana savaş açması'' genelde tutmuştur, bakalım bu sefer tutucak mı :D

Bir de zaten 2 klansınız neden müttefik açıklar mısınız :D

DeletedUser57479

Ziyaretçi
Nereye açmamız lazımdı; sayın çok bilmiş :)) Alarm'ın forumunamı yazmamımızı bekliyordun? Yada forumda bu tarz bir muhabbete ilk defa denk gelmen mi acaibine gitti?

aleyhinize post attım diye kendince büyüklük göstermeye çalısıyorsunda boş bence :) alarm ne alaka onu çözemedim :) diplomasi baslığı var bak az üstte oraya acman gerekiyor forum kurallarına uyalım lütfen :)

DeletedUser33303

Ziyaretçi
savaşın favorisi zaten maydonozlar bende onların yeneceğini düşünüyorum ama herşey olabilir tabiki.

DeletedUser26690

Ziyaretçi
aleyhinize post attım diye kendince büyüklük göstermeye çalısıyorsunda boş bence :) alarm ne alaka onu çözemedim :) diplomasi baslığı var bak az üstte oraya acman gerekiyor forum kurallarına uyalım lütfen :)

:)) Bende alaka kurmaya çalışıyorumda yazdığınız yazıyla; sizin alakasızlığınızdan kaynaklanmış olabilir alakasızlığım maruz görün=); Bir çok dünyada savaş muhabbetleri bu bölümde yapılır dostum. Foruma katılım gösteren birisiniz halbukim, farketmeniz lazımdı.