OSMANLI&Tubby - MyrmdN Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser26690
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser26690

Ziyaretçi
Zalim patates beklerım canım benım :)

BvvRGQ.png

Madenci bir arkadaş için; fazla iddialı değilmisin? :)

DeletedUser54354

Ziyaretçi
Dışarıdaki birimler neden yok merak ettim şimdi :)

DeletedUser57479

Ziyaretçi
yanlış anlamayın ama bu başlığı buraya açmanız bile osmanlının ilk dağılıcak klan oldugu anlamına geliyor :) bi dahaki klasiğe girersiniz dert etmeyin :)

DeletedUser33303

Ziyaretçi
:D :D :D ya hocam ben taraf tutmuyorum savaş umrumda değil çok iddalı konuşmuş karşılık olarak oyuncunun raporu atılmış o iddaya o çiftlik nedir adamlar haklı :)

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Ben şahsen söylüyorum Mirmidon klanlarını sevmem,belki önyargılı da yaklaşıyorumdur her zaman ki bunu o klanda bulunanlar da bilir ama burada bana daha çok OSMANLI klanları haksız gibi geldi.Yani herkes savaşını verir sonuç neyse odur.Okudum şöyle bi Mirmidon klanları tek laf atmamış ama OSMANLI klanları saydırıyor maşallah :D Psikolojik savaşta olabilir,hırs sonuçta insana hata yaptırır.Hırslandırmaya mı çalışıyonuz adamları acaba :D :p

DeletedUser33303

Ziyaretçi
sanamı sorucam ? iddalıysanız iddanızı oyunda yapıcağınız yağma ile gösterin ben öyle yapacağım iyi oyunlar sanada ufakdan meydan okuyorum ;)

DeletedUser33303

Ziyaretçi
sen sus low presiz neler yapabildiğini gördük 100 hafifli ezik :p

DeletedUser26690

Ziyaretçi
yanlış anlamayın ama bu başlığı buraya açmanız bile osmanlının ilk dağılıcak klan oldugu anlamına geliyor :) bi dahaki klasiğe girersiniz dert etmeyin :)

Nereye açmamız lazımdı; sayın çok bilmiş :)) Alarm'ın forumunamı yazmamımızı bekliyordun? Yada forumda bu tarz bir muhabbete ilk defa denk gelmen mi acaibine gitti?