Onu bunu bırakında ne zaman siliyorsunuz

Deleted User - 5562792

Ziyaretçi
şu worldde belki bi gecede 20 köy verdiğim olacak ki kesin olacak illa ki uyuyup kalacağım, belki seviye 10 dan yukarı demircim kalmayacak, ama bugra abi tamam demeden hiçbir yere gitmem xd . Arkamı döndüğümde kendimden başka kimseyi görmesem bile bu worldde oynamaya devam edeceğim ve emin olun yalnız değilim xd . Gemi su almayı bırak komple batsa bile, batmadan son bi nefes alıp gücümün yettiğince gene kalırım, boş yere nefesinizi tüketmeyin bir yere gittiğimiz yok :)
muazzam bir irade xd

Deleted User - 5562792

Ziyaretçi
Cinde giderse Barzo rahatça kapatır artık

*uA1905*

Mızrakçı
Sadece EİBO'nun köy sayısı az bir farkla koskoca CİN'e eşit. BARZO-KUDRET 2 katından 2.5k fazla. Siz ne anlatıyorsunuz ? Asıl bu koşulda eğer Siz CİN'i belirli bir sürede bitiremezsseniz hesap silmelisiniz? Yiğidi öldürüp hakkını yememek için. Ama o cesaret var mı ? Ha eğer o cesaret yoksa, buradan gelip atıp tutmayın. Şu zamana kadar eşit köy sayısında ne kadar köy aldınız tek bir opda değil tüm oplarda da konuşuyorsunuz ? Rakibinize saygı duyun duymasanız bile duyormuş gibi yapın. Emin olun bunlar burada rüzgar arkanızdayken konuşmanızdan daha etkili yıpratma yöntemidir.

yer yer kendi aramızda da konuşuyoruz. Bana katılan az olsada, Cİn'in haritası söylenenin aksine çok çok keyifli. Ama kabul zor. Zaten o yüzden güzel. Bu oyunda her şey köy almak vermek üzerine kurulu değil. Psikolojik olarak bu haritanın avantajını kullanamayan tarafın edebiyle susması rakibine saygı duyması gerek.

Çocuk Cin klanı İyi oyunculara sahip Güçlü bir Klan 3 kıta 1 kıtayı Uzun Zamanda Ancak Topluyabilcek ondan dolayı Herkes senin gibi oyuncumu ki hemen toplansın :))
w56 eibo bı gecede topladı seni
clasicc12 argo 3 günde
w61 Daha 1 ay olmadan silindin hala burda başarıdan dem vuruyoun Sen git kumdan kale felan yap kreş bebeleri ile uğraşıyoruz @Temür.Melik :))

Deleted User - 5572780

Ziyaretçi
Her opa çıktıklarında aynı hikaye ne zaman siliyorsunuz. Optan sonra 5 gün sessizlik, haritaya barbar atmaya devam, saçma sapan banlar attırma. Yeni op yine aynı cümle ne zaman hesap siliyprsunuz. Patlayıp on gün daha sessizlik ve aynı döngü devam. 2 hafta sonra yeni konu açılıp tekrar opa çıktıklarında ne zaman 62 geçiyorsunuz diye :)

paladin.aga

Acemi
Emrecim,

Hep söylediğim şey,biz elimizden geleni en iyisini yapalım,olur ise olur olmaz ise olmaz..
Klanın geleceği konusunda ise ben bu dünyada yenilirsem zaten bir daha oynamak istemiyorum.
Bu dünyayı kazanırsak efsane olur kazanamaz isek tüm dünyaya karşı savaşarak kaybetmiş olacağız.
Cin klanı için bırakma ve hesap silme konularını herkes yazıyor,biz silinirsek de son askerimize kadar savaşarak siliniriz.
Haritaya barbar atmadan,başkalarının oyuncularını ayartmadan , hesaplar satın almadan ,sadece oyunu düşünerek oynuyoruz bu oyunu sende biliyorsun.
Şu bu klan gitsin ondan sonra savaşalım diye kararlar da almıyoruz,bizim için müttefiklik şimdi öyle sonra böyle olan bir şey değil ve hiç olmadı.
Biz gittikten sonrasına Kudret klanı ile savaş kararı almışsınız,Tek bir klanı yok etmek için savaşınızı dahi ertelemenizi yadırgıyorum.
Ne diyeyim ,biz gittikten sonrasına bu planı yaptığınız için inşallah savaşmazsınız.
Başarılar sizlere
Hocam yazdiklariniza ve baskalarinin söylediklerine bakarak anliyorumki birçok kisinin saygı duydugu bir kisisiniz. Duzenli olarak foruma girmediğim icin ilgimi çeken yazılara karınca kararınca kendi fikrimi yazmaya calisiyorum.
Oyun basında jog klani sinirinde oynamış bir oyuncu oldugum icin haritaya devamli incelemisimdir.
Bir konunun altını çizmektesin istiyorum. Bunu baska bir basliktada yardim.
Butun dünya Cin klana karşı savaşmıyor.
Dünyada taslar yerine oturuncaya kadar, dünya birçoklarıyla evreden gecti ama asil söyleyeceğim.
Barzo/Tengre birleşmesi sonrası barzo direk Jog klanlarina yoneldi. Barzo/kudret/Eibo/Aztek klanlarina karsi Cin/jog/Baron/ Ocean/Diabola klanlari kutuplasti.
Bu kutuplaşma ilerleyen asamalarda değişik sekillere burundu. Bunu herkes biliyor ama benim asil sormak istediğim
B
arzo Cin tarafındaki mutefikleri teker teker indirdiginde niye hiçbir mutefikler arasi dayanisma olmadi. Tabiki koylere destek atıldı ama
Barzo jog klanini ile savasirken diabola diger taraftan baroya saldırabilir, cin uyeleri de aktif savasa girebilirdi.

Dünyada taslar yerine otururken Barzo/kudret/Eibo/Aztek klanlarina karsi Cin/jog/Baron/ Ocean/Diabola klanlari kutuplaşması vardi ve herkes sizin dünyayı kapatacaginizi düşünüyordu.
Simdi mutefikleriniz teker teker yenildi, Siz tek kaldiysaniz
Bu butun dünyaya karşı savaşıyorsunuz anlamına gelmez.

Çöpenigseg

Kılıç Ustası
Abicim (yaşının genç olduğunu varsayıyorum muhtemelen öğrencisin) benim world kapama gibi bir derdim hiçbir zaman olmadı, gömdü parayı depresyonda dediğin miktar belki senin için, ailen için, bulunduğun çevren için çok olabilir herkes aynı şartlarda yaşamıyor ama benim bir aylık gelirimin çok altında bir miktar. Oyuna savaşıp strateji yapmak için giriyorum dünya kapamak için değil. Sen dondurma yerken verdiğin 10 liranın dondurma bitince sana 15 lira olmasını bekleyerek mi yiyorsun, dondurman bitip 10 liranda gidince trajedi mi yaşıyorsun? Bu oyuna harcadığım miktar ne seni ne de hiçbirinizi ilgilendirmez. Dünya kapatınca harcadığım miktarı geri mi veriyorlar? Neden bu yüzden trajedi yaşayayım, bu nasıl bir mantık? Beyinlerimiz savaşsın ama silahsızsınız yazan sen değil misin, neden şimdi tüm silahı bırakmış geliyorsun buraya, yazarken düşünme ihtiyacı hiç duymuyor musun?
Bazen gerçekten ne konuştuğunuzun farkına varmıyorsunuz.
Oyunu oyun bilinciyle oynayamıyorsanız, tanımadığınız kişilere yorumlarınızı bari o şekilde yapın.
bu adam gerçekten zengin, örnek verirken bile dondurmaya 10 tl fiyat biçti

ramsaysnow

Mızrakçı
Hocam yazdiklariniza ve baskalarinin söylediklerine bakarak anliyorumki birçok kisinin saygı duydugu bir kisisiniz. Duzenli olarak foruma girmediğim icin ilgimi çeken yazılara karınca kararınca kendi fikrimi yazmaya calisiyorum.
Oyun basında jog klani sinirinde oynamış bir oyuncu oldugum icin haritaya devamli incelemisimdir.
Dünyada taslar yerine oturuncaya kadar, dünya birçoklarıyla evreden gecti ama asil söyleyeceğim.
Barzo/Tengre birleşmesi sonrası barzo direk Jog klanlarina yoneldi. Barzo/kudret/Eibo/Aztek klanlarina karsi Cin/jog/Baron/ Ocean/Diabola klanlari kutuplasti.
Bu kutuplaşma ilerleyen asamalarda değişik sekillere burundu. Bunu herkes biliyor ama benim asil sormak istediğim
B
arzo Cin tarafındaki mutefikleri teker teker indirdiginde niye hiçbir mutefikler arasi dayanisma olmadi. Tabiki koylere destek atıldı ama
Barzo jog klanini ile savasirken diabola diger taraftan baroya saldırabilir, cin uyeleri de aktif savasa girebilirdi.

Dünyada taslar yerine otururken Barzo/kudret/Eibo/Aztek klanlarina karsi Cin/jog/Baron/ Ocean/Diabola klanlari kutuplaşması vardi ve herkes sizin dünyayı kapatacaginizi düşünüyordu.
B

Barzo/Tengre birleşmesinden sonra diplomatik bir hamle gerekiyordu. Bu birleşme dengeleri tamamen değiştirdi. Sav dışında yardım olayı da zordu o zamanlar çünkü her klanın aktif olarak ilerletmesi gereken cepheler vardı. Tabi cephelerde çok iyi sonuçlar alınmaması da bir diğer neden diye düşünüyorum.

Cyroburn*

Ağır Atlı
Onu bunu bıraktım hesabı sile alıyorum. Acı tatlı bir dünya oldu. Yaptığım savaşlardan çok keyif aldım. Köyleri eşe dosta pay ettik kalanlarda artık toplanıyor zaten W62 açıldığından beridir pek girip bakamadım.

Velhasıl kelam rakiplerin hepsini tebrik ediyorum. KUDRET klanlarını sabrından,EiBO klanlarını dirençlerinden,NG klanlarını şapkadan tavşan çıkarır derecede sağlam duruşundan ve BARZO klanlarını yaptıkları seri operasyonlar sebebiyle özellikle takdir ediyorum. Umarım zevk almaya devam edeceğiniz bir dünya olur.

Hak eden klanların kazanması,hak eden oyuncuların kapatması dileğiyle hepinizi saygıyla selamlıyorum. Esen kalın.

whisper*

Baltacı
Onu bunu bıraktım hesabı sile alıyorum. Acı tatlı bir dünya oldu. Yaptığım savaşlardan çok keyif aldım. Köyleri eşe dosta pay ettik kalanlarda artık toplanıyor zaten W62 açıldığından beridir pek girip bakamadım.

Velhasıl kelam rakiplerin hepsini tebrik ediyorum. KUDRET klanlarını sabrından,EiBO klanlarını dirençlerinden,NG klanlarını şapkadan tavşan çıkarır derecede sağlam duruşundan ve BARZO klanlarını yaptıkları seri operasyonlar sebebiyle özellikle takdir ediyorum. Umarım zevk almaya devam edeceğiniz bir dünya olur.

Hak eden klanların kazanması,hak eden oyuncuların kapatması dileğiyle hepinizi saygıyla selamlıyorum. Esen kalın.

Senin de ellerine sağlık hocam teşekkür ederim bu yazınızdan dolayı

uyznlar

Ağır Atlı

tüm arkadaşların eline sağlık :)

Freaky

Casus

Yenmek,yenilmek mevzu değildir. Ne olursa olsun rakibi tebrik etmek büyük erdemliktir bunu bilirim.
Dilerim her dünyada rakibim senin gibi olsun emek veren,seviyesini bozmayan CİN oyuncularını tebrik ederim.
Tabiki atışmalar her zaman oyunun tadı tuzu olacaktır. Bunu seviyede tuttuğun için şahsım adına sana ayrıca teşekkür ederim,cansın :)

SARI TUTKU

Mızrakçı
Her opa çıktıklarında aynı hikaye ne zaman siliyorsunuz. Optan sonra 5 gün sessizlik, haritaya barbar atmaya devam, saçma sapan banlar attırma. Yeni op yine aynı cümle ne zaman hesap siliyprsunuz. Patlayıp on gün daha sessizlik ve aynı döngü devam. 2 hafta sonra yeni konu açılıp tekrar opa çıktıklarında ne zaman 62 geçiyorsunuz diye :)

ya bırak çok cimrisin be katlama açtık ham istedim atmadın kalbimi kırdın...

SARI TUTKU

Mızrakçı
Emrecim,

Hep söylediğim şey,biz elimizden geleni en iyisini yapalım,olur ise olur olmaz ise olmaz..
Klanın geleceği konusunda ise ben bu dünyada yenilirsem zaten bir daha oynamak istemiyorum.
Bu dünyayı kazanırsak efsane olur kazanamaz isek tüm dünyaya karşı savaşarak kaybetmiş olacağız.
Cin klanı için bırakma ve hesap silme konularını herkes yazıyor,biz silinirsek de son askerimize kadar savaşarak siliniriz.
Haritaya barbar atmadan,başkalarının oyuncularını ayartmadan , hesaplar satın almadan ,sadece oyunu düşünerek oynuyoruz bu oyunu sende biliyorsun.
Şu bu klan gitsin ondan sonra savaşalım diye kararlar da almıyoruz,bizim için müttefiklik şimdi öyle sonra böyle olan bir şey değil ve hiç olmadı.
Biz gittikten sonrasına Kudret klanı ile savaş kararı almışsınız,Tek bir klanı yok etmek için savaşınızı dahi ertelemenizi yadırgıyorum.
Ne diyeyim ,biz gittikten sonrasına bu planı yaptığınız için inşallah savaşmazsınız.
Başarılar sizlere
[/QUO

BUĞRA ABİ SENDE HAM ATMADIN KALBİMİ KIRDIN