Onu bunu bırakında ne zaman siliyorsunuz

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Niye vazgecelim? Biz oynadigimiz oyundan gurur duyup zevk aliyoruz. Size kolay pabuc birakmayacagiz sadece size degil tum dunyaya.

Cin klani bedavaya koy vermez oyle bizi baskalariyla karistirmayin :)

ve bu dunyadan en son silecek klan cindir. siz zaten bizi zor silersiniz de biz kendimiz de silmeyiz yani oyle diyeyim devam oynamaya :)
Abim eğer silecekseniz bana salsana köylerini

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Adamlarda yüz denen bir şey yok. Tabiri caizsse 3 kıtaya 1 kıta savaşıp birde utanmadan ''bonco solsonoz oyo olur'' deniliyor.
ikinci olarak, w başında abeddon asıp kesiyordu diye eleştirenlere eğer böyle bir şey varsa sonuna kadar katılıyorum eleştirilerinde. Ama kardeşim şimdi 3 e 1 savaşılırken aynı şey bu cepheden yapılmıyor mu ? Bu forumda cin ekibinden daha çok diğer pakttan kişiler asıp kesiyor. İşin ilginç yanı bu asıp kesenlerinde daha şu zamana kadar herhangi bir w de bir başarısı da yok. Comic.

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Sadece EİBO'nun köy sayısı az bir farkla koskoca CİN'e eşit. BARZO-KUDRET 2 katından 2.5k fazla. Siz ne anlatıyorsunuz ? Asıl bu koşulda eğer Siz CİN'i belirli bir sürede bitiremezsseniz hesap silmelisiniz? Yiğidi öldürüp hakkını yememek için. Ama o cesaret var mı ? Ha eğer o cesaret yoksa, buradan gelip atıp tutmayın. Şu zamana kadar eşit köy sayısında ne kadar köy aldınız tek bir opda değil tüm oplarda da konuşuyorsunuz ? Rakibinize saygı duyun duymasanız bile duyormuş gibi yapın. Emin olun bunlar burada rüzgar arkanızdayken konuşmanızdan daha etkili yıpratma yöntemidir.

yer yer kendi aramızda da konuşuyoruz. Bana katılan az olsada, Cİn'in haritası söylenenin aksine çok çok keyifli. Ama kabul zor. Zaten o yüzden güzel. Bu oyunda her şey köy almak vermek üzerine kurulu değil. Psikolojik olarak bu haritanın avantajını kullanamayan tarafın edebiyle susması rakibine saygı duyması gerek.

Artesta

Yasaklı
şu worldde belki bi gecede 20 köy verdiğim olacak ki kesin olacak illa ki uyuyup kalacağım, belki seviye 10 dan yukarı demircim kalmayacak, ama bugra abi tamam demeden hiçbir yere gitmem xd . Arkamı döndüğümde kendimden başka kimseyi görmesem bile bu worldde oynamaya devam edeceğim ve emin olun yalnız değilim xd . Gemi su almayı bırak komple batsa bile, batmadan son bi nefes alıp gücümün yettiğince gene kalırım, boş yere nefesinizi tüketmeyin bir yere gittiğimiz yok :)

Cyroburn*

Ağır Atlı
Hem gemi batsa ne olacak sanki biz yüzme biliyoruz :D Bu haritalarda çok oynadık daha önce dert değil ama insanlar şuna inanmıyor sanırım biz gerçekten keyif alıyoruz aramızda hoş bir sohbet muhabbet ortamı var sırf dostlarla değil rakiplerle de sohbet muhabbet ediyoruz. Güzel savaşan oyuncular var karşımızda hepsinin eline emeğine sağlık keyif veriyorlar madem kazanacağınıza çok eminsiniz bırakın bizde oynayalım işte sizde bizi yenin galibiyetinizi daha keyifli yaşayın :)

bugracisem

Baltacı
Bence bu sürecin uzamasi her açıdan cin klani için zararli.

Haritayi 2 farkli renk olarak gördüğünde cin klani gözü ile baktığımda maviler 1 büyürken kirmizilar 4 büyüyor. Oyun uzadikca oyuncu ve kita farkindan kaynakli aradaki koy farki artiyor.

Ve hal boyleyken herkes daha gergin olup, daha bireysel düşünebiliyor. Bu haritada cin değil herhangi bir x klani da olsa boyle problemler her geçen gün çoğalır.

Ve bu süreç geçmişi olan cin klanina zarar veriyor. W basindan beri haritam gereği rakibim olan cin klanina nacizane ve kesinlikle ego ve artniyet olmadan verebileceğim tavsiye klanin geleceğini tehlikeye atmamak icin vazgeçmesi olur. Her geçen gün daha yorucu ve cok fedakarlik gerektirecek bir harita oluşuyor.

Tabiki bu durum cin klaninin insiyatifine kalmis bir durum.

Lütfen Bu yazdıklarımı artniyetli olarak algılayıp gereksiz diyaloglara girmeyelim.

Emrecim,

Hep söylediğim şey,biz elimizden geleni en iyisini yapalım,olur ise olur olmaz ise olmaz..
Klanın geleceği konusunda ise ben bu dünyada yenilirsem zaten bir daha oynamak istemiyorum.
Bu dünyayı kazanırsak efsane olur kazanamaz isek tüm dünyaya karşı savaşarak kaybetmiş olacağız.
Cin klanı için bırakma ve hesap silme konularını herkes yazıyor,biz silinirsek de son askerimize kadar savaşarak siliniriz.
Haritaya barbar atmadan,başkalarının oyuncularını ayartmadan , hesaplar satın almadan ,sadece oyunu düşünerek oynuyoruz bu oyunu sende biliyorsun.
Şu bu klan gitsin ondan sonra savaşalım diye kararlar da almıyoruz,bizim için müttefiklik şimdi öyle sonra böyle olan bir şey değil ve hiç olmadı.
Biz gittikten sonrasına Kudret klanı ile savaş kararı almışsınız,Tek bir klanı yok etmek için savaşınızı dahi ertelemenizi yadırgıyorum.
Ne diyeyim ,biz gittikten sonrasına bu planı yaptığınız için inşallah savaşmazsınız.
Başarılar sizlere

Elmero*

Acemi
Emrecim,

Hep söylediğim şey,biz elimizden geleni en iyisini yapalım,olur ise olur olmaz ise olmaz..
Klanın geleceği konusunda ise ben bu dünyada yenilirsem zaten bir daha oynamak istemiyorum.
Bu dünyayı kazanırsak efsane olur kazanamaz isek tüm dünyaya karşı savaşarak kaybetmiş olacağız.
Cin klanı için bırakma ve hesap silme konularını herkes yazıyor,biz silinirsek de son askerimize kadar savaşarak siliniriz.
Haritaya barbar atmadan,başkalarının oyuncularını ayartmadan , hesaplar satın almadan ,sadece oyunu düşünerek oynuyoruz bu oyunu sende biliyorsun.
Şu bu klan gitsin ondan sonra savaşalım diye kararlar da almıyoruz,bizim için müttefiklik şimdi öyle sonra böyle olan bir şey değil ve hiç olmadı.
Biz gittikten sonrasına Kudret klanı ile savaş kararı almışsınız,Tek bir klanı yok etmek için savaşınızı dahi ertelemenizi yadırgıyorum.
Ne diyeyim ,biz gittikten sonrasına bu planı yaptığınız için inşallah savaşmazsınız.
Başarılar sizlere

hesaplar satın almadan S:DSADASD.SAD