Onu bunu bırakında ne zaman siliyorsunuz

ERGÜVEN

Baltacı
Arkadaşlar burda muhabbetleri çok karıştıranlar var ben bir açıklama yapayım da herkes tam anlamıyla anlasın. BARZO KUDRET EİBO NG klanları olarak ittifağız muhabbetimiz de çok güzel merak etmeyin. Biz sadece EİBO klanları ile anlaşamadık(he anlaşamadık derken aramızda düşmanlık olarak algılamayın hala muhabbetimiz devam ediyor) elbet arada ufak tefek şeyler olur onlarda tadı tuzu zaten bu forumun. Biz EİBO ile teke tek bir savaş vereceğiz buna BARZO NG yi karıştırarak başka şeyler düşünmeyin boşuna.

Fsociety

Baltacı
Arkadaşlar burda muhabbetleri çok karıştıranlar var ben bir açıklama yapayım da herkes tam anlamıyla anlasın. BARZO KUDRET EİBO NG klanları olarak ittifağız muhabbetimiz de çok güzel merak etmeyin. Biz sadece EİBO klanları ile anlaşamadık(he anlaşamadık derken aramızda düşmanlık olarak algılamayın hala muhabbetimiz devam ediyor) elbet arada ufak tefek şeyler olur onlarda tadı tuzu zaten bu forumun. Biz EİBO ile teke tek bir savaş vereceğiz buna BARZO NG yi karıştırarak başka şeyler düşünmeyin boşuna.
Başgan bir şey soracağım eibo cin'e karşı mücadele verirken anlaşıyordunuz dimi:)

*BloW

Okçu
Sonuç olarak cin gitti geri kalanı pek sizi ilgilendiren mevzular değil takılmayın böyle mevzulara siz geri kalan konular bizi ilgilendirir :)

Despi*

Casus
Barzoyu seçimlerinden yana tebrik ediyorum dosta düşmana ders niteliğinde bir dünya oldu

Fsociety

Baltacı
Sonuç olarak cin gitti geri kalanı pek sizi ilgilendiren mevzular değil takılmayın böyle mevzulara siz geri kalan konular bizi ilgilendirir :)
Menfaat uğruna yapılan yüze gülmeler "strateji" olmuş. Eibo'yu iyi kullandınız savaş nasıl olacak merakla bekliyorum.

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Sonuç olarak eibo haklı konumda
Çünkü oyun başında söz verilmiş bir söz var
50 kişi ile dünya kapatma sözü verilmiş yan yatıp yatanlar hariç şimdi cin bitti gereken bu

50 kişi hariç diğerleri hesap sil al
Dünyayı kapat bence boşuna kazma kürek cekiyorsunuz
Yada birileri dünyayı karıştırma peşinde ve yenilecek klan beli burdan bakınca
Birbirinizi kırmadan dünya kapatmak bu kadar zor :)