Oh My God diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser57132
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Düşmanlar
ÜTOPYA Bitir
Glee Bitir
BARZO Bitir
AYTİM Bitir
AYTİM2 Bitir
TREMPS Bitir
TR3MPS Bitir

şavaş açtığımız klanlar alt klanları varsa eklesinlerde uğraşmayalım :p

DeletedUser57132

Ziyaretçi
bu postunu 3-4 hafta sonra hatırlatırım, boş konuşmayın, savaşta size başarılar :)

DeletedUser

Ziyaretçi
hayırdır gençler bizim mahallede bize artislik mi yapıyosunuz :) :) şaka maka da başarılar herkese bazılarına demiştik kendine güvenen varsa güneydoğuda başlasın davetlerinide biz atalım diye 1 Allahın kulu gelmezmi güneydoğuya :)

DeletedUser

Ziyaretçi
bende öyle düşünüyodum dünya açılmadan ama galiba w7 deki ayyıldız değil onlar yada çok azı var.

DeletedUser55271

Ziyaretçi
yanılmıyosam çağatay orada muhabbetine girmiştir o girdiyse illaki AyYıldız'dan birileri vardır

DeletedUser55271

Ziyaretçi
Çünkü Barzo'nun ne olduğunu biliyorum tırt :)))

Jaykep

Casus
Bu kadar emin olmayın her world aynı olacak değil, dün dündür bugün bugündür. :)

DeletedUser55271

Ziyaretçi
yaptıklarınız yapacaklarınızın teminatıdır :):):)

DeletedUser43688

Ziyaretçi
Bende şuraya rezerved'ımı alayım da belki ilerde değerlenir reklam alırız bu posta.
Şaka bir yana 9x9'umda 6 dene BARZO'lu var ufaktan içime bir korku saldınız. Korkuyum mu Titreyim mi?

DeletedUser48982

Ziyaretçi
savaşta omg klanlarına başarılar dileriz :) oyun başında gereksiz bir savaş oldu ama yağmaları nerden yapacağımız belli oldu bu açıdan teşekkür etmeliyiz.world başından beri tartışılan bir konu eski ekiplerle sağlam klanların gelmemiş olması ama yine iyi ekiplerle yeni kurulmuş klanlar var ayrıca bu world belki eskilerin titanlığını bitirip yenilerin önünü açma fırsatı verir.kaç worlddür denerim bi beceremedim bakalım bu worldde yeniler belki ilk sürprizini OMG klanlarına karşı yapar.(yeniler dediğim ünlenmemişler)