Oh My God diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser57132
  • Başlangıç tarihi

Jaykep

Casus
savaşta omg klanlarına başarılar dileriz :) oyun başında gereksiz bir savaş oldu ama yağmaları nerden yapacağımız belli oldu bu açıdan teşekkür etmeliyiz.world başından beri tartışılan bir konu eski ekiplerle sağlam klanların gelmemiş olması ama yine iyi ekiplerle yeni kurulmuş klanlar var ayrıca bu world belki eskilerin titanlığını bitirip yenilerin önünü açma fırsatı verir.kaç worlddür denerim bi beceremedim bakalım bu worldde yeniler belki ilk sürprizini OMG klanlarına karşı yapar.(yeniler dediğim ünlenmemişler)

Kitap gibi özetlemişsin tamamına katılıyorum :)

DeletedUser57132

Ziyaretçi
savaşta omg klanlarına başarılar dileriz :) oyun başında gereksiz bir savaş oldu ama yağmaları nerden yapacağımız belli oldu bu açıdan teşekkür etmeliyiz.world başından beri tartışılan bir konu eski ekiplerle sağlam klanların gelmemiş olması ama yine iyi ekiplerle yeni kurulmuş klanlar var ayrıca bu world belki eskilerin titanlığını bitirip yenilerin önünü açma fırsatı verir.kaç worlddür denerim bi beceremedim bakalım bu worldde yeniler belki ilk sürprizini OMG klanlarına karşı yapar.(yeniler dediğim ünlenmemişler)

ilk yağmayı benim köyüme yapın lütfen tt2

DeletedUser48982

Ziyaretçi
klan liderleri genelde destekleri kendilerine attırdıkları için destek atıp askerleri dışarda kalanları tercih ederim :) daha pek bişey yapamadım ama sayenizde 50 k ham yağmaladım online sürem artınca katlanarak gelirim umarım

DeletedUser43688

Ziyaretçi
Oo rekabet mi alirim bir dal.
Ama ben hala korksam mi titresem mi bilemedim :((

DeletedUser48982

Ziyaretçi
1 ay sonra kim haklı çıktı belli olur,siz çıkarsanız tebrik ederiz biz çıkarsak saygı bekleriz iyi oyunlar :)

DeletedUser57132

Ziyaretçi
klan liderleri genelde destekleri kendilerine attırdıkları için destek atıp askerleri dışarda kalanları tercih ederim :) daha pek bişey yapamadım ama sayenizde 50 k ham yağmaladım online sürem artınca katlanarak gelirim umarım

sizin klanınızın lideri destekleri kendine mi attırıyomuş bunu bildiğim iyi oldu :p

DeletedUser48982

Ziyaretçi
öylemiymiş ? bunu benimde bildiğim iyi oldu firari askerler vardı meğer ondamıymış bende korkmuştum :p w22 de taaruz klanı ile çok sorun yaşamıştık ordan kaldı bu lidere destek :D

DeletedUser57313

Ziyaretçi
amaç oyun oynamaksa eğer, çirkefleşmeden hakaretsiz küfürsüz bir oyun olması dileği ile.

DeletedUser57132

Ziyaretçi
onu bırakta herkes saraya gitmeye başladı bir bir geçiyolar beni ana bin puanıyla ben madenleri 24 yapmaya çalışıyorum :D etrafımda alıcak köy olsa madenler 15ken saraya giderdimde etrafımda alıcak köy yok :D

DeletedUser55049

Ziyaretçi
Hiç bir klani küçük görmeyin C3 bunun en yakın göstergelerinden biridir Anti ye toplama kötü klan dediler anti dünyada kalan son iki klandan biri oldu öyle veya böyle bu tartışılır ama Anti nin içinde olduğu birliktelik ortadaydı eğer oyuncularımızın reel hayatları birazdaha sakın olsaydı bu dünyada daha fazla kalır ve C3 u belkide Biz kapatirdik

DeletedUser57132

Ziyaretçi
ben kimseyi küçük görmüyorum, küçük görsem savaşta yanıma klan çekmezdim, onların omg hakkında yorumlarına bak, kendilerini küçük düşüren onlar, bizim onları küçük gördüğümüzden çok onlar bizi küçük görüyor.

DeletedUser48982

Ziyaretçi
aslına bakarsan omg worlde en organize başlayan klanlardan biriydi diplomaside biraz erken davrandınız yoksa gidişatınız çok iyiydi (kendi gözlemimdir başka fikirlere açığım aksi söylenebilir ama aksini söyliyecekler şahsıma konuşmadan söylesin lütfen :) )

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Hiç bir klani küçük görmeyin C3 bunun en yakın göstergelerinden biridir Anti ye toplama kötü klan dediler anti dünyada kalan son iki klandan biri oldu öyle veya böyle bu tartışılır ama Anti nin içinde olduğu birliktelik ortadaydı eğer oyuncularımızın reel hayatları birazdaha sakın olsaydı bu dünyada daha fazla kalır ve C3 u belkide Biz kapatirdik

Yav he he :)

DeletedUser57132

Ziyaretçi
aslına bakarsan omg worlde en organize başlayan klanlardan biriydi diplomaside biraz erken davrandınız yoksa gidişatınız çok iyiydi (kendi gözlemimdir başka fikirlere açığım aksi söylenebilir ama aksini söyliyecekler şahsıma konuşmadan söylesin lütfen :) )

bi klan bize savaş sebebi diye mesaj attı bi klan oyuncusu bize haritada kırmızı yakmış napalım genciz kanımız kaynıyo :p

@ceren

valla ya k55 kadar renkli kıta yoktu herkes birbirine giricek şu worldun başında bi k55 sarıcak :D

DeletedUser56236

Ziyaretçi

:D :D :D wub