Oh My God diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser57132
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser101

Ziyaretçi
Gerçi freud. dur herhalde :p o zaman hiç pre basmadan geçen diyimde yine ilk olayım :p ikileri sevmem :p =D

DeletedUser101

Ziyaretçi
Dizi izliom hiç sohbetini çekemem :p =D Geçenlerde biz yine gebzedeydik :p

DeletedUser57132

Ziyaretçi
savaşta omg klanlarına başarılar dileriz :) oyun başında gereksiz bir savaş oldu ama yağmaları nerden yapacağımız belli oldu bu açıdan teşekkür etmeliyiz.world başından beri tartışılan bir konu eski ekiplerle sağlam klanların gelmemiş olması ama yine iyi ekiplerle yeni kurulmuş klanlar var ayrıca bu world belki eskilerin titanlığını bitirip yenilerin önünü açma fırsatı verir.kaç worlddür denerim bi beceremedim bakalım bu worldde yeniler belki ilk sürprizini OMG klanlarına karşı yapar.(yeniler dediğim ünlenmemişler)

1 ay sonra kim haklı çıktı belli olur,siz çıkarsanız tebrik ederiz biz çıkarsak saygı bekleriz iyi oyunlar :)

klan liderleri genelde destekleri kendilerine attırdıkları için destek atıp askerleri dışarda kalanları tercih ederim :) daha pek bişey yapamadım ama sayenizde 50 k ham yağmaladım online sürem artınca katlanarak gelirim umarım

gel dağıt klanı sana desteğin dibini attıralım titan ol :D

Tem 02
23:14 BARZO (dağıldı) klanı yenildi.
Tem 02
23:14 BARZO (dağıldı) klanı yenildi.

DeletedUser48982

Ziyaretçi
klanlar savaştan dolayı dağılmadı :) 5 kişilik yönetim kadrosundan metin abinin yüksek lisans dolayısıyla hesap silmesi dolunay abinin işlerinin artması ve benim tatile çıkıcak olmamdan dolayı diğer arkadaşlara çok yük bineceği için sorduk kendileri uzun süre 4-5 klanla ilgilenemiyeceklerini söylediler bizlerde ana barzoyu dağıtıp diğerarkadaşlara isim değiştirip devam etmelerini önerdik anlıyacağınız yönetim kadrosunun yarısının oyun bırakıcak olmasından kaynaklı bir dağılıştır 1-2 sene sonra kadro toplanıp yeniden dönülür los ben gürkan gibi kişiler devam edicez ama çok aktif olmayız sanırım klasikte açılırken bu worldu bırakadabilir

DeletedUser48982

Ziyaretçi
birde bahane bulmaya gerek yok ama savaştan dolayı dağılmadığımız için sizi tebrik etmicem :D ama başarılar dilicem tabiki :) haritada artık mavide oldunuz

DeletedUser57132

Ziyaretçi
buraya yazarken herşeyi düşünücektin, hadi kolay gelsin size merak etmeyin o mavilik kısa süreli olucak

DeletedUser48982

Ziyaretçi
buraya yazarken metin abinin yüksek lisansını ve dolunay abinin işlerini mi düşünücektim yoksa arkadaşlarımın tatil planıyla gelmesini mi müneccimmiyim peygambermiyim tövbe tövbee her şeyi düşünecektin diyor yolda yüyüken ölsek klan dağılsa sen aynısını yazardın herhalde buraya :) neyse neden forumlardan uzak durduğumu birdaha hatırlattın bana gülüp eğlenirken bile sinir bozamaya çalışıyorsun ego en kötü şeydir yaşın 20 leri geçmeden bundan kurtul sonra karakter tamamen şekillenir yazık olur :)

DeletedUser36760

Ziyaretçi
Şu tür şeylere bayılıyorum ya, Genelde dağılan taraf hep atıp tutan taraf olur,sonra da bahane uydurup kıvırırlar, forumu okuma nedenimsiniz :D

DeletedUser48982

Ziyaretçi
Yukarida ne yazdim bahaneye gerek yok basarilar dilerim yazdim bende forumu ve oyunu sizin gibiler yuzunden birakiyordum (ara veriyordum) hayatta bir sey beceremiyen adamlarin burda kendini scipio,hannibal gibi lanse etmesi ve oyun yani oyunda klan dagilinva oyuncu yenilince sanki iktidari zanamis particesine sevinmesini anlamlandiramiyorum.oyuna renk katmak icin buralarda yazip duruyorduk ama yadiklariniz bana aziz nesini soylediklerini hatirlatti ve birkez daha hak verdim kendisine

DeletedUser

Ziyaretçi
Selamlar herkese ben yeni olduğum için tam bilmiyorum bu "bitir" ne oluyor tam olarak ?