NOP vs ARGO & WC

• Konuyu başlatan DeletedUser62680
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64714

Ziyaretçi
Her klan her klanla diplomasi yapar yapabilirde okadar laf soyleyip gidip diplomasi yapaninida burda gordum :) madem egilip bukulcektin niye okadar atip tuttun diye sorarlar adama ve bizde uyarmistik hatta :) capindan buyuk konusma dediydik :) neyse olan oldu ama bu yaptiklariyla kendi topuklarina sıktılar bu saatten sonra nop a mecburlar nop bolgesini toparladiktan sonra wc yi barindirirmi :) sanmiyorum o klandan kimseyi almayacaklarinida zamaninda demislerdi laflarini yemezlerse wc ortalik mali olarak cikar :)
Haddini bil. Anlaşma tek taraflı olmuş gibi sürekli Wc* - ARGO ya laf ediyorsunuz hayırdır ? Görüşmeleri yapan arkadaşımız adamların kafasına silah dayadıda mı anlaşma yapıldı sanıyorsunuz ? Ne olacaktı burada birbirimizi yiyecektik UDW-KABUS köy büyütecekti sanada dalarım onada dalarım diyip kafasına göre hareket edecekti bizde olur diyip NOP'la savaşmaya devam edecektik ha ? Sıkıntı yok eğer olurda dünyanın sonuna kalırsak NOP'la yine savaşırız.

DeletedUser31365

Ziyaretçi
Hey sen kuyruk acinida al uzaklaş . yeni bir uckagit düşün klaninla ne bileyim klaninda birine koy buyut... Burada ağlama isteyen istediğini yapar. Dun artlik yapiyordunuz millete sizi bitirecegiz diye ne oldu. Hadi başka kapiya milletin diplomasisinede karisma.
sen kimsin oyundaki nickini söyle ben dediğim lafın arkasındayım ama benim dediğim lafları sen değil baskanın bilir bilmediğin seyler hakkında yorum yapma az ötede oyna

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Haddini bil. Anlaşma tek taraflı olmuş gibi sürekli Wc* - ARGO ya laf ediyorsunuz hayırdır ? Görüşmeleri yapan arkadaşımız adamların kafasına silah dayadıda mı anlaşma yapıldı sanıyorsunuz ? Ne olacaktı burada birbirimizi yiyecektik UDW-KABUS köy büyütecekti sanada dalarım onada dalarım diyip kafasına göre hareket edecekti bizde olur diyip NOP'la savaşmaya devam edecektik ha ? Sıkıntı yok eğer olurda dünyanın sonuna kalırsak NOP'la yine savaşırız.

sen kimsin oyundaki nickini söyle ben dediğim lafın arkasındayım ama benim dediğim lafları sen değil baskanın bilir bilmediğin seyler hakkında yorum yapma az ötede oyna
Sakin :) sakin :)

DeletedUser31365

Ziyaretçi
mesle savasıp savasmamanız deil bastaki tutumunuzla sondaki tutumunuz sizin adınıza konusan kisilerin paso degişmesi basta tek derdimiz nop diyordunuz daha dogrusu sizin adınıza konusan kisi öyle diyordu bizim burdaki önceki yazılarımıza bak o zamanda kınadık böyle net konusma büyük lokma ye büyük laf konusma dedik ama inatla diretti once nopun bölgesinde baslıcaz dedi sonra kıvırdı baslamıyacagız orda dedi bu seferde gecen sefer nop bölgesinde baslıcagız demiştin ne cabuk kıvırdın dedik derken bu sefer zoruna gidip basladı ne yapmaya calıstıgını anlayamadıgımız bir sahsiyet oldugu icin bukadar yükleniliyor ki haklıyızda ben kabus yöneticisi değilim bi vasfım yok ben bireysel kendi düsünceme göre konusuyorum ki worldun sonuna bırakmıyacak sizi nop ha bunuda nopla savasın diye demiyorum zaten artık nopun insafına kendinizi bıraktınız diyorum dönüşüde yok keske basta haktana o konusma hakkını tanımayaydınızda bukadar yadırganmayaydınız

DeletedUser58862

Ziyaretçi
aynı klanda olup nick isteyen nadide insanlar seviyorum sizi :D :D

DeletedUser64714

Ziyaretçi
mesle savasıp savasmamanız deil bastaki tutumunuzla sondaki tutumunuz sizin adınıza konusan kisilerin paso degişmesi basta tek derdimiz nop diyordunuz daha dogrusu sizin adınıza konusan kisi öyle diyordu bizim burdaki önceki yazılarımıza bak o zamanda kınadık böyle net konusma büyük lokma ye büyük laf konusma dedik ama inatla diretti once nopun bölgesinde baslıcaz dedi sonra kıvırdı baslamıyacagız orda dedi bu seferde gecen sefer nop bölgesinde baslıcagız demiştin ne cabuk kıvırdın dedik derken bu sefer zoruna gidip basladı ne yapmaya calıstıgını anlayamadıgımız bir sahsiyet oldugu icin bukadar yükleniliyor ki haklıyızda ben kabus yöneticisi değilim bi vasfım yok ben bireysel kendi düsünceme göre konusuyorum ki worldun sonuna bırakmıyacak sizi nop ha bunuda nopla savasın diye demiyorum zaten artık nopun insafına kendinizi bıraktınız diyorum dönüşüde yok keske basta haktana o konusma hakkını tanımayaydınızda bukadar yadırganmayaydınız

Tek derdimiz konusunda hiçbir şey değişmedi sadece bazılarının uyanıklık edip bu durumdan faydalanmasına izin vermemiş olduk bu anlaşmayla. Tamam biz NOP'la savaşalım sıkıntı yok savaşırız gece gündüz ama biz bu durumdayken siz gelip sizden su köyleri alacaz onlardan su köyleri alacaz diyemezsiniz kimsenin paralı askeri yok burda. Bizim NOP ekibinin dibinde başlayacağımız en baştan belliydi sadece strateji gereği bölge değiştirdik dedik burada sizle her şeyi alenen paylasmaya gerek yok kimse korktu dedi diye bize korkak dediler NOP'un bölgesine dönelim demeyiz. Haktan'ı hiçbiriniz tanımıyorsunuz Haktan ezelden beri böyledir makara yapar kimse ciddiye almaz makarayla karsılık verir ama bu dünyada nolduysa cocuk makara yapıyor herkes üstüne yükleniyor bizde durumlar böyle olunca ona zaten genel foruma yazma dedik. Worldun sonuna bırakır bırakmaz bilmiyorum biz kimsenin insafına bırakmadınız kendimizi sadece bu durumdan uyanıklık yapmak isteyen fırsatcıların önünü kestik. Haydi savaşalım.

DeletedUser64699

Ziyaretçi
bu kadar yazı yazılmış, niye? sizin derdiniz ne, nop ve argonun sa oluşu mu yoksa kurduğunuz planların hayal oluşu mu?

SİZENE? isteyen istediğini yazsın biz dansöz olalım siz it olun uluyun kervan yürüsün

DeletedUser31365

Ziyaretçi
ne sa olusunuz ne de plan kurduk üzerinize dansözün biri cıkıp oynuyor :) bizde dansözlüğünü övüyoruz ne o para yapıstıralım diemi yine atladın meydana :)

bu kadar yazı yazılmış, niye? sizin derdiniz ne, nop ve argonun sa oluşu mu yoksa kurduğunuz planların hayal oluşu mu?

SİZENE? isteyen istediğini yazsın biz dansöz olalım siz it olun uluyun kervan yürüsün

sen dansözlüğüde yapıyorsun itliğide...
geliceksin millete salca olucaksın aklınca laf sokucaksın birisi cevap verdimi

bönö tonoyonlor bölör bon mokoro yopoyom
diyip sıyrılacaksın... ne güzel İstanbul bee...

şimdi malüm sanal ortamdayız millet senin gibi bi dansöze laf yapıştırarak eğleniyor belki SANANE ??? sen işini yap kıvır...

ha eklemeyı unutmuşum
lafım sadece o arkadaşaydı...
onun dışında diplomasiniz hayırlı olsun :) herkese ba;arilar...

DeletedUser64746

Ziyaretçi
sen dansözlüğüde yapıyorsun itliğide...
geliceksin millete salca olucaksın aklınca laf sokucaksın birisi cevap verdimi
bönö tonoyonlor bölör bon mokoro yopoyom
diyip sıyrılacaksın... ne güzel İstanbul bee...

şimdi malüm sanal ortamdayız millet senin gibi bi dansöze laf yapıştırarak eğleniyor belki SANANE ??? sen işini yap kıvır...

Oooo fatih başkan ateş ediyo,kızdırmayın la fatikimi

DeletedUser58115

Ziyaretçi
bi kere de nopu teke tek olarak gorelım ama olmuyo solumuza koyuyolar 3 tane klan(bro gg ve net)

34 ü bilenler bilir biz galaxyi yıkarken nop bize savas açmıstı ayrıca sayısal olarak 5 katımızlardı işte anlamadıgım bu benim bi kere de teke tek kapısalım bi klanla

Kardeş sen şu genel foruma girme ya.

Şimdi diyorsun ya, NOP soluna bizi koymuş. Sen önce aç bakalım klan tanıtımlarını, biz giriş ilanı verdiğimizde ortalıkta NOP mu varmış? Kim kimi nereye yerleştiriyor kardeşim? Bakacan işine. Şimdi başlayacağım setinden bilmem neyinden. İkincisi NOP'u teke tek görmen için tek klan olarak savaş açman lazım. Sen Derebeyi, Wc, Argo, Kings bilmem ne tut hepsiyle diplomasi yap, ben NOP'la diplomasi yapınca hem set olayım, hem de teke teki bozayım. Settir lan oradan. Bak bakayım alttaki mesajlaşmadan ne çıkarıyorsun. (Kendal, koydum bunu buraya kusura bakma da, gizli saklı bir durum yok. Gerçi gizli saklı olmasa da koyulmaz da, biraz mecburen koydum.)

j8kv4g.png

Gel gelelim 34'e. Sen ne ara Galaxy'yi yıkıyordun? Savaşta bir ara öne geçtik de, adamların kıtasına kadar çıktık falan de. Ama biz adamların kıtasına YAŞ klanını klana alıp da çıktık de. Sonra kontrolü onlar ele aldı de, sonra bizi sürdüler aşağıya da de. En son NOP'la olan savaş, içimizde çıkan sorunlardan sonra sildik gittik de. Ne yıkmasından bahsediyorsun sen? Kafanda hayal ettiklerini gerçek falan mı sanıyorsun?

Valla girme kardeş sen bu foruma, olmuyor, beceremiyorsun. Daha bir tane atıştığım Acemi oyuncusu yok, bir tek sen... Gelip buraya saçma sapan konuşuyorsun, başka bir şey değil.

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Kardeş sen şu genel foruma girme ya.

Şimdi diyorsun ya, NOP soluna bizi koymuş. Sen önce aç bakalım klan tanıtımlarını, biz giriş ilanı verdiğimizde ortalıkta NOP mu varmış? Kim kimi nereye yerleştiriyor kardeşim? Bakacan işine. Şimdi başlayacağım setinden bilmem neyinden. İkincisi NOP'u teke tek görmen için tek klan olarak savaş açman lazım. Sen Derebeyi, Wc, Argo, Kings bilmem ne tut hepsiyle diplomasi yap, ben NOP'la diplomasi yapınca hem set olayım, hem de teke teki bozayım. Settir lan oradan. Bak bakayım alttaki mesajlaşmadan ne çıkarıyorsun. (Kendal, koydum bunu buraya kusura bakma da, gizli saklı bir durum yok. Gerçi gizli saklı olmasa da koyulmaz da, biraz mecburen koydum.)

j8kv4g.png

Gel gelelim 34'e. Sen ne ara Galaxy'yi yıkıyordun? Savaşta bir ara öne geçtik de, adamların kıtasına kadar çıktık falan de. Ama biz adamların kıtasına YAŞ klanını klana alıp da çıktık de. Sonra kontrolü onlar ele aldı de, sonra bizi sürdüler aşağıya da de. En son NOP'la olan savaş, içimizde çıkan sorunlardan sonra sildik gittik de. Ne yıkmasından bahsediyorsun sen? Kafanda hayal ettiklerini gerçek falan mı sanıyorsun?

Valla girme kardeş sen bu foruma, olmuyor, beceremiyorsun. Daha bir tane atıştığım Acemi oyuncusu yok, bir tek sen... Gelip buraya saçma sapan konuşuyorsun, başka bir şey değil.
w34 mü öne geçmek mi :D

x3mes

Kılıç Ustası
w34 hakkında konuşmak istemiyor sanırım Kendal da ama bari şu çocuğa sahip çık Kendal kendini de rezil saçma sapan konuşuyor :D hiç olmadı ona anlat olan biteni mevzulardan bi haber gelip burada ahkam kesmesin birde oradan tartışma çıkmasın :D

w34 hakkında konuşmak istemiyor sanırım Kendal da ama bari şu çocuğa sahip çık Kendal kendini de rezil saçma sapan konuşuyor :D hiç olmadı ona anlat olan biteni mevzulardan bi haber gelip burada ahkam kesmesin birde oradan tartışma çıkmasın :D

Dilimde tüy bitti ne yapayım :D

w34 gecti gitti . Oradakileri oraya bırakalım baska dünyada galaxy ile karsılasınca yaparız bi rovans elbet