NOP vs ARGO & WC

• Konuyu başlatan DeletedUser62680
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55647

Ziyaretçi
aahahahah bomba olmus vıdeo yaa bayıldım asdlgkmasdşlfamlfds tebrikler arkadaşlar güzel op yedik istihbarat bana dalacakları yönündeydi bende köyü boşalttım kayıp olmasın diye ama başkalarına daldılar neyseee :p

DeletedUser55647

Ziyaretçi
ahahaha kanka valla yatıyor mu yatmıhyor mu mersine gelince göstericem sana :p

DeletedUser55647

Ziyaretçi
aaynı şekilde memom tatlı bi savaş alıyor hepimiz zevk alalım yeter..

benim bu opa desteğim...

" Benlik birşey var mı ? aelgnaslkdgfmasşkdm "

ekibi tebrik ediyorum güzel savunduk kayıplarımız oldu ama karda oldugumuzu düşünüyorum...

DeletedUser65004

Ziyaretçi
mersine beni çağırmıyon mu kendal bende geliyom

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Raporları atan tabiki kendine göre güzel raporları atacaktır , bu başlığı nop açsa aynısınıda onlar yapacaktır eminim.Yoksa adam benim tarla köyün raporunu niye atsın :D

DeletedUser64979

Ziyaretçi
Barış abiyi aktif görmek gözlerimi yaşarttı :)

Yalnız biz oyun oynamıyoruz galiba worldun kalan kısmında, adamlar manço basmış ben daha demirci 1 basmadım :(

DeletedUser65004

Ziyaretçi
benden son isteyecegin sey dam olsun :d dam istersin 10 erkek daha getiririm :d

DeletedUser64940

Ziyaretçi
Öncelikle operasyonu düzenleyen NOP ailesini tebrik ediyorum.Arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum.Kerim raporların sadece birkaçını atmış,burada olmayan bir sürü rapor var.Güzel geceydi :)

DeletedUser62680

Ziyaretçi
Valla kazanma raporlari varsa nopun bekleriz buyursun atsinlar raporlari biz 30 kazandiysak onlar 5 kazandi :) Kaybettigimiz koylerde bizi dinlemeyip uyuyan arkadaslardi :)

DeletedUser62680

Ziyaretçi
Ki daha videoya eklenmemis 5 10 guzel kesim daha var ben video icin erken davrandim biraz :) nopun kazandigi raporlardan düşersiniz onlarida :p ;)