NOP vs ARGO & WC

• Konuyu başlatan DeletedUser62680
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Kardeş sen şu genel foruma girme ya.

Şimdi diyorsun ya, NOP soluna bizi koymuş. Sen önce aç bakalım klan tanıtımlarını, biz giriş ilanı verdiğimizde ortalıkta NOP mu varmış? Kim kimi nereye yerleştiriyor kardeşim? Bakacan işine. Şimdi başlayacağım setinden bilmem neyinden. İkincisi NOP'u teke tek görmen için tek klan olarak savaş açman lazım. Sen Derebeyi, Wc, Argo, Kings bilmem ne tut hepsiyle diplomasi yap, ben NOP'la diplomasi yapınca hem set olayım, hem de teke teki bozayım. Settir lan oradan. Bak bakayım alttaki mesajlaşmadan ne çıkarıyorsun. (Kendal, koydum bunu buraya kusura bakma da, gizli saklı bir durum yok. Gerçi gizli saklı olmasa da koyulmaz da, biraz mecburen koydum.)

j8kv4g.png

Gel gelelim 34'e. Sen ne ara Galaxy'yi yıkıyordun? Savaşta bir ara öne geçtik de, adamların kıtasına kadar çıktık falan de. Ama biz adamların kıtasına YAŞ klanını klana alıp da çıktık de. Sonra kontrolü onlar ele aldı de, sonra bizi sürdüler aşağıya da de. En son NOP'la olan savaş, içimizde çıkan sorunlardan sonra sildik gittik de. Ne yıkmasından bahsediyorsun sen? Kafanda hayal ettiklerini gerçek falan mı sanıyorsun?

Valla girme kardeş sen bu foruma, olmuyor, beceremiyorsun. Daha bir tane atıştığım Acemi oyuncusu yok, bir tek sen... Gelip buraya saçma sapan konuşuyorsun, başka bir şey değil.

Kardeş sen kime yürüyon ya hayırdır ? :D

Brskr-RTV

Hafif Atlı
wc nin diplomatı skypede konuşurken ben nopu vurmaya geldım benim klanı ellemeyin karışmayın diye diplomasi konuşmaya gelmişti ne değişti burada böyle olmuş buralar :)

DeletedUser65004

Ziyaretçi
wc klanı için diplomasi acısından iyi bir şey gibi. Ama ben buraya oyun oynamaya gelmiştim. Bana oyun başından nopla savaşacaz en güçlü ekip onlar dediler keyif almaya geldim. Yarın bir gün alarm rakı olayına dönecek udw ile savasırken nop güclenince sa bitecek falanda filanda.

Ben diplomasiye tamamen karşıyım. Neyse oyun başı savasıp keyif alma tarafındaydım hırs falan olmadan. Şu dakikadan sonra savunma basar destek atarım eger böyle devam ederse. Devam edecegi kesinleşir 15 20 gün sonrasında hesabımıda sile alırım.

Luciferr

Dük
bi kere de nopu teke tek olarak gorelım ama olmuyo solumuza koyuyolar 3 tane klan(bro gg ve net)

34 ü bilenler bilir biz galaxyi yıkarken nop bize savas açmıstı ayrıca sayısal olarak 5 katımızlardı işte anlamadıgım bu benim bi kere de teke tek kapısalım bi klanla

34te senin hakkinda hatirladigim son sey asqim, senden aldigimiz koye gelen 50k savunmayi sursuz koyde kesmekti.