NOP Savaş Raporları

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser17190

Ziyaretçi

tebrik ederim, kesimler çok güzel. Peki elinizde otto war'ın veya .Opacity*'nin de raporları var mı onları da görmek isterim en kısa sürede :D

otto war.PNG

2.724 olan Favori oyuncular konu başlığında yazdığım hesaplardan biri burda da köyünü alır demiştim yanılmadım :D -> kapkul
3.157 olan yine aynı konu başlığında yazdığım hesaplardan -> girtlaksiz

bu dünyada belli olmasın diye barbara düşürüp öyle alırlar diye düşünüp Favori oyuncular konusunda yazdığım hesapların köylerini not almıştım, yanılmamışım :D

opacity.PNG

Klansız görünen 4 hesap da opacity'nin bulunduğu NOP-H klanından NOP-Z klanına geçmişler. Köyü alınan bütün hesapların NOP-Z klanında olması ve 1 hafta içinde hepsinin de "oyunu bırakması" çok güzel tesadüf :D bu hesaplardan 4 tanesi ya bu dünyada ya da 55 de açılmış ve aynı dönemde dünyayı bırakıyorlar ama o da tesadüf tabi ki çok takılmayın :D

Sınırda düşmanla savaşıp düşmandan köy alan sanjinin banlanıp bu oyuncuların banlanmaması da ayrı bir ironi :D @Lynx hocam düşüncenizi isteyeceğim yazı tam olarak bu değildi ama bu konudaki düşüncenizi de merak ediyorum

DeletedUser45585

Ziyaretçi
tebrik ederim, kesimler çok güzel. Peki elinizde otto war'ın veya .Opacity*'nin de raporları var mı onları da görmek isterim en kısa sürede :D

8486 adlı eklentiyi görüntüle

2.724 olan Favori oyuncular konu başlığında yazdığım hesaplardan biri burda da köyünü alır demiştim yanılmadım :D -> kapkul
3.157 olan yine aynı konu başlığında yazdığım hesaplardan -> girtlaksiz

bu dünyada belli olmasın diye barbara düşürüp öyle alırlar diye düşünüp Favori oyuncular konusunda yazdığım hesapların köylerini not almıştım, yanılmamışım :D

8488 adlı eklentiyi görüntüle

Klansız görünen 4 hesap da opacity'nin bulunduğu NOP-H klanından NOP-Z klanına geçmişler. Köyü alınan bütün hesapların NOP-Z klanında olması ve 1 hafta içinde hepsinin de "oyunu bırakması" çok güzel tesadüf :D bu hesaplardan 4 tanesi ya bu dünyada ya da 55 de açılmış ve aynı dönemde dünyayı bırakıyorlar ama o da tesadüf tabi ki çok takılmayın :D

Sınırda düşmanla savaşıp düşmandan köy alan sanjinin banlanıp bu oyuncuların banlanmaması da ayrı bir ironi :D @Lynx hocam düşüncenizi isteyeceğim yazı tam olarak bu değildi ama bu konudaki düşüncenizi de merak ediyorum
Eline emeğine sağlık. Bunların cevaplarını veremeyecek, açıklamalarını yapamayacaklardır. Zaten cevaplamalarını da beklemiyorum, sen de bekleme bence :)
Umarım gerekli kisiler gerekli yaptırımları yaparlar.

DeletedUser61667

Ziyaretçi
Heyy Piccchu işin gücün yok mu senin :D

s-a9479454173ac7767f9941a0e8238aec50d041f7.webp

DeletedUser63514

Ziyaretçi
biz yine krallar gibi alemimizi yaparız sen o konuda kafanı çok yormak yerine 15 yaş grubundaki arkadaş grubunla çılgın partiler düzenleyin :)
sen beni tanıyorsun :) biraz kafanı çalıştırmam lazım...bunama belirtisimi başladı yoksa sende sana terbiyesizlik yapmadım eski muhabbetimizden terbiyesizlik yapma...

DeletedUser63514

Ziyaretçi
Hayırdır patlamak ayıp mi:)
Dalga geçilecek ne durum olabilir.

Bugün 15 misimi kestiniz, yarın 30 kesersiniz.

Nihayetinde sen savunuyorsun, ben saldırıyorum.

Yok yani dünya tarihinde sanki ilk misi patlayan eleman benmisim gibi çocukça hareketler falan, ne iş gozum:)

Ceza alan aldı, bu saatten sonra daha multi yapıyorsunuz demezsiniz sanirim.
oyunun bukadar başında 1 günde 17 mis kestiren başka biri olmadığı için olabilirmi :)
mesajı yazdığımda 15 di 17 oldu ilerleyen saatlerde...
biraz makara yapın boş verin alınganlığa...

gabriel47

Mızrakçı
Yunus boşver kardeşim
Kendini yorma
Cahille muhabbetten galip çıkamazsın. ( okuyabilmiş yada okuyamamış anlamında söylemiyorum kendini düşünce olarak geliştirememiş anlamında )
kendini ne kadar geliştirmiş hissediyosun ki millete cahil deme ithamında bulunuyosun.? unutma en zeki insanlar deli olanlardır..

Durum
Konu yanıtlara kapalı.