NOP Savaş Raporları

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser61667

Ziyaretçi
Seni ciddiye alıp daha fazla cevap vermeyeceğim çünkü yalan söylediğin her postunda sırıtıyor ve kendini rezil ediyorsun daha fazla katlanamayacağım cidden :D

DeletedUser69850

Ziyaretçi
Adminler çok hızlı maşallah tam midirni hakaretten şikayet edecektim 1dk önce attığı gönderi kaldırılıp banlanmış :D

DeletedUser61667

Ziyaretçi
İsminle hitap ediyor hak ettiğin şekilde.

yorumların şiddeti yükseldiğine göre bana karşı yapılan demek ki bir sorun var :D

ve sorunun ne olduğunu biliyoruz.

Gerçekleri burdan herkese göstermeme istemeden de olsa yardım ettiğiniz için teşekkürler :D

AĞABEY

Yasaklı
yorumların şiddeti yükseldiğine göre bana karşı yapılan demek ki bir sorun var :D

ve sorunun ne olduğunu biliyoruz.

Gerçekleri burdan herkese göstermeme istemeden de olsa yardım ettiğiniz için teşekkürler :D

Tek cümle bişey yazdım onda da şiddet içerikli yazı yok.

Sorun veya sorunlar kişiden kişiye değişir. Bu sana bağlı bişey.

Gerçekler acıdır ve insanın canını acıtır.

Bunlar daha iyi günleriniz keyfini çıkarın. Sonra çok arasınız.

DeletedUser61667

Ziyaretçi
:D

yorumların şiddeti dedim de işte okumanızda problem olduğu için anlamıyor olmanız çok doğal :D

Deleted User - 5538526

Ziyaretçi
2-3 tane kendini bilmez geçmiş klavyedeki bütün tuşlara basıp bölüm geçeceğini zannedercesine amaçsızca konuşuyor. Keşke şuraya 2 tane rapor atsanız şunlar bunlar banlandı diyene kadar.
X kişisi savunma istemiş klanlarından. Y kişiside şu hesaplarda savunma var klana al ben yollatıracam demiş. Y kişisinin kullandığı multi neden X kişisine pusing olarak ceza verilmiş ? Filinta'nın dediği gibi sizin abileriniz klandan destek istediğinde kendileri çıkıp ayrı klanda bi dünya adamdan destek topladı bunların multi olup olmadığını tek tek araştırdınız mı ? Siz multi yaptınız demiyorum bak klana aldığınız herkesin multi yapmadığından emin misiniz ? Klavyedeki tüm tuşlara basacağınıza tüm ihtimalleri düşünün bence :)

DeletedUser68018

Ziyaretçi
Banada git doktora görün diyorlar.
Hepsi sanal doktor mübarek.
İsimlerini vermiyorum isimlerinde hakaret geçiyor sonra yasaklanıyorum. şaka gibi :)

DeletedUser61667

Ziyaretçi
zannedercesine amaçsızca konuşuyor.
sabah "ortalama biri" nickli şahısla yaptığın muhabbeti okumamış olsam kesinlikle seni de ciddiye alırdım :D

NEYSE
hiçbirinize daha fazla cevap vermeyeceğim :D çünkü gerçekten kendimi kötü hissediyorum sizle tartışırken okuduğunu bile anlamayan insanlar
twitterdan buldukları laflarla gelip bana cevap vermeye çalışıyor komik görüntü :D

Allah hiç kimseyi kendi yalanına inanacak kadar düşürmesin şu hayatta ya :D :D
hadi kolay gelsin :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.