NOP Savaş Raporları

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Deleted User - 5538526

Ziyaretçi
sen beni tanıyorsun :) biraz kafanı çalıştırmam lazım...bunama belirtisimi başladı yoksa sende sana terbiyesizlik yapmadım eski muhabbetimizden terbiyesizlik yapma...

ben seni tanımıyorum, ben seni sadece belli bir olgunluğu olan birisi olarak görüyordum, ama büyük yanılmışım o olgunluk sadece iyi gündeymiş.

SAVAŞALIM...

Deleted User - 5538526

Ziyaretçi
kendini ne kadar geliştirmiş hissediyosun ki millete cahil deme ithamında bulunuyosun.? unutma en zeki insanlar deli olanlardır..

Bir insanın zeki olması cahil olmasına engel değildir bunu bilerek söyleyecek kadar geliştirmiş kendini en azından.

DeletedUser61056

Ziyaretçi
Savunma İçin girilmiş dediğin hesap multi oluyor galiba :))

DeletedUser61667

Ziyaretçi
tm .s

hata bende size cevap vermeyeceğim dememe rağmen veriyorum :D

DeletedUser63007

Ziyaretçi
insan üzülüyor temiz bir oyun oynamak bu kadar zormu diye 14 bin küsür hesap gözüküyor küçük bir kasabın nüfüsuna eşit nerdeyse akıl ve mantıkla bu hesapların hepsinin ayrı kişiler olduğu gerçkten komik kaçar, multiler olmuş yasal hak gibi görülüyor bu oyunda onlar yapıyor bizlerde yapmalayız diyen insan toplulukları kazanmak uğruna dürüstlüğü bırakan acınacak halde insanlar yazık. Temiz bir oyun bu kadar zor değil herşeyi adminlerden beklemek insafsızlıktır biraz onur biraz dürüstlük.... Bu şekil de kazanmaktansa kaybetmeyi seçerim size göre salaklık aptallık gibi gelebilir ama bir oyun için onurumu küçültecek kadar alçalmam ister kendi arkadaşım ister oğlum olsun bu fikrim değişmez.....

Bilmedenoldu*

Yasaklı
adam açıyor 5-10 hesap, köyleri geliştiriyor, mis bastıkça kendi geliştirdiği köyleri alıyor rahat rahat, sıralamaya giriyor sonra oyuncuyum diyor:) bu oyunun geneli böyle insanlarla dolu, belirli bir kesim de pre harcayarak bi' şeyler yapıyor. çok aleni şeyler artık bunlar. herkesin bildiği ama bir şey yapmadığı şeyler.

her neyse, iki klana da başarılar.

Furkan Çakır

Kılıç Ustası
insan üzülüyor temiz bir oyun oynamak bu kadar zormu diye 14 bin küsür hesap gözüküyor küçük bir kasabın nüfüsuna eşit nerdeyse akıl ve mantıkla bu hesapların hepsinin ayrı kişiler olduğu gerçkten komik kaçar, multiler olmuş yasal hak gibi görülüyor bu oyunda onlar yapıyor bizlerde yapmalayız diyen insan toplulukları kazanmak uğruna dürüstlüğü bırakan acınacak halde insanlar yazık. Temiz bir oyun bu kadar zor değil herşeyi adminlerden beklemek insafsızlıktır biraz onur biraz dürüstlük.... Bu şekil de kazanmaktansa kaybetmeyi seçerim size göre salaklık aptallık gibi gelebilir ama bir oyun için onurumu küçültecek kadar alçalmam ister kendi arkadaşım ister oğlum olsun bu fikrim değişmez.....

Bu arkadasin dedigin her kelimeye harfiyen katiliyor, nerde multi kullanan varsa her turlu cezayi almasini istiyorum.
NOP klanlari adina konusma hakkim yoktur lakin klan arkadaslarim da beni destekler buyuk bir ihtimal ile, NOP olarak bu vakitten itibaren multi kullanimina karsi savas baslatiyoruz.

NOP'cular, ilk hedefiniz CİN ! Kosun.

**nOrm**

Mızrakçı
Yaşını başını almış koca koca adamlar bildiğin burada ağlıyor ya.

Klan başkanısınız bi ağırlığınızın olması gerekmiyor mu ?
Lakayık tavırlar ve mesajlar ezilmişliğin göstergesi mi.
Dünkü kurulan klanlardan bir farkınızın olması gerekmez mi, biraz daha ağır başlılık, konuşmak yerine savaşmak op yapmak rapor paylaşmak falan.
Arkadaşlar rapor başlığınız dahi yok ya.
Erken velet tavırlarınız burada saçma sapan yorum yapanlar bizim için bir hiçsiniz.
Biz birçok serverda savaştık, rakiplerimiz ile muhabbet ede ede savaştık. Böyle rezil insanlar görmedik daha önce.
Kendinize çeki düzen verin, adabınızca oynunuza bakın ağlamayı kesin. Savaş oyunun da savaş görmek istiyoruz .

Durum
Konu yanıtlara kapalı.