NoGame & Şaman & Rm

• Konuyu başlatan DeletedUser65347
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65347

Ziyaretçi
Sizi tehdit görsek operasyon yapılırdı..

keşke yakın olsaydık. Sahi siz niye böyle bir anda yumurtadan çıkar gibi çıktınız. kıskanıyorsunuz sanırım bizi ?

Bu arada moznak arkadaşımın dediği gibi 3 defa klanı baştan kurduk biz. 5 milyon civarı puandaydık sadece düşmanımızdan köy alarak 13milyon olduk. dünyanın ilerleyen zamanlarında sizide karşımızda görmek ümidiyle WFJ

DeletedUser65355

Ziyaretçi
Şimdi kesim puanından bahseden olmuş durum moznakın dediği gibi zaten oyuncu profillerine bakılırsa klanın demirbaş oyuncuları içinde kesim sıralaması puan sıralamasından düşük olan yok . Yapmayın arkadaşlar nogame klanı en az sizin verdiğiniz kadar emek verdi hatta az kişiyle var olabilmek için daha fazla verdi çok üyeli klanların tek farkı aynı emeğin daha çok oyuncu tarafından verilmesi . Oyunculuktan bahsetmek çok saçma bu dünya buralara kadar geldiyse burdaki klanların hepsinde iyi oyuncular vardır çok üyeli klanlarda bir miktar daha pasif oyuncu varsa da onları da telafi eden vardır yani bu dünyadan ne klanlar geçti bu klanlar kaldı o zaman bunlar sağlamdır no game de bunlardan biridir . Herkesinki ne kadar emekse bizimki de o kadar emektir saygı duymayanların da kendi sorunudur. Biz savaş meydanında gerekeni her zaman yaptık bundan sonra da yaparız bizi tanımayanlara kendimizi tanıtırız.

DeletedUser60209

Ziyaretçi
keşke yakın olsaydık. Sahi siz niye böyle bir anda yumurtadan çıkar gibi çıktınız. kıskanıyorsunuz sanırım bizi ?

Bu arada moznak arkadaşımın dediği gibi 3 defa klanı baştan kurduk biz. 5 milyon civarı puandaydık sadece düşmanımızdan köy alarak 13milyon olduk. dünyanın ilerleyen zamanlarında sizide karşımızda görmek ümidiyle WFJ

Yazın şu şekilde olucaktı 400 K idim şaman oyunu bıraktı boş köyleri topladım 1.200m oldum şimdi sesimiz çıkmaya başladı DİCEKTİN biz beleşçi ekibiyiz balyoz klanına sığındık eror kaçtık dicektin :))

DeletedUser65347

Ziyaretçi
Yazın şu şekilde olucaktı 400 K idim şaman oyunu bıraktı boş köyleri topladım 1.200m oldum şimdi sesimiz çıkmaya başladı DİCEKTİN biz beleşçi ekibiyiz balyoz klanına sığındık eror kaçtık dicektin :))

biz kimseye sığınmadık. bayloz klanınada sığınmadık. Error klanı ise bizim kardeş klanımız müttefiğimiz, nasıl remember me şamana zamanında destek verdiyse bizde error klanından destek aldık zaman zaman bunlar olabilecek şeyler. neden bu kadar büyütüyorsunuz bu olayı. farkındaysan No Game No Life hala ayakta ve savaşını sürdürüyor.

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Ne diyo bu dönekler ya biri özet geçsin şamanın silinen hesaplarından puan kasınca çenelerimi düşmüş