NoGame & Şaman & Rm

• Konuyu başlatan DeletedUser65347
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65347

Ziyaretçi
Bizi 1 haftada bitireceklerdi bakıyorum da şaman ve başta exelansx olmak üzere hepiniz bittiniz kendi kendinizi vurdunuz Sonuç NoGameNoLife hala ayakta sıra sizde RM klanı şamanın arkasında kuzu gibi saklanıyordunuz şamanı bitirdik sıra sizde geliyoruz. Sizde şansınız deneyin rm 1 hafta da bitirin bizi 35 40 saatten atın kamilerinizi belki siz denediğinizde başarılı olursunuz.

DeletedUser56014

Ziyaretçi
Birileri aslan kesilmiş sesi uzaktan uzaktan geliyor. Şu yazılarla ağalık taslama işlerini bırakın arkadaşlar, oyununuza bakın. Madem bitiriyorsunuz meydan orada askerleri atın boş konuşmayın. Kimseyle münakaşaya girme taraftarı değilim kaleye de almam fakat bizim her şeyi gördüğümüzü belirtmek istedim. Yani demem o ki Rm klanları adına cevap vermiyorsak size sadece gülüyoruz demektir. Biraz daha sirküler, biraz daha oyuncularla iletişim kurmaya devam hadi bakalım. Bizim adımız RememberMe, anlamını öğrenin biz bu oyunu neden oynuyoruz öğrenin ona göre yaklaşın.

KURT daha kocamadı beyler maskara çabalarına girmeyin, komik oluyor. Adam dediğim birkaç düşman vardı onlar da dökülüyor yavaştan hadi bakalım. Yüzleri çıkaralım meydana da ona göre muamele yapalım iyi oluyor böyle.

Bir tane şaklaban var ortalıkta dolanan çok daha kaliteli, çaplı adamlar bu adamın izinde gibi. Nereye kadar biraz düşünün bakalım? Biz oyundan keyif alırken dostlukları pekiştirirken siz az daha dayanın Rm hesap siliyor deyip diş sıkın bakalım. Nereye kadar? Aynen az kaldı bittik : )

Neyse ektiğini biçersin. Her yazın bir kışı vardır o zaman tekrar konuşuruz. Kalın sağlıcakla.

DeletedUser63971

Ziyaretçi
Wfj klanı 3 klanın desteklediği nogamenin 2 ayda yaptıgı işin 5 katını yaptı 1 haftada , oyunculuk konusmakla pasif ekiplerden köy toplamakla defleri dışarda olan köyleri 29 dkdan almakla olmuyor birisi anlatsın su delikanlı arkadasa.

DeletedUser21059

Ziyaretçi
Birileri oyunculuk dan bahsediyorsa o klan eminim ki RememberMe değildir şaman kalıntısı bir sürü oyunculuk havası atanlara sesleniyorum çok iyi oyuncusunuz o zaman gelin 21 tane üyesi olan klanı bitirin az laf çok iş şaman klanının kurucu oyuncuları dişli iyi bir rakip oldular her günümüz op yemek op atmakla geçiyordu RememberMe oyunu sadece üyeden ibaret puandan ibaret olduğunu düşünüyor olsa gerek savaş istatistiklerinden bu ortaya çıkıyor her şeyden önemli olan oyun olduğunu unutmayıp saygı ve edepli bir yaklaşım sergilemek herkese iyi oyunlar kolay gelsin

Deleted User - 5375035

Ziyaretçi
Ben de başka bir duruma açıklık getireyim madem :)

NoGame kurulduğu ilk günden beri hain diyenler oldu, dönek diyenler oldu. Hatta bununla kalmayıp çeşitli iletişim platformlarından ağza alınmayacak küfürler edenler oldu. Madem efendilikten bahsediyorsunuz, bu oyuncular neden şu an RM klanları bünyesinde?

Bir de yukarda yapılan RM açıklaması da sanırım sadece klanın bir bölümüne hitap ediyor, çünkü ne zaman bir oyuncunuza saldırsak hakaretten ceza alıyor. Madem oyunumuza bakıyoruz, bizim gösterdiğimiz hassasiyeti RM ekibinden de bekliyoruz özellikle küfür konusunda. Ki yukarda ne kadar kaynaştığınızdan onlarca kez bahsetmişsiniz, bu bağı rakip klanlara duyulan saygıya çevirmek çok da zor olmamalı :)

Bir arkadaş da burada farklı bir fırsatçılık işine girmiş, bize boş köy topluyor demiş. 29 dakikadan defleri dışardaki köyü almak olmuyor demiş, pasif oyuncudan köy almakla olmuyor demiş. Bunların da ötesinde 3 klanın desteklediği diye farklı bir açıklama getirmiş. Lütfen artık şu tip bahaneleri bırakın. Görelim bakalım ilerleyen günler ne getirecek :)

DeletedUser65347

Ziyaretçi
Wfj klanı 3 klanın desteklediği nogamenin 2 ayda yaptıgı işin 5 katını yaptı 1 haftada , oyunculuk konusmakla pasif ekiplerden köy toplamakla defleri dışarda olan köyleri 29 dkdan almakla olmuyor birisi anlatsın su delikanlı arkadasa.

Reklam mi yapiyosun? Wfj diye klan mi vardi w38 de yeni ogrendim:/

DeletedUser21059

Ziyaretçi
Savaşlar kısmından

12 WFJ 4.453.032 598 321 1.9 38.778.135 133.971.726
13 NoGame 4.046.342 482 190 2.5 33.784.414 40.340.960

nogame diye bi klan mı varmış w38 de hiç haberim yoktu ?

Biz klan olarak 3 defa kurucu olaylarından ceza olaylarından dolayı klan bozmak durumunda kaldık yani sizin yaptığınız savaş puanı bizim 4 1 etmez word takip etmediğiniz buradan belli ben kendi açımdan de konuşursam WFJ klanını hiç duymadım görmedim ne op lerde ne istatistiklerde ve biz ekip olarak burda gereğinden fazla konu edildik oyun bilginizi güveniyorsanız bu bölgelerde görmek isteriz sizleri bize op yapılmasını beklemek deyim özellikle savunma puanını çok severim ne olursa olsun bu bir oyun olduğunu unutmamak,saygı ve edep kurallarına uymak dilekleriyle