NoGame & Şaman & Rm

• Konuyu başlatan DeletedUser65347
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63084

Ziyaretçi
Wfj klanı 3 klanın desteklediği nogamenin 2 ayda yaptıgı işin 5 katını yaptı 1 haftada , oyunculuk konusmakla pasif ekiplerden köy toplamakla defleri dışarda olan köyleri 29 dkdan almakla olmuyor birisi anlatsın su delikanlı arkadasa.

WFJ ???

DeletedUser21059

Ziyaretçi
Ne diyo bu dönekler ya biri özet geçsin şamanın silinen hesaplarından puan kasınca çenelerimi düşmüş

oo üsdat cesaretine hayran kaldım bu kadar kötüysek silinen hesapları alıyorsak sizi de buralarda görmek isteriz al laf çok iş siz konuşursunuz biz yaparız ve sonuç olarak siz hesap silersiniz biz toplarız cesaretiniz varsa bölgemize gelir bizi toplarsınız

DeletedUser56082

Ziyaretçi
YA YANLIŞ ANLAŞILMASIN DA DOSTALRIM RM DEN BİRŞEY BEKLEMEYİN ZORLU DESTEK ATARLAR :)) BENDE BİR MSJ MALAR VAR BURA KOYSAM UTANIRLAR MI ACABA ADAMLAR DAHA TOPLU OLARAK SAVAŞA GİRMİYORLAR İSTATİSLİKLERİ GÖREN OYUNCULAR HESAP SİLER DİYE :)) EXSELANS GİTTİ ADAMLAR BİTTİ :))

DeletedUser56082

Ziyaretçi
KİMSE No Game No Life A LAF ETMESİN İSTATİSLİKLER ORTADA BEYLER BU ADAMLAR NE SIĞINTI NEDE YANCI BU ADAMLAR BİLEĞİNİN HAKKIYLA HAKKINI SÖKE SÖKE ALIYORLAR BİZ BİRŞEY YAPMADIK SADECE GARDAŞA OMUZ VERDİK BİZDEKİ GARDAŞLIK SİZDEKİ İSE ÇIKAR İLİŞKİZİ No Game No Life & EROR İLİŞKİSİNİ ÇÖZEMEZSİNİZ AKLINIZ DURUR :)

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Herkes bir gecede nogame in şamandan çıkıp arkadaki boş köyleri topladıgını op yerkende sis hariç bütün klanları dolaştığını gördü varın siz gardaş biz çıkarcı olalım egonuz tatmin oluyorsa
oo üsdat cesaretine hayran kaldım bu kadar kötüysek silinen hesapları alıyorsak sizi de buralarda görmek isteriz al laf çok iş siz konuşursunuz biz yaparız ve sonuç olarak siz hesap silersiniz biz toplarız cesaretiniz varsa bölgemize gelir bizi toplarsınız
Kendinizi nimetten sayın bakalım bişey demiycem ben herkes görüyor zaten olanları :D

DeletedUser56082

Ziyaretçi
soylualbay26 küseceksen yazma buraya dogrular acıdır acıya dayanamıyorsan yanlış yapmayacaksın :)

DeletedUser65347

Ziyaretçi
Herkes bir gecede nogame in şamandan çıkıp arkadaki boş köyleri topladıgını op yerkende sis hariç bütün klanları dolaştığını gördü varın siz gardaş biz çıkarcı olalım egonuz tatmin oluyorsa

Kendinizi nimetten sayın bakalım bişey demiycem ben herkes görüyor zaten olanları :D

Bu oyunda bir siz haklisiniz siz free koy alin sorun yok biz alalim free koy aldi gelisti derler. Savas istatistiklerini takip edin...

Bir aralar wfj diye klan vardi nerde o klan konuşuyordu kıyıdan köşeden.

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Bu oyunda bir siz haklisiniz siz free koy alin sorun yok biz alalim free koy aldi gelisti derler. Savas istatistiklerini takip edin...

Bir aralar wfj diye klan vardi nerde o klan konuşuyordu kıyıdan köşeden.
Kardes alınma ama trabzonspor gibisiniz varsınız ama 3 büyüklerin yanında kendinizide yırtsanız lig şampiyonu olup world de kapasanız kimsenin gözünde bi rakip değeriniz yok errorun alt klanısınız sadece :D haklılık konusuna gelince gönlünüzün rahat ettiği kadar haklı olabilirsin yaptıklarınız konusunda rahatsanız bana söz düşmez size don gelen bana şalvar gelir bilmem anlatabiliyormuyum :) daha da konusmak gereksiz bence bu konuda

DeletedUser56082

Ziyaretçi
Sınır komşusuyuz birader yanlış yapıyorsak gel kes hesabımı

biz hep geliyoruz ama siz sabit durmuyorsunuz ki sınırdaki oyuncularınız yag gibi vurdugumuz gidiyor yerine yeni oyuncular geliyor bizde sınırlar hep aynı değişiklik sizin sınırlarda :)

DeletedUser21059

Ziyaretçi
Kardes alınma ama trabzonspor gibisiniz varsınız ama 3 büyüklerin yanında kendinizide yırtsanız lig şampiyonu olup world de kapasanız kimsenin gözünde bi rakip değeriniz yok errorun alt klanısınız sadece :D haklılık konusuna gelince gönlünüzün rahat ettiği kadar haklı olabilirsin yaptıklarınız konusunda rahatsanız bana söz düşmez size don gelen bana şalvar gelir bilmem anlatabiliyormuyum :) daha da konusmak gereksiz bence bu konuda

Üsdat sen olayı yanlış anlamışsın biz ne puandayız ne world 1 çisi olmanın peşindeyiz bu ekiple güzel bir platform içinde eğlenmek oyun oynamak ve emin ol hani diyorsunuz ya sizi kim tanıyacak canını yaktıklarımız bizi iyi tanıyacak ki biz bu world e sonradan girip başlayan oyuncularız puan pesine kosan olsaydık şaman klanına yalakalık yapıp yanlarında dururduk biz tek 1 klan olarak oynadık herkesin müttefiki ola bilir bu oyunun kuralı bu zaten sorun şu ki 15 kişiydik ve 1 klanla baş edemediniz oyuncular bunu unutmaz zoruna gider akılda kalır biz reklam peşinde de olmadık bu oyunun bir ekip oyunu olduğu ve ekip sağlam on olduğu sürece değil 5 klan tüm world üzerine gelse ne fayda zaten biz ekip olarak oynuyoruz zevk almanın dostluğun pesinde olan bir ekip o sebeple köy almış köy vermiş asker kesilmiş gibi mevzular bizi pek ilgilendirmiyor zevk alıyorsak sorun yok şu konuya da gelirsek Error klanı dosttan öte bizim için tartışmaya gerek yok fakat onlar bize el uzattı bizde onlara bu bölgenin rahatlığını sağladık müttefik olmanın amacıda odur diye biliyorum onlarda bizim ekibin dişli ve iyi oyuncular olduğunu bilmeseler neden yardımcı olmak istesinler kimse geride kalan ata oynamaz velhasıl kelam Error klanı ile bir aile olduğumuz

DeletedUser56082

Ziyaretçi
hahaha iyi dedin agzına saglık gardaşım ne kadar kırbaçlandılarsa acısı halen içlerinde saklı :)

DeletedUser63971

Ziyaretçi
15 kişiymiş git bak bakalım squx cenab soylualbay benetton legolas ekibi erorru kıta 65e soktu mu ondan sonra oyunculuk tasla hadi abim

DeletedUser63971

Ziyaretçi
En son sert cocuk yalvarıyordu tarafsız olun şamana vuralım vb şekilde kendileride biliyorlar Boşa konuşmaya gerek yok kaliteniz ortada

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Yav arşiv var trol klanının zamanından kalan haritalar var isterseniz atiyim o günlerden bu günlere bizim bulundugumuz sınırı ne kadar itebilmişsiniz görelim 1 yıldır bulundugum sınırdayım bissürü boş hesap var şamandan kalan bir dünya köy oldu istesem milyonluk hesap yapardım bende hazırda 90 mis var sırf milletin muhabbeti için duruyoz bizde neyin acısından neyin kesiminden bahsediyorsunuz oyunu ciddiye almadıgımız halde böyle sürdüyoruz oyunu qvilleye dün 1 tane ara attım sadece bir çok hesaptan destek bile kaydırmadık çok boş konuşuyosunuz farkında değilsiniz sadece

Kardeşim isterseniz erroru kütüğünüze alın ,eror isterse no game olsun gözümde sadece erorun kullandığı maşasınız varın siz gardaşız diyin muhabbet edin

1 klanla baş edemediniz demişsin ne kadar egoist siniz anlamıyorum saldırdıgınız klanın hali hazırda pts sis ve eror gibi aktif op yapıp op yediğimiz büyük klanlar var sanki dünyada tek düşmanımız sizsiniz komiksiniz velhasıl kelam :)

Onlar bize el uzattı demişsin birde ,feryatın uzattığı elin haddi hesabı yok bilmessin sen sadece sizin dönek ekip bir gecede klan değiştirip eski klanını vurdu olay bundan ibaret

Son olarak gerçek bozkurt noldu kardes multilerini toplayınca sana bir özgüven gelmiş feryata sor beni iyi bilir 6 aydır yan yanayız saçma sapan laf sokmaya çalışcağına gel bitir bakalım gokhanforgiven de şekil yapıyodu içimizdeki köylerini toplayıverdik köy ismiyle şekil yapamıyor artık sanmıyorum onlar kadar oyuncu oldugunu

DeletedUser21059

Ziyaretçi
Yav arşiv var trol klanının zamanından kalan haritalar var isterseniz atiyim o günlerden bu günlere bizim bulundugumuz sınırı ne kadar itebilmişsiniz görelim 1 yıldır bulundugum sınırdayım bissürü boş hesap var şamandan kalan bir dünya köy oldu istesem milyonluk hesap yapardım bende hazırda 90 mis var sırf milletin muhabbeti için duruyoz bizde neyin acısından neyin kesiminden bahsediyorsunuz oyunu ciddiye almadıgımız halde böyle sürdüyoruz oyunu qvilleye dün 1 tane ara attım sadece bir çok hesaptan destek bile kaydırmadık çok boş konuşuyosunuz farkında değilsiniz sadece

Kardeşim isterseniz erroru kütüğünüze alın ,eror isterse no game olsun gözümde sadece erorun kullandığı maşasınız varın siz gardaşız diyin muhabbet edin

1 klanla baş edemediniz demişsin ne kadar egoist siniz anlamıyorum saldırdıgınız klanın hali hazırda pts sis ve eror gibi aktif op yapıp op yediğimiz büyük klanlar var sanki dünyada tek düşmanımız sizsiniz komiksiniz velhasıl kelam :)

Onlar bize el uzattı demişsin birde ,feryatın uzattığı elin haddi hesabı yok bilmessin sen sadece sizin dönek ekip bir gecede klan değiştirip eski klanını vurdu olay bundan ibaret

Son olarak gerçek bozkurt noldu kardes multilerini toplayınca sana bir özgüven gelmiş feryata sor beni iyi bilir 6 aydır yan yanayız saçma sapan laf sokmaya çalışcağına gel bitir bakalım gokhanforgiven de şekil yapıyodu içimizdeki köylerini toplayıverdik köy ismiyle şekil yapamıyor artık sanmıyorum onlar kadar oyuncu oldugunu

Üsdat farkındasın demi biz hayla kıta dayız ve ayak dayız boş yapmayı bırak da gerekeni yapın çok boş oyuncularız ya biz hadi gelin alın özellikle bak bana gelin olur mu çok severim savunma puanını bizi kaç aydır bitirmeye oynayan oyunculara ne oldu susuyorlar çoğu hesap sil yaptı yada köylerinden oldu gitti az laf çok iş kimine göre adamız kimine göre yalanız biz adamına göre adamız boş yapmada oyununu oyna ve gerekeni yap her zaman derim cesaretiniz varsa hesap silmez bizimle savaşırsınız inşallah şaman klanları gibi olur da az oyuna renk gelir en azından şaman klanı op yapıyordu her gün başarılı olmasalar da zevkli oluyordu hadi sizin sesiniz de duyulsun ama sizde hava gazı su durumda İstatistikleri belli bu arada kıta ilerlemesinden bahsetmişsin hani neredeler mazi oldular cesareti olan hesap sil yapmaz hepimizi toplar boş yapma icraat nerede onu söyle ve bu arada son olarak bu klan Errordan destek aldı ama hiç bir zaman Error var bize bişe olmaz gibi bir yargıya kapılmadı biz kendimiz ekip halinde oynadık Error savunma attı fakat biz ordu kaydırmasak mis arası yapmasak Error klanın verdiği savunma lar zaten yeterli durumda olmazdı ve çok dan bu bölgeden silinir giderdik biz on süresi yüksek kaliteli oyuncular olduğumuz İstatistikleri belli yaptıklarımızdan belli ve kimseye yalakalık yapmadığımızdan belli yalaka olsaydık şaman klanını sıvazlar gülüp geçerdik biz korkak olsak köy delisi puan manyağı olsak adaletsizliğe haksızlığa rağmen rahatlık için şaman klanında kalırdık bizim bu world kimseden korkumuz yok sevdiğimiz dostumuz olan kişiler ve klanlar olması gayet normal