Nirvana Raporlar

• Konuyu başlatan DeletedUser67601
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Hiç öyle bir şey demedim. Kendi içimden şu boşta duran kamileri sallasaydimda daha fazla kesseydim diye şey ettim. :p
O gün çok uğraştım ama senden sonra da herkes o köylerin savının azalmasını bekliyomuş diyim :p sonra arkadaşa iteledim köyü rahatladım biraz sövdü ama olsun adfgjk 1 köyümü güzel aldınız bu arada tebrikler uyuyodum sabah kalktığımda geri mis çıkıcaktım da sonra dedim uyu yeter bu kadar şimdi alsam siz mis çıksanız bide desteklemeye mi uğraşıcam uyku daha tatlı geldi o an :)

DeletedUser67841

Ziyaretçi
Bu oyunda genel olarak bir dünyada düşman bile olsam başka dünyada o kişilerle düşmana karşı sınır tutan tarafta olabiliyorum. Bu oyuna yeni başlayan oyuncular çok fazla olmadığından mevcut oyuncular her dünyada birbiri ile oynayacaklar. O sebeple bu düşman vs işleri bana göre çok abartılıyor. 47. dünyada arkadaşlarla ve 43. dünyada seninle savaştık. Şuan arkadaşla aynı klandayız ve gerekirse seninle de aynı tarafta oynayabilirim. Sonuç olarak bu bir oyun.

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Orantısızguce burdan hiçbirşey yazmamanızı rica ediyorum beni tanıyan arkadaşlardan.Ben düzgün bir dille yazdım ve kabul görmedi oyun stratejisiymiş kesmiş kamileri helali hoş olsun.Keşke bende uyurken benden aldıgı köyede yazsaydı daha cok rencide etseydi.Çok büyük dehasın oyun kabiliyetin üst düzey
Senin seviyene gelemiyorum gelemıyoruz kusuruma bakma.Dalgalar hakaretler bu oyunda bulundugun klan iyise iyi olursun bir hareket edilmesse olamazsın .Benim ekibim gördüğüm kişiler harici kimse beni aramaya kalkmasın ihtiyac duydugunda ki yüzünüze vurmim .Biraz uzun oldu özür dilerim tekrardan artiz ekibi olarak bu dunyayı bırakıyoruz.Kimseyi boşa yormak saygısızlıga rencide olmasını boş muhabbete girmesini istemedigimden çekiliyoruz.Sadece kendi klanından bundan sonra oynayacak eş dost kavramı yoktur.

Trikers ekibine güzel birlikteligi savaş basarısı için tebrik ederim.
Nirvanadanda çabaları olan herkesi tebrik ederim bazı hatalar olur basarısızlıklar olur.

Bırakıyoz dedıgm rolanti şeklinee bırakma sergilicez direk bölgeyi vermicez girebildigimiz kadar cok kasmadan koruyabıldıgımızı koruruz sınavlar özel hayatı stresi olanlar var bu dunya için başarısızlıgım ıcın ekibimden özür diliyorum

Şunuda yazmadan geçemicem Hiçbir tuğra oyuncusu rehberde kalmamıştır.

O gün çok uğraştım ama senden sonra da herkes o köylerin savının azalmasını bekliyomuş diyim :p sonra arkadaşa iteledim köyü rahatladım biraz sövdü ama olsun adfgjk 1 köyümü güzel aldınız bu arada tebrikler uyuyodum sabah kalktığımda geri mis çıkıcaktım da sonra dedim uyu yeter bu kadar şimdi alsam siz mis çıksanız bide desteklemeye mi uğraşıcam uyku daha tatlı geldi o an :)

Mislerimi kesmekten sıkılmadınız mı kanka