Nirvana Raporlar

• Konuyu başlatan DeletedUser67601
  • Başlangıç tarihi

erkan baba

Çaylak
buralar boş kalmış bari 1-2 rapor ben koyayım..pek bir şey yok idare edin

4x

bunda da mis arasında kamiler vardı

bu arkadaş biraz daha zorlasa alıyordu köyü

bonus olarak kendimi sevdiğim anlar...

Tebrik ederim güzel girmişin aralara 3-4 e asker koysaymışım biraz daha farklı bir durum olucaktı :)

DeletedUser64925

Ziyaretçi
40 köy verip bu kadar konuşan başka bi klan var mı ya sizin klana 1 isim değişikliği daha lazım asıl şifozren sizsiniz :)

rascal125

Kılıç Ustası
40 köy verip bu kadar konuşan başka bi klan var mı ya sizin klana 1 isim değişikliği daha lazım asıl şifozren sizsiniz :)

Aynen eğleniyoruz biz de işte, bazıları var misal bireysel 1 köy alıp, köy adĺarına argo kelimeler falan yazıp mesaj veriyorlar çok enteresan.. hani sözüm meclisten dışarı ama biz bunları çocukken yapıyorduk ;)

He mesela iddaali olacaksan koyu almadan once artistlik yap alip sav ile doldurduktan sonra degil. Ilk defa oynuyorsun oyunu belli ki abilerine soyle anlatirlar sana bunlar olagan durumlar

DeletedUser67594

Ziyaretçi
sınırda 1 gram emeği olmuyan insanların haklısın demeye de hakkı yoktur... biz oyundan yensekte yenilsekte keyif almasını biliyoruz..

DeletedUser64925

Ziyaretçi
Kalp kırmayı sevmem benim verdiğim mesaj gereken yerlere gittiğini düşünüyorum oyunda . Başka alınanlarda olmuş ama yapacak birşey yok ben oyunun gereğini yaptım aldım doldurdum düşmanı üstüme çektim geleni geçeni kestim ben işimi yaptım millet adamlığıma saydı tanımıyorlar oyun olduğunun farkında olmaları dileğiyle güzel savaştı çok fake attılar çok yordular. emek veren oyuncu sayısı biraz daha fazla olsa dahada uzardı belki ama olmadı başka worlde emek veren keyif alan arkadaşla oynamak dileğiyle ...

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Aynen eğleniyoruz biz de işte, bazıları var misal bireysel 1 köy alıp, köy adĺarına argo kelimeler falan yazıp mesaj veriyorlar çok enteresan.. hani sözüm meclisten dışarı ama biz bunları çocukken yapıyorduk ;)

He mesela iddaali olacaksan koyu almadan once artistlik yap alip sav ile doldurduktan sonra degil. Ilk defa oynuyorsun oyunu belli ki abilerine soyle anlatirlar sana bunlar olagan durumlar

Haklısın böyle artistlik yapması lazımdı hiç köy alamadan. Senden öğreneceğimiz çok şey var..

47'de başladığın bize köy kasma serüvenini burada da laikiyle yerine getirdiğin için teşekkür ederiz. :)

qdJzzD.jpg

DeletedUser63108

Ziyaretçi
bu oyunda ayangil gibi olucan zırt pırt forumlarda zıplamaca :d şakkk şakkkkkkkkkk