Nirvana Raporlar

• Konuyu başlatan DeletedUser67601
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Öle öldüremessin beni füze at
Beyler bu fotoşoptur inanmayın
Trikers kardeşlerim beni biliyonuz bu miko beyin oyunu

rascal125

Ağır Atlı
bazen sav,mis arası için tek klanda toplanıyorlar onu anlarımda bu şahları tek köyde toplamayı anlamam öğreneceğimiz çok şey var:p

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
bazen sav,mis arası için tek klanda toplanıyorlar onu anlarımda bu şahları tek köyde toplamayı anlamam öğreneceğimiz çok şey var:p
Asker kaçırmıştır fake sandığı saldırılardan biri kami çıkmıştır? Çok kasma hocam her an 404 eror vericek gibisin

rascal125

Ağır Atlı
Asker kaçırmıştır fake sandığı saldırılardan biri kami çıkmıştır? Çok kasma hocam her an 404 eror vericek gibisin

Abisi siz yapınca serbest biz yapınca neden sorun oldu? Caps yapmadım diye ise rica et yapmayayım.. istediğim boşu atarım senin gibi tiplere de hesabını vermem kaybol şimdi

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Abisi siz yapınca serbest biz yapınca neden sorun oldu? Caps yapmadım diye ise rica et yapmayayım.. istediğim boşu atarım senin gibi tiplere de hesabını vermem kaybol şimdi
Anlamam felan yazdın da ondan neden olmuş olabileceğini açıklayım dedim kızma hemen :D Sonuçta atomu parçalamıyoruz burda :p

DeletedUser68297

Ziyaretçi

Noldu abeciler söz konusu ben olunca aynı başlık altında birleşen yorumlarınız çakışmaya mı başladı şimdi :D Sana hak verirdim, ama şu gereksiz ile bir olup bana laf söylediniz.

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
İşte farkımız da bu hak vermek için insani ilişkilerini düşünüyosun bir tık ötesi torpildir.Bizde kim olduguna bakılmaz hakedene hakettiği verilir :)

rascal125

Ağır Atlı
Anlamam felan yazdın da ondan neden olmuş olabileceğini açıklayım dedim kızma hemen :D Sonuçta atomu parçalamıyoruz burda :p
''anlamam'' ile ''rica et yapmayayım'' kısmını ironi olsun diye yazdım... bundan sonra bir şey yazdığımda böyle tane tane açıklarım tamam mıdır? :D
ve evet haklısın atomu parçalamıyoruz ama, öyle çıkış yaparsan ben de böyle cevaplar vermek durumunda kalırım.. yarın öbür gün sen kesersin,edersin raporu ya da capsi paylaşırsın söyle bana yükselmeden sakince direk tebriğe,beğenmeye geleyim ;)

1-2 kişi kaldı onlar da desin koordinat vericem :p
kim onlar isim ver wpden seversin wpyi :D :D :D

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
''anlamam'' ile ''rica et yapmayayım'' kısmını ironi olsun diye yazdım... bundan sonra bir şey yazdığımda böyle tane tane açıklarım tamam mıdır? :D
ve evet haklısın atomu parçalamıyoruz ama, öyle çıkış yaparsan ben de böyle cevaplar vermek durumunda kalırım.. yarın öbür gün sen kesersin,edersin raporu ya da capsi paylaşırsın söyle bana yükselmeden sakince direk tebriğe,beğenmeye geleyim ;)

kim onlar isim ver wpden seversin wpyi :D :D :D
Yaptıgım şey çıkış değil 'tane tane açıklamaktı' ama yanlış anlaşıldım peki :) Olay sadece bizim kesmemiz değil selim le de dalgamızı geçmiştik ama olsun opa çıkınca yeni capslerle gelirim şöyle bir bakınınca yaratıcı şeyler buldum sanırım :)

DeletedUser46610

Ziyaretçi
Gayet güzel rapor. Raporun sahibi olarak arkadaşı tebrik ediyorum :) Bir iki haftadır, 300 - 500 fake attırarak arada böyle kamiler çıkıp bir kaç ordu yakaladı.

Sinirlendim mi evet, en nihayetinde 4 gün uğraş dur şimdi şah basmak icin:)

Bir rapor koymuş devamı gelecek diye belirtmiş. Merakla bekliyoruz. Ya da ben koyayım:)