Nilfgaard vs Baron

katilmesqut

Yasaklı
Güzel kafa kanka
iban kısmına takıldın demi kankacım 'lan acaba bu oyundan para kazanan var mı böyle' diye sorguluyorsun okuduğundan beri. 'yoktur yhaa' diyerek buraya mesaj düşüyorsun. beleşe çekilecek eziyet mi bu oyun bir tur daha düşün istersen sonra kafam hakkında ayrı bir kritik yaparız :)

iban kısmına takıldın demi kankacım 'lan acaba bu oyundan para kazanan var mı böyle' diye sorguluyorsun okuduğundan beri. 'yoktur yhaa' diyerek buraya mesaj düşüyorsun. beleşe çekilecek eziyet mi bu oyun bir tur daha düşün istersen sonra kafam hakkında ayrı bir kritik yaparız :)
Ne kullanıyorsan banada ver...
Başarılar CARTEL

katilmesqut

Yasaklı
istatistikçi kardeş gel paylaş, göster onlara alınan 66 köyün her birini. biliyorum bi önceki mesaj yüzünden geleceksin. hadi kuzum gel artık en az 20 beğenin yüzde 5 respectin var.

AequitaS*

Okçu
Cartel klanlarının mutlak favori olduğunu düşünüyorum.. BAŞARILAR

ve baron klanındaki benimle savaşan oyuncular
W48 deki gibi sizleri ağlatamadıgım için özür dilerm ben aşağı inene kadar siz silinirsiniz

Niru selim bu w kimi satıcaksınız baron klanı olarak..
bak hzır fırsat geçti sana hemen jog klanlarını satıp rakibine sal hesaplarını yne
bu sebeplerden oturu
bende baron ile savaşmak isterdim

AequitaS*

Okçu
Evet ne zaman bu baron klanini görsem midem bulanir. Allah'tan yunus ile kör testere suanki tepe Orhan abi paramparça ettiler orayı

sim1907

Mızrakçı
Vegas klaninda iken ekmeğini güzelce yiyen, sonra yediği kaba sicanlar da bidi bidi yapar olmuş. Gören de zannedecek tertemiz oyuncular

Freaky

Casus