Nilfgaard vs Baron

Freaky

Casus
töh ü bahane edeceğinize barzoyla anlaştık, ibanlaştık ya da herkes biriyle savaşıyor biz yetim gibi izliyoruz sadece canımız çekti deseydiniz daha alakalı bir maydanoz olurmuş.

bu arada kabus kerim hanginiz ? burdan 1v1 teklif ediyorum kendisine. geçmişten bi hesabımız vardı.

Boş yapman bittiyse yer işgal etme :)

Freaky

Casus
başarılar dilemediğim için mi bozuldun tatlım, kabalaşmana gerek yoktu. sevgi saygı çerçevesinden çıkmayalım reca edeceğim :(

Başarılar dileyip dilememen önemli değil savaş olmaması için dün söyliyeceklerimi söyledim.
Yola çıktıklarınızı yolda bulduklarınızla değiştirmeyinde dedim.
Buna rağmen TÖH ekibini tercih eden yönetiminizdi ve bende orda açıkca yönetim kararını belirttim.
Bir anlaşma bir pakt oluşumu söz konusunun olmadığınıda açıklamada yazdım.
Tek dostum Zt’dir gerisi hikaye.

Freaky

Casus
Biz yapılan anlaşmalara sadık olarak hareket ederiz tanıyanlarbilir.
İç haritamıza müdahale ediliyorsa buda diplomasi atılması gereken durumlardan birisidir.
İki taraf görüşüp uzlaşamadık altında başka birşey aramanıza gerek yok.
He bu saatten sonra yapacağım her anlaşma ekibimin ve dostlarımın çıkarı için olacaktır.
Birşeylere kıyafet uydurmak yerine, oynunuza eğlencenize bakın biz öyle yapacağız.

Kagan79

Acemi
Yahu okudum yorumları :) zaten CARTEL kazanmış forumda :)

3'üncü kişiler tarafından; BARON patates diyen mi dersin, BARON u klan yerine koyup neden savaş ilan ettin diyen mi dersin :) cidden bazı yorumlara gülümsemeden geçemiyorum. İyi oyuncular olabilirsiniz ama bazen cidden çok lüzumsuz yorumlar yapıyorsunuz...

Dünya yavaş, özellikler yorucu; sabreden kazanır her iki klanın da sabırlı oyuncuları devam eder, sonuçta hangi isim altında devam edecekleri önemli olan.

Her iki tarafa da başarılar. Bol kesimli, karşılıklı zevk alınan, ahlaki açıdan hatasız bir savaş olur umarım.

NOT: BARON oyuncuları lütfen savaş içeriği harici 3'üncü kişiler ile karşılıklı didişmeyelim forumda, malum gereksiz zaman kaybı. Onun yerine oyuna angaje olalım :)

ISonD4nS

Yasaklı
Yahu okudum yorumları :) zaten CARTEL kazanmış forumda :)

3'üncü kişiler tarafından; BARON patates diyen mi dersin, BARON u klan yerine koyup neden savaş ilan ettin diyen mi dersin :) cidden bazı yorumlara gülümsemeden geçemiyorum. İyi oyuncular olabilirsiniz ama bazen cidden çok lüzumsuz yorumlar yapıyorsunuz...

Dünya yavaş, özellikler yorucu; sabreden kazanır her iki klanın da sabırlı oyuncuları devam eder, sonuçta hangi isim altında devam edecekleri önemli olan.

Her iki tarafa da başarılar. Bol kesimli, karşılıklı zevk alınan, ahlaki açıdan hatasız bir savaş olur umarım.

NOT: BARON oyuncuları lütfen savaş içeriği harici 3'üncü kişiler ile karşılıklı didişmeyelim forumda, malum gereksiz zaman kaybı. Onun yerine oyuna angaje olalım :)

11.png

Patatese ayıp oluyor hocam, tek gecede böyle olduysa bu olsa olsa salatalık olur.

Not: Dünya yavaşmış bu arada hızlı olsa 100 köy.

Cartel klanlarının mutlak favori olduğunu düşünüyorum.. BAŞARILAR

ve baron klanındaki benimle savaşan oyuncular
W48 deki gibi sizleri ağlatamadıgım için özür dilerm ben aşağı inene kadar siz silinirsiniz

Niru selim bu w kimi satıcaksınız baron klanı olarak..
bak hzır fırsat geçti sana hemen jog klanlarını satıp rakibine sal hesaplarını yne

edizzy

Yasaklı
Foruma sürekli yazan biri değilim ama şunu belirtmek istedim.

Bunun oyun olduğu çok sık unutuluyor herhalde :) Hırs yaparsın gaza gelirsin ben de öyle oluyorum bazen ama hep hatırlamaya çalıştığım bir şey var. Karşındakinin de insan olduğunu unutmamaya çalışmakta fayda var. Konuda paylaşılan bazı kırıcı üsluplara hiç gerek yok yahu. Hele bu denli açıkta yazılmasına hiç gerek yok diye düşünüyorum.

CARTEL klanına başarılar dilerim. Umarız keyifli bir savaş olur. Kazanan dostluk ve insanlık olsun gerisi önemli değil

Deleted User - 1572577

Ziyaretçi
gören de spontane gelişti sanacak. opu hazırlayıp da savaş ilan etmek sonrasında direk dalmak ne kadar etik bilemedim ama tebrikler yine de :)

Dünya başından beri dip dibe olup soğuk savaş yaşadıkları klana kaç aydır op planı yapmasalardı garip olurdu asıl. Baron-töh klanları olası bir op planı ve savunma planı geliştirmedilerse şimdiyr kadar bu onların sorumsuzluğu. Sa olmak ve müttefik olmayı karıştırıyorsunuz

katilmesqut

Yasaklı
Dünya başından beri dip dibe olup soğuk savaş yaşadıkları klana kaç aydır op planı yapmasalardı garip olurdu asıl. Baron-töh klanları olası bir op planı ve savunma planı geliştirmedilerse şimdiyr kadar bu onların sorumsuzluğu. Sa olmak ve müttefik olmayı karıştırıyorsunuz
ama benim bildiğim kadarıyla sa bitiş tarihi net değildi ki yukarıdaki durumlarda malumdu. neyse şimdi ağlıyorsun dersiniz hiç karıştırmayalım, yazdığımı geri alıyorum salt tebrik ediyorum :)

Ersingltkn

Okçu
hmm dur bir düşünelim.

daha çaylak koruması kalkmadan, SA anlaşmamız olan siz ve jöh ekibi savaşmaya karar veriyorsunuz, jöh ekibinin her gün gelip "cartelle SA'yı bozun, bize destek atın" taleplerini , "biz SA yaptık, sözümüzü çiğnemeyiz, o süreden önce saldırı çıkmayız, size savunma da atmayız dedik.

malum siz jöh'ü bitirince de, jöh klanındaki pek muhterem arkadaşlar bizim onlara cartel savaşında, SA'yı bozup ta yardımcı olmadığımız için diş bilemişler :)

sonra bir bakıyoruz cartel klanı bu bize diş bileyen, "şimdi görürsünüz, bakın ortalığı nasıl karıştıracağım" diyen çoluk çocuğa köyler verip büyütüyor :)

Söz biz Türk'lerde namustur. Sizi bilemem. Bizde Böyle.

Şu zamana kadar saldırmayacağız dediysek, saldırmayız. O sürenin bitiş tarihinden sonraki uygulanacak planlar ile, o süre bitmeden SA'yı bozmak arasında büyük fark var.

Ama tabi Sizden ADAMlık bekledik. göremedik :) sağlık olsun.
Ben pöh klanlarındanın tomris khatun üyesinin mesajları hala duruyor ne şahsım destek istedi nede s.a boz dedi hep kendisi ya sab olucaktı ya s.a bozucaktı bence konuları bilmeden yorum yapmak ne sizi haklı çıkarır ne bizi haksız. W başından beri sadece kulis yaparak savaşmadan ordan oraya giden sizsiniz biz değil ben koruma kalktı savaştım halada savaşıyorum töh klanı gibi farmville oynamaya gelmedik