Nilfgaard vs Baron

edizzy

Yasaklı
Eeee oyundan yazıyorlarsa bas şikayeti :)

Gereken zaten yapılıyor. Whatsapp üzerinden yazan bir arkadaşınız var mesela onu şikayet edemiyoruz :)

Köy almaya gerek yok madem verdiğin tepki farklı olurdu bence :) Ama belli başlı sebeplerden dolayı alttan her türlü fırsatı kollamaya çalıştığınız için neyi kastettiğimi anlayabileceğini sanmıyorum.

Köyleri kaybederiz en fazla ama oyun kuralları çevresinde oynayarak kaybederiz, tebriğimizi de ederiz. Benim için sıkıntı yok :)

İyi geceler.

Skinny Pete

Okçu
Gereken zaten yapılıyor. Whatsapp üzerinden yazan bir arkadaşınız var mesela onu şikayet edemiyoruz :)

Köy almaya gerek yok madem verdiğin tepki farklı olurdu bence :) Ama belli başlı sebeplerden dolayı alttan her türlü fırsatı kollamaya çalıştığınız için neyi kastettiğimi anlayabileceğini sanmıyorum.

Köyleri kaybederiz en fazla ama oyun kuralları çevresinde oynayarak kaybederiz, tebriğimizi de ederiz. Benim için sıkıntı yok :)

İyi geceler.

Sen o kişiyi ilet bana gerekeni yaparız şüphen olmasın. Barondan gelmek isteyen oluyor kabul etmiyoruz öyle bir niyetim olsa oyuncuları çekerim

her klan yönetıcısıde kendını hınt kuması sanmaya basladı burnu kasınan oyuncu sanırım yonetıcısıne barzo benı klana davet ettı dıyor

BARON klanından hiç bir oyuncu benım oldugum klanda yer bulamaz..

niru nuz var sızın selam soyleyın o gülmeyi bilmeyene

Bqr97

Mızrakçı
Nasıl yani baron oyuncularına mesaj atıp pre karşılığı hesap almaya çalışarak mı? :)

Sizin hesaplarınız pre ile almaya gerek yok hesaplarınız ve köyleriniz zaten bizim.
Sizi oyuncu yerine koymak klan yerine koymak bile hata
Daha önceki dünyalarda yaptıklarınızı bu dünyada ödeyeceksiniz.
Bu oyunda karakterden kişilikten en son konuşacak insanlarsınız.

paladin.aga

Acemi
Bir yada 2 kisi bunu yapmışsa ( Bu konuda bilgim yok) Bu olayı butun klan yapıyormuş gibi gösterip, yenilgiyide buna bağlamak ne kadar doğrudur sorgularım. Eger savaşı bu sebepten kaybediyorsan cozumu dusman üyesini suçlayarak degilde, kendi uyeni dogru seçerek yap. Yani biri koy satıyorsa bu senin klan arkadaşın. Burda bir tarafı suclamak gercegi yansıtmıyor bence.

paladin.aga

Acemi
Nasıl yani baron oyuncularına mesaj atıp pre karşılığı hesap almaya çalışarak mı? :)
Bir yada 2 kisi bunu yapmışsa ( Bu konuda bilgim yok) Bu olayı butun klan yapıyormuş gibi gösterip, yenilgiyide buna bağlamak ne kadar doğrudur sorgularım. Eger savaşı bu sebepten kaybediyorsan cozumu dusman üyesini suçlayarak degilde, kendi uyeni dogru seçerek yap. Yani biri koy satıyorsa bu senin klan arkadaşın. Burda bir tarafı suclamak gercegi yansıtmıyor bence.

edizzy

Yasaklı
Sen o kişiyi ilet bana gerekeni yaparız şüphen olmasın. Barondan gelmek isteyen oluyor kabul etmiyoruz öyle bir niyetim olsa oyuncuları çekerim

ares-sss den başlayabilirsin :)

Yenilgiyi buna bağlamıyorum. Benim bu şekilde yorumumu hiçbir yerde görebileceğini de sanmıyorum. Teknik olarak BARON olarak yenilmiş durumda değiliz ama yakındır belki, ona bir şey diyemem. Tebrik eder geçeriz. Kötü durumda olma sebebinin bir sürü faktörü var hem yönetimsel hem de bireysel olarak yapılan hatalardan dolayı olduğundan farkındayım zaten.

Ama sadece bir ya da iki kişinin bunu yapmadığını sanırım bir üstündeki bazı yorumlarından anlayacağını düşünüyorum :) Orada o şekilde yazmamın sebebi ne zaman forumda birinin ters yazmasına bakarsam oyundan ya kullanıcısını gizliyor ya da klan olarak BARZO çıkıyor bence bu her şeyi açıklıyor :) Ama haklısın bütün klan yapıyormuş değil de gördüğümüz kadarıyla çoğu yapıyor diyebiliriz rahatça.

BARON'un geçmişi de beni bağlamaz ilk kez BARON içinde oynuyorum. Güzel muhabbetler ve dostluklar da edindim. Aslında sorgulamaya çalıştığım şey şu an gidişatı iyi olan bir klanın bunun oyun olduğunu unutup neden üslupsuz bir şekilde yazma ihtiyacı duydukları :) Senin gibi düzgün bir şekilde yazmayı bilen sayısı parmak sayısını geçmiyor. Bir tek Mirza'yı görüyorum bir de seni görmüş oldum.

Tabii burda da hata yapmış oldum, o yazdığım mesajı yazmak da gereksizmiş üslubunu düzeltmeyecek olan adam şimdi niye düzeltsin :) Bu konuda daha fazla yorum yapmayacağım, iyi oyunlar ve tekrar tebrikler.

edizzy

Yasaklı
Son bir şey daha ekleyeyim ama ne demek istediğimi anlayabilmeniz için Nilfgaard klanına (Spesifik olarak Cartel tarafından geçen oyuncular en azından) bakın bir de sizin. Adamlar gelip "tır gibi ezeceğiz" gibi boş yorumlar yazmıyor dışarıya benim gördüğüm oyun olduğunun farkındalar ama yine de oyunun gereğini yapıyor mesela :) Benim bu tarz oyunculara saygım hep olur hem iyi oyuncu olmak hem de rakibe saygı duyabilmek ender rastlanan olaylardan

Ortadaki fark bariz.

Bqr97

Mızrakçı
Son bir şey daha ekleyeyim ama ne demek istediğimi anlayabilmeniz için Nilfgaard klanına (Spesifik olarak Cartel tarafından geçen oyuncular en azından) bakın bir de sizin. Adamlar gelip "tır gibi ezeceğiz" gibi boş yorumlar yazmıyor dışarıya benim gördüğüm oyun olduğunun farkındalar ama yine de oyunun gereğini yapıyor mesela :) Benim bu tarz oyunculara saygım hep olur hem iyi oyuncu olmak hem de rakibe saygı duyabilmek ender rastlanan olaylardan

Ortadaki fark bariz.

Boş yapma yol al 1 haftya ya görürsün

beykoz61

Ağır Atlı