Nefes

• Konuyu başlatan DeletedUser38706
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Rapor görmek isteyipte forumu kirletenlere sesleniyorum zaten bu saldırılarla onlar gereken cevabı aldılar ama yinede şimdi bu forumu daha fazla kirletmeyin rapor koyuyoruz sizde kendi bölümünüze koyabilirsiniz. Ayrıca oyunun başında bu kadarını yapacağımıza en başta GÖLGE olmak üzere kimse inanmıyordu umarım NEFES AİLESİNİN nasıl bir ekip olduğunu az da olsa anlamışsınızdır.
Saygılarımla...Erdem
NEFES AİLESİ LİDERİ

DeletedUser

Ziyaretçi
Yenilerini ekledim bi önceki sayfaya bakarsan orda görürsün, bugun biraz daha ekleyeceğim :cool:

DeletedUser21797

Ziyaretçi
yeni raporlarda güzelmiş tebrikler sağlam cıktınız :)

DeletedUser32837

Ziyaretçi
Valla henuz NEFES'i övecegınız bi durum göremıyorum köy alımlarıyla konussak daha iyi olacak :)

DeletedUser32837

Ziyaretçi
Ama ben su sekilde överım NEFES klanını ne kadar sıralamada iyi olmasalarda yada o kadar etkli oyuncuları olmasada iyi bi klan olmak için ilerliyorlar ve organızeleri iyi ama onu birazda oyunun basında GÖLGE'nın beklenmedık sekilde olmanızdı eger böyle bi düşman bklesek daha farklı olrdu :) Ama Neyse daha yenı basladı dunya görecez artık :) İyiyi Kötüyü Ayırt edecegız.

DeletedUser21797

Ziyaretçi
Valla henuz NEFES'i övecegınız bi durum göremıyorum köy alımlarıyla konussak daha iyi olacak :)

kardeşim biz burda raporlara göre konusuyoruz burda gördüğümüz kadar konuşuyoruz ben mehmet abiyide tanırım yanı senn raaht ol burda kimin ne oldupunu biliyorum bide şimdi yanlış anlama ne nefes tarafındayım ne gölgede gelip burda bu konusmayı yapma adamlar sadece raporunu paylasıyor sende böyle konuşmalar yapma yani oyun bu kimin ne olacağı belli olmaz...

DeletedUser34195

Ziyaretçi
Sadece rapor paylasimi olsun yorumlar tebrikler tabiki olacak tebrik ederim arkadaslar cok guzel savas oluyor..

GöLGe den kimse tartisacak yorum yazmasin raporlarimiz ile konusacaz rica ediyorum..

DeletedUser35517

Ziyaretçi
bu nefes eğer gerçek nefes ise world 3ten biliyorum sağiam oyuncular ama gölge worlde çok sağlam geldi kısa süreli sağlam savaş olacağa benziyor :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Tymt27 ,ustam ekip yeni kuruldu başka bir isimle oynayacaktık ismimizi aldıkları için NEFES yapmak istedik. Raporlar geliyor :)

DeletedUser

Ziyaretçi
r6uls.jpg

r6urq.jpg

r6usv.jpg

r6uud.jpg

r6uv3.jpg

r6uxd.jpg

r6v3h.jpg

r6v4c.jpg

r6v75.jpg

r6vcq.jpg