Nefes

• Konuyu başlatan DeletedUser38706
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
tebrikler :D raporların yarısı bolubjk :D favori oyuncu olarak gösterilene bak :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Maşallah valla en baştan beri şöyle bi takip ettim de beklenilmeyecek güzel bir iş çıkarmışınız.Tebrikler güzel dayanışma.

DeletedUser42201

Ziyaretçi
Gölge Gölgede mi Kaldı acaba :D

tebrikler beyler sizlere.

DeletedUser44197

Ziyaretçi
Nefes ekibini tebrik ederim.Zevk veren raporlar paylaşmışlar :)

DeletedUser

Ziyaretçi
şimdi gölge oyuna başlamadı cart curt bu laflar yakışmıyor gölgeye

DeletedUser38706

Ziyaretçi
Tebrikleriniz için nefes klanı adına teşekkür ederim.

Not : Yeni raporlar gün içerisinde eklenecektir.

DeletedUser34195

Ziyaretçi
şimdi gölge oyuna başlamadı cart curt bu laflar yakışmıyor gölgeye

kim oldugunu bilmedigim için isminle hitap edemiyecem daha başlamadi derken emre henuz daha biz tam olarak saldirilara gecmedik demek istedi umarim anlamissindir kimsenin cart curt yaptigi yok hele biz asla yapmayiz..Ama görüyorum ki bu raporlara sevinenler bayabi var oyun bu sonuçta oyun gibi oynuyacaz kesmek var kesilmek var bu kadar büyütmeye gerek yok mehmetlerin yaptigi sadece hata oda hatasinin farkinda neyse yorum yapmak istemiyorum konu ters yerlere gidiyor raporlar gölgelenmesin ön planda güzel raporlar var tekrardan tebrikler

stilci

Baltacı
Tebrik ederim güzel kesimler gerçekten..

Her iki klan oyuncuları arasındada birlik ve bağlılık var..

Karakterlerinizden ödün vermeden savaşabilmeniz dilegiyle :)

Her iki klanada başarılar..

DeletedUser

Ziyaretçi
Nefes için 35.,46.,56.,65.,34.,43.,53.,64. kıtalarda oynayan tek kıta klanları arasında birlik ve bütünlüğü sağlamış belki de tek klan diyebilirim. Aralarında çok iyi bir dayanışma var ve çok akıllı kesimler yapıyorlar. Fakat yine de ilerleyen zamanlarda Gölge ağırlığını hissettirecektir. Akşam orucu açtıktan sonra çekirdeğimi kolamı alıp 2 klanın karşılıklı raporlarını merakla bekliyorum :)

DeletedUser37130

Ziyaretçi
bu savaşların verdiği zevki bende tatmak isterdim tekrar terikler nefes ekibi

DeletedUser

Ziyaretçi
Tebrikleriniz için teşekkür ederiz arkadaşlar yeni raporlar geldikçe paylaşılacaktır.