Nefes

• Konuyu başlatan DeletedUser38706
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser42330

Ziyaretçi
1 turk-apachi [NEFES] 121.417

3 bolubjk [GöLGe] 61.252

kesimde de 2ye katlamış helal olsun çok güzel raporlar

DeletedUser45458

Ziyaretçi
Klanımıza yaptığınız yorumlar icin tesekkur ediyorum,devamı gelecektir :)

DeletedUser

Ziyaretçi
tebrikler :D kimsenin beklemediği birşey bence :D herkes gölge dünya açıldığı andan itibaren götürür diyordu ama şuan gözüken gölgenin işi kolay değil :D

DeletedUser

Ziyaretçi
.thtuloveme nin raporunu ilk sayfada da paylaşıp burda aynı raporu tekrar paylaşmanızı görgüsüzlük olarak nitelendiriyorum.Bir adamı kesince sürekli aynı raporu koyarak ne kadar ufak çapta olduğunuzu belli ediyorsunuz.

DeletedUser38706

Ziyaretçi
.thtuloveme nin raporunu ilk sayfada da paylaşıp burda aynı raporu tekrar paylaşmanızı görgüsüzlük olarak nitelendiriyorum.Bir adamı kesince sürekli aynı raporu koyarak ne kadar ufak çapta olduğunuzu belli ediyorsunuz.

Niçin bu kadar sinirlisiniz hangi raporumuz 1 den fazla paylaşıldı şu ana kadar. Klanımızı karalama kampanyalarını başka bir başlık altında yapın burada yapmayın lütfen.

DeletedUser

Ziyaretçi

Bırakta insanlar karar versin ufak çapta olup olmadığımızı. Raporlar zaten herşeyi açıklıyor.

DeletedUser9560

Ziyaretçi
gerçekten gölgeyi yıkabileceğinizi mi düşünüyorsunuz? aynı kıtada 150 den fazla üyeniz var ve gölge sadece 37 üye. buna rağmen gölgeyi yıkamaz, sadece yavaşlatabilirsiniz.

burada polemik yaratacak yorumlar yapmadan, savaşlarla, raporlarla oyunumuzu oynayalım, sonucunu görelim. gölge mi yıkılacak, siz mi?

DeletedUser12293

Ziyaretçi
tebrikler arkadaşlar güzel rapolar Lakin 1 hafta sonrabirz farklılaşır durumlar her iki tarfda başarılar.. nefes kalnı dirençli çıktı lakin zamanlan sıktnı yaşiyacaklarıdır

DeletedUser32837

Ziyaretçi
Cok bos yaptınız cook biraz oyaladılar sadece arkadaslar bizi o kadar :) GÖLGENİNİ işinin zor oldugu yok

DeletedUser

Ziyaretçi
Centurion7-1.jpgCenturion7-2.jpgCenturion7-3.jpgCenturion7-4.jpgCenturion7-5.jpg

((Centurion7'nin raporları resim olarak yüklenmiştir, Forum Moderatörümüz üstteki rapor url'lerini silebilir.))