Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan Tornadon
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
bu nicki başkasına devretmişmisin ne, hangi server hatırlamıyom, öle girem dedim kim var yok selamlayam, sonra mesaj attım işte adam tersledi beni :D menomen mi öle bi eski nicki vardı, oda eskilerden tarlamdı :p

DeletedUser

Ziyaretçi
öncelikle başınız sağolsun merhuma Allah'tan rahmet dilerim
anladık sen dolusunda ben boşmuyum son 10 gündür eve 1 kere gidebildim anamın babamın suratını unutmak üzereyim
kaç gündür sende nette değilkmişsin ama bak bende aynı dönemde yoğunluktan giremedim nete malesef
damardan girecem tabi bana kaç gündür her gelen bi kazık atmaya çalışıyor cinnet geçirmeme az k aldı perişanları oynuyorum yardan uzak ocaktan uzak bayramda bile işteyim...
ülke dışına açılalım dedin ama hiç sermayen varmı diye sormadın ortak
oralarda beyaz et ticareti yapmayacaktıkya gidince para lazım o da bendee yok

Eyvallah ortak,dostlar sağolsun...ya ortak sen hepden dağıldın o nasıl cümle kurmak öyle yahu :D kazık dedinde aklıma geldi,hafız abi ile durumlar nasıl senin,sanki sıkıntı varmış gibi geldi bana :confused:

bayramda çalışma bari ya,kefenin cebi yok ona göre sonra uyarmadı deme birazda kazandığını ye,hatta hafız abiyle beraber yiyin;) yeki sonradan gelipde burda demagoji yapma bana çalıştımda bilmem ne diye,haline şükret en azından bir gün bile olsa görebileceğin bir annen baban var.bu bile çok şey...

sende olmayan bende bo.. gibi,sana dediklerimi dinlediğin yerin üstüne oturuyormuşsun sen belli oldu,,:eek:

DeletedUser23549

Ziyaretçi
w8 forumu da diğer dünyalar gibi aktifliğini kaybediyor mu yoksa :rolleyes:

DeletedUser

Ziyaretçi
burası Türkiye klanlar.org forumu her türlü şey beklenir :D

DeletedUser

Ziyaretçi
susam sokağı stüdyoları burası di mi? :confused: bir an yanlış geldim sandım. :rolleyes:

DeletedUser

Ziyaretçi
bu nicki başkasına devretmişmisin ne, hangi server hatırlamıyom, öle girem dedim kim var yok selamlayam, sonra mesaj attım işte adam tersledi beni :D menomen mi öle bi eski nicki vardı, oda eskilerden tarlamdı :p

Haa şu mevzular ya. :D Karışık onlar. :D Bana ulaşabilsen girerdin istediğin kadar ama o sıralar yoktum piyasada. :D

DeletedUser

Ziyaretçi
di mi :D
nereye gireceğimide anlamadım ama ben yinede girerdim :D hem çok iyi girerim :Ç