Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan Tornadon
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser1080

Ziyaretçi
yani savunan tarafın 100 mızı varsa bunun 30u isyan çıkartarak ölüyor .. öldüren askerlerinde 20 kadar kaybı oluyor.. 30 asker köylere baskın aparken 40 askerde köyün çevresinde nöbet tutuyor.. 20 asker nerde ?

:):) 20 asker çapkınlıkta

DeletedUser

Ziyaretçi
İftira valla ben sinserle yatmadım. Yoksa o çok içtiğimiz gece yatağamı attın lan beni :mad:

:p

DeletedUser

Ziyaretçi
Onun zapuklukla ne alakası var her insanda olur bu.

yani diyorsunki ,her insan kelepçeli mi istiyor :eek: yok valla benim öle bir isteğim yok,ben kelepçe yerine,hatunun parizyen çorapları ile bağlıyorum :p (gece gece nerden kelepçe bulucaz zaten dimi) yani bu,şu demek,her insan istemiyor onu,sadece siz gibi zapuklar tercih ediyor onu xD

abi körle yatan şaşı kalkar benim durumda o tornadonla aynı başlıga yaza yaza adımız zapuka çıktı ya

senmi körsün,yoksa torna mı ?? onuda bir açıklayıverseydin serhatcım :D

İftira valla ben sinserle yatmadım. Yoksa o çok içtiğimiz gece yatağamı attın nan beni

sizden şüphelenmeye başladım ben gençler,yok yok ,önceden şüpheleniyordum,şimdi emin oldum iyice :D
şişede durduğu gibi durmuyor tornacım :p geçmiş olsun sana xD

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
Sanırım bazı yerlerin EDİT görmesi gerecek. Her yaştan oyuncu var iken bu tarz konuşmalar pek iyi olmamış.

DeletedUser

Ziyaretçi
serhatın oldugu yerde bu tarz muhabbetten başka bi muhabbet dönmez zaten yanına da bi arkadaş bulmuş tam olmuşlar artık :D:D

DeletedUser

Ziyaretçi
Edite karşıyız hemde çok karşıyız ama son bir defa.... :D

DeletedUser23046

Ziyaretçi
çıkın burdan çıkın belliki işleri var .. herkes kendi köyüne :D gençler anlaşmşsa bize laf düşmez qweqw :p
ama askerleri alet etmeyin ^^

DeletedUser

Ziyaretçi
İftira valla ben sinserle yatmadım. Yoksa o çok içtiğimiz gece yatağamı attın lan beni

ne yapim lan seni :D konuşturma beni o gece içtin içtin dışarı çıktın birine adres sordun oda seni bir yere götürdü ama nereye götürdü bilemicem xD döndügünde saçmalıyordun -ben naptım,ben napıcam,ben ne yapmalıyım gibi hehehe xD

serhatın oldugu yerde bu tarz muhabbetten başka bi muhabbet dönmez zaten yanına da bi arkadaş bulmuş tam olmuşlar artık

vayy kimler burdaymış adamımmm :)

-----

yaman abi şüphe çok hain bir zehirdir...abi sen beni biliyosun hadi tornadon neyse onun bu günü başka yarını başka :D ama beni tanıyosun yapma etme abi xD

DeletedUser3034

Ziyaretçi
sağol ortak:cool:

bu nasıl oluyor,ben çalışıyorum eşşek gibi,sen yan gelip yatıyorsun be ortak:eek: adalet istiyorum:D

ana ana sen çalışıyorummu didin... hayırdır parasızmı kaldın sonunda :p

balıklarımı unutmadddddddıııııııııııııııııımmmmmmmmmmmmmmmmmmm pis yalançı :mad:

DeletedUser

Ziyaretçi
yo parasız kalmadım sıkıldım sadece hiç bişi ile uğraşmamakla,bu dünyada insan ırkı var olduğu sürecede parasız kalmam ben xD baba mesleğine döndüm ,para kazanmak için yapmıyorum işimi,talepde çok lakin bende o kadar zahmet verecek hal yok,sadece seçtiğim kişilerin işini yapıyorum böylesi daha güzel,zevk alıyorum zevvkkk,sadece eski arabalarla uğraşıyorum,gerçekden klasik bir aracı olan varsa,beğenirsem aracı ,sahibide mülakatımı geçerse öle kabul ediyorum işi,yoksa yok xD

na ben seni unuttummmm,geçen cumartesi Albatrosda Rakı balık muhabbetini yaptım ama ,diyorum bişi eksiikkk :D seni unutmuşum :p

resimleri facede,birde utanmadan kadeh felan tokuşturduk:D

merak etme cicim seninde günün bellide sana sölemiyorum o günü ,alo dicem ben sana :D

nerde nan benim atkım berem ve kazağım:mad: kış geldi kışşşş,aloooo :p

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser3034

Ziyaretçi
yuhhhbi atkıydı yanına berde bere ve eldivendemi ekledin :) hade len önce balık sonra atkı :D

DeletedUser

Ziyaretçi
sağol ortak

bu nasıl oluyor,ben çalışıyorum eşşek gibi,sen yan gelip yatıyorsun be ortak:eek: adalet istiyorum:D

ne yatması be kim yatmış yatanı görsem bende yanına yatıcam uykuya hasretim :mad:
mesela bu gece 1 de yattım 5 te kalktım :confused:

DeletedUser

Ziyaretçi
yuhhhbi atkıydı yanına berde bere ve eldivendemi ekledin ...hade len önce balık sonra atkı

eklemedim nan zaten vardı ,alzeimermı oldun kız:D

herkese slm mılled

hi plato80 .
ne yatması be kim yatmış yatanı görsem bende yanına yatıcam uykuya hasretim ...
mesela bu gece 1 de yattım 5 te kalktım

ben yatmıyorum ortak,bu cümlenden sonrada bir daha yatmayı düşünmüyorum artık,zombi olmaya karar verdim :p
aslı neslihan berrin ve pınar yatıyor istersen onlara söle,4 kız bir arada nasıl uyuyor nasıl başarıyorlar anlamıyorum:D
1 de yatıp 5 de kalkmaya devam edersen erkenden çökersin kardeşim,birazd dengeli uyu,yetişkin bir insanın günde 8 saat uyuması gerekli,6 saat yeterli oluyor ama sağlıklı olanı 8 saattir,biraz erken yat uyu
:mad: