Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan Tornadon
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
ben yatmıyorum ortak,bu cümlenden sonrada bir daha yatmayı düşünmüyorum artık,zombi olmaya karar verdim :p
aslı neslihan berrin ve pınar yatıyor istersen onlara söle,4 kız bir arada nasıl uyuyor nasıl başarıyorlar anlamıyorum:D
1 de yatıp 5 de kalkmaya devam edersen erkenden çökersin kardeşim,birazd dengeli uyu,yetişkin bir insanın günde 8 saat uyuması gerekli,6 saat yeterli oluyor ama sağlıklı olanı 8 saattir,biraz erken yat uyu
:mad:

dizlerine yatır uyut beni
sabahları kahvaltımı hazırlayıp uyandır beni :)

DeletedUser

Ziyaretçi
ben senin annen değilim ortak :D

eşşek kadar adam oldun,hala ana kuzusuzun,silkelen ve kendine gel hemen
knuppel2mk3.gif

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
sinser : nick aynı :)

unforgiven : kalıcı değilim ya işler yoğun kardeşim yoksa oynardım ama ileriki zamanlarda oynamayı düşünüyorum yine :) özledim bee

DeletedUser

Ziyaretçi
ben senin annen değilim ortak :D

eşşek kadar adam oldun,hala ana kuzusuzun,silkelen ve kendine gel hemen
knuppel2mk3.gif

2 gündür acayip silkelendim hatta ıslanıp ıslanıp silkelendim :)
uyku yine haram oldu salı akşam evden çıktım 2 gecedir dışardayım yatış yine 12-1 kalkışlar 5.5 -6 gibi uyku haram yağmur yarenim olmuş sende bana diyosunki annen değilim
ne olurdu sıcak bi çay doldurup ikram etseydin
sen arkadaş değilmisin :rolleyes:

DeletedUser

Ziyaretçi
2 gündür acayip silkelendim hatta ıslanıp ıslanıp silkelendim...
uyku yine haram oldu salı akşam evden çıktım 2 gecedir dışardayım yatış yine 12-1 kalkışlar 5.5 -6 gibi uyku haram yağmur yarenim olmuş sende bana diyosunki annen değilim
ne olurdu sıcak bi çay doldurup ikram etseydin
sen arkadaş değilmisin

e olm para kazanmak kolaymı,yeri geldiğinde ıslanacaksın yeri geldinde uyumayacaksın yeri geldiğinde binlerce KM yol gideceksin ;) ben sana zamanında dedim,gel türk cumhuriyetlerine açılalım oralara yatırım yapalım diye,yimedi,yeseydi bugün rahat ederdin işte xD

sen uyuan gel,ben sana kendi elleirmle semaverde çay yapar içiririm ortak;) sen arkadaş değilmisin diyerekde damardan girip duygu dömürüsü yapma nan,xD

ben dün gece döndüm istanbula,hiç soruyonmu ortak ne halde nerelerdesin diye,1780 km yol yapmışım,onu geçtim birde yağmur çamur,hemde öle şehirde felan değil,bildiğin köy dağ köyü orman içinde,taa abana ya gittim orda cenazemiz vardı,tam perişan oldum,işimiz bitti üvey ablam tutturdu çankırıya bana gel diye,10 senedir görmemiştim(10 sene önce düğününde görmüştüm ,çok hayırlıyımdır :p) iyi dedim gönlü olsun 300 küsür KM de çankırı 3 gece de orda konaklama iyice pert oldum,istanbul yoluna düştüm 700 küsür KM de öle tuttu,derken 2.köprüyü bir gördüm başladım istanbul şiirleri okumaya,nasıl mutlu olduysam düşün artık :D insanın evi gibisi yok yok ağa,heleki İSTANBUL gibi şehir dünyada yok,çok güzel eşsiz bir şehirde yaşıyoruz hamd olsun:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Merhaba

Arkadaşlar herkese iyi oyunlar.İsmim halil 21 yaşındayım.Aydında veterinerlik okuyorum.Tanışmak isterim.

DeletedUser

Ziyaretçi
e olm para kazanmak kolaymı,yeri geldiğinde ıslanacaksın yeri geldinde uyumayacaksın yeri geldiğinde binlerce KM yol gideceksin ;) ben sana zamanında dedim,gel türk cumhuriyetlerine açılalım oralara yatırım yapalım diye,yimedi,yeseydi bugün rahat ederdin işte xD

sen uyuan gel,ben sana kendi elleirmle semaverde çay yapar içiririm ortak;) sen arkadaş değilmisin diyerekde damardan girip duygu dömürüsü yapma nan,xD

ben dün gece döndüm istanbula,hiç soruyonmu ortak ne halde nerelerdesin diye,1780 km yol yapmışım,onu geçtim birde yağmur çamur,hemde öle şehirde felan değil,bildiğin köy dağ köyü orman içinde,taa abana ya gittim orda cenazemiz vardı,tam perişan oldum,işimiz bitti üvey ablam tutturdu çankırıya bana gel diye,10 senedir görmemiştim(10 sene önce düğününde görmüştüm ,çok hayırlıyımdır :p) iyi dedim gönlü olsun 300 küsür KM de çankırı 3 gece de orda konaklama iyice pert oldum,istanbul yoluna düştüm 700 küsür KM de öle tuttu,derken 2.köprüyü bir gördüm başladım istanbul şiirleri okumaya,nasıl mutlu olduysam düşün artık insanın evi gibisi yok yok ağa,heleki İSTANBUL gibi şehir dünyada yok,çok güzel eşsiz bir şehirde yaşıyoruz hamd olsun

öncelikle başınız sağolsun merhuma Allah'tan rahmet dilerim
anladık sen dolusunda ben boşmuyum son 10 gündür eve 1 kere gidebildim anamın babamın suratını unutmak üzereyim
kaç gündür sende nette değilkmişsin ama bak bende aynı dönemde yoğunluktan giremedim nete malesef
damardan girecem tabi bana kaç gündür her gelen bi kazık atmaya çalışıyor cinnet geçirmeme az k aldı perişanları oynuyorum yardan uzak ocaktan uzak bayramda bile işteyim :(
ülke dışına açılalım dedin ama hiç sermayen varmı diye sormadın ortak
oralarda beyaz et ticareti yapmayacaktıkya gidince para lazım o da bendee yok :D