Muhabbet Köşesi

vedud111

Acemi
selamlar
ikariam isimli tarayıcı oyundan geçmeyim, ikariamı ustalık seviyesinde bildiğim halde üzülerek bırakmış bulunuyorum çünkü her şey paraya dönüştüğü için, artık savaşacak askerleri bile parayla satmaya başladılar vs vs. neyse
klanlara yeni başladım oyunu öğrenebileceğim wp grubu vs olan bi ekip arıyorum oyunda takıldığımda yardımcı olabilecek :) birlikte oynayabileceğim her zaman bu tarz oyunlarda yüksek süre online ve hırs sahibiyim aynı hassasiyete sahip olan varsa birlikte oynayıp öğrenmek isterim.

DeletedUser69958

Ziyaretçi
selamlar
ikariam isimli tarayıcı oyundan geçmeyim, ikariamı ustalık seviyesinde bildiğim halde üzülerek bırakmış bulunuyorum çünkü her şey paraya dönüştüğü için, artık savaşacak askerleri bile parayla satmaya başladılar vs vs. neyse
klanlara yeni başladım oyunu öğrenebileceğim wp grubu vs olan bi ekip arıyorum oyunda takıldığımda yardımcı olabilecek :) birlikte oynayabileceğim her zaman bu tarz oyunlarda yüksek süre online ve hırs sahibiyim aynı hassasiyete sahip olan varsa birlikte oynayıp öğrenmek isterim.

Klanlara hoş geldiniz :)

Bir klana dahil olarak kendinize güçlü bir birlik yaratabilirsiniz ya da kendi ekibiniz ile birlikte dünyayı yönetebilirsiniz. Diğer oyuncularla iletişim kurmak bunun ilk adımı, bunu gerçekleştirdiğiniz için tebrik ederiz. Bulunduğunuz dünyanın başlıklarında kendinize yardım edebilecek ya da katılabilecek bir klan bulabilirsiniz.

Bizim sağlayabileceğimiz bilgileri paylaşayım.

Genel forumda yer alan video ve diğer kılavuzlar için tıklayın.

Ayrıca Klanlar Wiki bilgi depomuzu da ziyaret etmek isteyebilirsiniz.

İyi eğlenceler.

Tibelda

Emekli Görevli
selamlar

Hoş geldiniz. :)