Muhabbet Köşesi

hal-pat

Mızrakçı
Bişi soracağım dünya özelliklerinde ödüller etkin görünüyor ama ortada ödül yok

Tibelda

Emekli Görevli
Bişi soracağım dünya özelliklerinde ödüller etkin görünüyor ama ortada ödül yok

Ödüllerden kasıt başarılardır. Profil > Başarılar, Sıralama > Başarılar yollarını izleyerek ödüllere yani başarılara erişebilirsiniz. Günlük başarılar 31.05.2021 tarihinde etkin olacaktır.

DeletedUser69958

Ziyaretçi
Hocam uygulamadan oynuyorsanız sorun var bende bulamadım, webden girin, soldaki göreve gelip farenin tekerleğini yukarı götürün ödüller orada
Mobilde görev ödüllerini alabilmek için "profil" bölümü içerisinde yer alan "ödüller" kısmına giriş yapmanız gerekmektedir.

Bobo?

Baltacı
Her yerim odun ve kil oldu demir o kadar az ki demir madenini yüksek tutmak zorunda kaldım ilk kez.

Bina ödülleri binaya harcanan ham maddelerle orantılı olsaydı keşke. :(

gabriel47

Mızrakçı
dünya özelliklerine bir yorum yazdım o da silinmiş . :S arşive kaldırılmış. :D yine bir ban dalgası gelirmi acaba. :) yorumumu neden kaldırdınız, yanlış bir söylemde mi bulundum.

Tibelda

Emekli Görevli
dünya özelliklerine bir yorum yazdım o da silinmiş . :S arşive kaldırılmış. :D yine bir ban dalgası gelirmi acaba. :) yorumumu neden kaldırdınız, yanlış bir söylemde mi bulundum.

Yazdığın yazıyı ilgili konuya taşıdım. Bildirimlerini kontrol edebilirsin.

EnesKOSOVA1

Yasaklı
w65 ve w63 özelliklerinin karması bir w güzel olabilir. umarım ki ışınlanmanın olmadığı ve klan üye limitinin 50 ve belirli bir süre sonra kilitlendiği w ler görürüz. Aşiret klanlarının bir kıtayı 1k kişi kapatayım da oynayım ''stratejisi'' ne en iyi çözüm bu olarak düşnüyorum. Artı mütevazi klanların bile önemli rolleri olabilir böyle w lerde