Muhabbet Köşesi

polimaxi

Milis
Selamlar, bilmediğimden dolayı bir şey sormak istiyorum. Son zamanlarda büyük klanlar SAV klanları kuruyorlar. RMSAV, KPKSAV, SWsav gibi. Bu klanların amacı ne, neden ayrıca bu adla bir klan daha kuruluyor?

Margaret

Forum Destek Ekibi
Klanlar Takımı
Forum Yöneticisi
Selamlar, bilmediğimden dolayı bir şey sormak istiyorum. Son zamanlarda büyük klanlar SAV klanları kuruyorlar. RMSAV, KPKSAV, SWsav gibi. Bu klanların amacı ne, neden ayrıca bu adla bir klan daha kuruluyor?
Dünyada klan dışı destek yasak olduğu için oyuncular çareyi bu şekilde buluyorlar.

EnesKOSOVA1

Yasaklı
S.a 65 ahalisi iyi oyunlar bir konu açayım muhabbet dönsün aynı zamanda da bir fikir etkileşimi olsun :D

65. dünyada oynayanlar için soruyorum, ışınlanın olmaması,davet sisteminin olmaması ve mis menzili gibi konularda düşünceleriniz neler ? Bu özelliklerin genel stratejilerinize etkisi nasıl oldu deneyimlerinizi paylaşırmısınız belki buradan modaratörler için güzel bir geri bildirim olabilir ne dersiniz :)

S.a 65 ahalisi iyi oyunlar bir konu açayım muhabbet dönsün aynı zamanda da bir fikir etkileşimi olsun :D

65. dünyada oynayanlar için soruyorum, ışınlanın olmaması,davet sisteminin olmaması ve mis menzili gibi konularda düşünceleriniz neler ? Bu özelliklerin genel stratejilerinize etkisi nasıl oldu deneyimlerinizi paylaşırmısınız belki buradan modaratörler için güzel bir geri bildirim olabilir ne dersiniz :)
Bence klanları rastgele dağıtmaları adil değil açıkçası oyun falan dicekler ama harita konumu cidden çok fark ediyor

Fortuna Brevis

Kılıç Ustası
Bir dünya rastgele giriş olsun klan dahi girilmesin curcunaya gel :D sonraki dünya aile klanlarına yönelik olsun ışınlanma açık davet açık her şey serbest 65 te kudret kazası dışında güzel bi dünya bence :)

tunahan5566

Casus

Enes bu foruma ilk defa girdim ve şu mesajını şimdi gördüm .

Eğer ışınlanma olsaydı kapağın içini sıkılaştırdığın multilerden 1000 tane daha atardın olur biterdi demi dünya da başlamadan bitmiş olurdu :)

Işınlanma olmaması iyi olmuş boşver sen .

Deleted User - 5414422

Ziyaretçi
Enes bu foruma ilk defa girdim ve şu mesajını şimdi gördüm .

Eğer ışınlanma olsaydı kapağın içini sıkılaştırdığın multilerden 1000 tane daha atardın olur biterdi demi dünya da başlamadan bitmiş olurdu :)

Işınlanma olmaması iyi olmuş boşver sen .
Enesin adi cikmis yazik bu cocuga .

tunahan5566

Casus
Enesin adi cikmis yazik bu cocuga .

adının çıkmışlığından değil 65. dünyanın haritasına girildiğinde 4 kıtanın merkezine bakılırsa bir kıtanın merkezindeki anormal köy sayısı belli oluyor zaten .

Ki bu multileri oraya atarken saygısız şekilde BC SKANDAL ARAS klanları diye klanlar açıp o klanların içlerine yerleştirmeside yukarıda da dediğim gibi saygısız bir hareketti .

Neyse adam kuralına göre yapınca ceza almıyor ne yapacaksın ...

PARS Estergon

Ağır Atlı
adının çıkmışlığından değil 65. dünyanın haritasına girildiğinde 4 kıtanın merkezine bakılırsa bir kıtanın merkezindeki anormal köy sayısı belli oluyor zaten .

Ki bu multileri oraya atarken saygısız şekilde BC SKANDAL ARAS klanları diye klanlar açıp o klanların içlerine yerleştirmeside yukarıda da dediğim gibi saygısız bir hareketti .

Neyse adam kuralına göre yapınca ceza almıyor ne yapacaksın ...
Tunahan selam, dünyada baya şey değişmiş dışarıdan takip edenlere özet geçsene kudret-kapak savaşı başlamış başka olan nedir?

tunahan5566

Casus
Tunahan selam, dünyada baya şey değişmiş dışarıdan takip edenlere özet geçsene kudret-kapak savaşı başlamış başka olan nedir?

Dehşetin kafa hesapları banlı.

Kudret saldırgan kesiminde bizi geçti ve 1.liğe oturdu :D

Kudret vs Kapak-Dehşet savaşında Kudret şu anda 242 köy önde ama sen bu mesajı okuduğunda 260 köy önde olucak :D

Benden bu kadar.

Warhawk

Milis
Truva klanın (wonkru) doğduğu yerde adalet isteniyor şuan, görünüşe göre hızlı davranarak köy toplanmaya başlanmış bakalım sonuç ne olacak