Muhabbet Köşesi

300 Sparta

Çaylak
Abdi sonuna kadar haklı
Bende 62 de 90 köyüm oldu şuanda , gerek etkinlik gerek alınan şan puanları,
Ama ne hikmetse bana yukarıdan bahşedilen (4/5k lık ) barbarlar yerine 26 ila 300 puan arası barbarlar nasibime düştü :₺
Şimdi demekki bi yerde bi problem var :) benim barbarlar niye gelişmedi :) gelişseydi global mi yerdim diye kendime şuan sual ediyorum:)

Deleted User - 848904026

Ziyaretçi
Fıkrayı merak ettim oyundan atar mısınız? :d

Nigrum Cygnum

Çaylak
Bazı konular ve mesajlar yeterince hızlı silinmiyor. Bence forumda sırf konu kapatmak için ayrı bir moderatör olmalı böylece modlarımızın iş yükü de azalır.

Tibelda

Emekli Görevli
Bazı konular ve mesajlar yeterince hızlı silinmiyor. Bence forumda sırf konu kapatmak için ayrı bir moderatör olmalı böylece modlarımızın iş yükü de azalır.

Size daha net bir şekilde ifade etmeye çalışayım. Foruma ve oyuna kayıt olduğunuz zaman aşağıdaki kuralları ve genel olarak oyun kuralları ve forum kurallarını kabul etmiş oluyorsunuz. Buna bağlı olarak kabul edip uymadığınız durumlarda görevimizi yerine getiriyoruz. Bu konuda yaptığınız eleştiriler tamamen bizlere haksızlık oluyor. Forum kurallarını incelemenizi, daha iyi anlamanızı ve uymanızı rica ederim.

Forum Kuralları dedi ki:
2. Aynı konu hakkında birden fazla başlık açmak ve aynı mesajı birden başla başlıkta yayınlamak yasaktır. Bir konu hakkında aynı bölüme birden fazla başlık açıldıysa sonradan açılanlar kapatılır ve silinir. Aynı başlığın birden fazla bölüme açılması veya aynı mesajın birden çok başlığa gönderilmesi kesinlikle yasaktır ve bu kuralı ihlal eden kullanıcılar önce uyarılır, tekrarında forumdan uzaklaştırılır.
4. Tüm mesajlar forumdaki ilgili kısımlara yazılmalıdır. Konuyla alakası olmayan bir mesajı forum yöneticilerinin değiştirme veya silme hakkı vardır. Oyun ile ilgili bildirim ve ceza itirazları Oyun Yöneticileri'ne iletilmelidir. Bu da Destek Birimi (support) yoluyla yapılmalıdır, herkese açık forumlarda uyarılar veya uzaklaştırmalar ile ilgili mesajlaşmak yasaktır. Bu kural, Şikayetler Bölümü hariç tüm forumda geçerlidir. Kurallara uymayan kullanıcılar; önce uyarı, tekrarında forumdan uzaklaştırma cezası alabilirler.
9. Kilitlenen yada silinen bir başlıktaki tartışmanın, yeni bir başlıkta devam edebilmesi için başlığı kilitleyen Moderatörden veya Forum Yöneticilerinden izin alınması gerekir. Bu kuralı ihlal eden konular silinir, konuyu açan Kullanıcılara uyarı veya ceza verilir.

Cyroburn*

Kılıç Ustası
Size daha net bir şekilde ifade etmeye çalışayım. Foruma ve oyuna kayıt olduğunuz zaman aşağıdaki kuralları ve genel olarak oyun kuralları ve forum kurallarını kabul etmiş oluyorsunuz. Buna bağlı olarak kabul edip uymadığınız durumlarda görevimizi yerine getiriyoruz. Bu konuda yaptığınız eleştiriler tamamen bizlere haksızlık oluyor. Forum kurallarını incelemenizi, daha iyi anlamanızı ve uymanızı rica ederim.

Yanlış anlamayın ama bize olan haksızlık nolacak?

Deleted User - 848900587

Ziyaretçi

ben hangisini ihlal ettiğim için ceza verdiniz merak ettim cidden :) baktım hiçbirini kapsamıyor. Adaletli modum demek ceza yemeye yeterli mi yani ?

Deleted User - 848900587

Ziyaretçi
Meydanı boş buldu çakallar
Herkes asabi, asar, kan döker, indirir, basarlar...
La Fontaine’den masallar...

@Tibelda mesela çakal diye hakaret eden kamyon arası yazı yazıcısı zerraki beyi banlamak daha mantıklı değil mi beni banlamak yerine merakımdan soruyorum size çakal desem banlamazmısınız?