Muhabbet Köşesi

Deleted User - 5562792

Ziyaretçi
Peki hocam galaxy nin attığı multileri barbara düşürüp toplaması , hatta bazılarının işi ileri götürüp 4-5 k yapıp toplaması nasıl 3 günlük ceza ile geciştiriliyor
Ben onun mücadelesini veriyorum bence sizde destek sistemi üzerinden toplu bir baskı yapın destek sistemine yazdıklarınızı silemiyorlar..

DeletedUser69958

Ziyaretçi
Ceza sistemi ya da başka oyuncular hakkında bilgi verilmesi mümkün değildir.

Varsayımlar üzerine hesap kapatılmaz ya da kapatılmış bir hesap varsayımlar üzerine açılmaz.

İhlallere, ihlalin türü ve boyutuna göre, uygun cezalar verilmektedir, bu tartışmaya açık değildir.

Sorulara şirket yönergeleri ve gizlilik kanunlarına uygun verilebilecek yanıt budur.

Sizlerden istenilen oyuna ve foruma kayıt olduğunuzda uymayı taahhüt ettiğiniz kurallara, uymanızdır. Bu kuralların sonradan saçma gelmesi, aykırı eylemlerde bulunmanız, kuralları yürürlükten kaldırmaz. Uymayı taahhüt ettiğiniz kuralları çiğnerseniz elbette bunun yaptırımı olur, kimse de bu yaptırımı güle oynaya uygulamaz. Kurallara aykırı soruların, sorunların tekrar tekrar gündeme getirilmesinin kimseye olumlu bir katkısı olmayacaktır ve bunlara farklı bir cevap da ne yazıkki alamazsınız.

ursan

Milis
w62 veya bu mevzu özelinde değil de genel bişy söylemem gerekirse;
malesef işini bilen bir şekilde yolunu buluyor. kim ne kadar şikayetçi olursa olsun, her şey alenen bilindiği halde müdahale edil(e)miyor. bize düşen de, egolarıyla muhatap olmak durumunda kaldığımız; imla kurallarına dikkat etmeye çalışarak yazı yazan 3-5 kimse ve kanayan yaraya merhem olma adına incir çekirdeğini doldurmayan yazıları.. :)

rhiannon

Acemi
Forum modlarının üyelere yönelik keyfi uygulamalarını, bu konuda çığır açmış Türk hukuk sisteminde dahi göremezsiniz. Sayın modlar lütfen bu durumu forum kuralları ile açıklamaya çalışmayın. En iyi duzen kuralları dahi hayata geçirilse, kötü uygulayıcılar elinde hiçbir anlam taşıyamayacağının nadide örneklerindensiniz.

Freaky

Mızrakçı
Nedense herkes başına bir durum geldiğinde forumda konu açıp adaleti savunmak istiyor. Forum kurallarına uygun genel bir tartışma konusu açmayı düşünmüyor. Konuşulmasına müsaade ettiğimiz ve takip ettiğimiz konular arşivde yer alıyor. Tek amacı klanlar destek ekibi aleyhinde diğer oyuncu kesimlerini de örgütlemeye yönelik tartışmalara hiçbir zaman müsaade edilmeyecektir. Özetle forum ceza alanın gelip klanlar destek ekibine istediğini söyleyebileceği bir alan değildir. :)

Bu konu sadece bu dünya olarak geçerli değildir bu dünya son damlası gibi düşünün. Anladım bazı gerekçelerden dolayı forumda konu hakkında yorum yapmak gibi durumunuz yok. Bizim anlatmak istediğimiz ise şikayetlerimize aynı cevap verildiği ve destek siteminin bu konu hakkkında duyarsız kaldığıdır.
Birşey çabaladığınızı görmek istiyor herkes sitemimiz budur. Bu konu 1 kişinin yarası değil bir çok oyuncunun oyunu bırakma sebeblerinden biri oldu.
Yıllardır oynadığımız ve bırakmak istemediğimiz bir oyunu bize küstürmeyin.Çok emek harcıyoruz ama hiçbişey yapmadan dolaylı yolarla oyun kurallarının açığı demek istiyorum bu konuya emeksiz başarı sağlanıyor.
Konu hakkında çözüm bulamıyorsanız fikrimizin alınmasını istiyoruz eğer birşey yapıyorsanız yeni bir kural bile bu konu hakkında şeffaf olup biz üyelerinize açıklamanızı istiyoruz ?

Tibelda

Emekli Görevli
Bu konu sadece bu dünya olarak geçerli değildir bu dünya son damlası gibi düşünün. Anladım bazı gerekçelerden dolayı forumda konu hakkında yorum yapmak gibi durumunuz yok. Bizim anlatmak istediğimiz ise şikayetlerimize aynı cevap verildiği ve destek siteminin bu konu hakkkında duyarsız kaldığıdır.
Birşey çabaladığınızı görmek istiyor herkes sitemimiz budur. Bu konu 1 kişinin yarası değil bir çok oyuncunun oyunu bırakma sebeblerinden biri oldu.
Yıllardır oynadığımız ve bırakmak istemediğimiz bir oyunu bize küstürmeyin.Çok emek harcıyoruz ama hiçbişey yapmadan dolaylı yolarla oyun kurallarının açığı demek istiyorum bu konuya emeksiz başarı sağlanıyor.
Konu hakkında çözüm bulamıyorsanız fikrimizin alınmasını istiyoruz eğer birşey yapıyorsanız yeni bir kural bile bu konu hakkında şeffaf olup biz üyelerinize açıklamanızı istiyoruz ?

Ben sizin duygularınızı anlayabiliyorum ancak jirachi'nin bahsettiği gibi kayıt olurken kabul ettiğiniz ve uymanız gereken kurallar var. Benim görevlerimden biriside forumda bu kurallara uyulmasını sağlamaktır. Konuları kişi, olay, klan bazında değil rahatsız olduğunuz durumu daha genel ele alarak düzgün ifade ettiğiniz zaman ilgili yöneticilerimiz de cevap verebilir. Ancak önceki postlarımda bahsettiğimiz gibi kişi, ceza, klan üzerinden yaptığınız yorumlara şirket politikaları ve gizlilik durumları nedeni ile yorum yapılması mümkün değildir. Bunun için destek sistemi mevcuttur ve biz ancak sizi oraya yönlendirebiliriz. :)

Freaky

Mızrakçı
Ben sizin duygularınızı anlayabiliyorum ancak jirachi'nin bahsettiği gibi kayıt olurken kabul ettiğiniz ve uymanız gereken kurallar var. Benim görevlerimden biriside forumda bu kurallara uyulmasını sağlamaktır. Konuları kişi, olay, klan bazında değil rahatsız olduğunuz durumu daha genel ele alarak düzgün ifade ettiğiniz zaman ilgili yöneticilerimiz de cevap verebilir. Ancak önceki postlarımda bahsettiğimiz gibi kişi, ceza, klan üzerinden yaptığınız yorumlara şirket politikaları ve gizlilik durumları nedeni ile yorum yapılması mümkün değildir. Bunun için destek sistemi mevcuttur ve biz ancak sizi oraya yönlendirebiliriz. :)

Şahış veya klan ismi belirtmeden eleştiri yapabiliriz durum hakkında forum kuralları çerçevesinde anladığım kadarıyla ( :

Oyunda hile kullanımı mevcut olduğunu biliyoruz hesap barbara düştükten sonra toplanabiliyor bu durumda bir önerim vardır;
Belli bir süreç sonrasında market transferi açıldığı gibi Dünya başladıktan sonra 15 gün sonrasında silinen veya ceza alan köyler barbara düşmesin köyler silinsin.

Bu sonuçla böyle durumların engellebilceğini düşünüyorum.

burçigin

Okçu
Şahış veya klan ismi belirtmeden eleştiri yapabiliriz durum hakkında forum kuralları çerçevesinde anladığım kadarıyla ( :

Oyunda hile kullanımı mevcut olduğunu biliyoruz hesap barbara düştükten sonra toplanabiliyor bu durumda bir önerim vardır;
Belli bir süreç sonrasında market transferi açıldığı gibi Dünya başladıktan sonra 15 gün sonrasında silinen veya ceza alan köyler barbara düşmesin köyler silinsin.

Tam da istenilen bir öneri olmuş. Bunu öneri bölümüne taşır mısın Alican. Bakalım nasıl bir aksiyon alacak. Klanlar takımı. İsim ve klan vermeden önce sebebini de yazarsın hem.

Tibelda

Emekli Görevli

Forumda her durumla ilgili düşüncenizi ifade edebileceğiniz alan mevcut diyorum. Forum kurallarına uygun olduğu sürece kimse sizi engellemez yada uzaklaştırmaz. Sadece ceza aldığınız zaman yada kendi adınıza haksızlık olarak gördüğünüz de açtığınız ve aslında destek sistemini ilgilendiren itiraz konuları tartışılmaya uygun değildir. :) Detaylı bilgi için forum kurallarını inceleyebilirsiniz.

okadar5

Milis
rahatsız olduğumuz forum kurallarını tartışamıyormuyuz ?

-mesela ben gelip neden burda gayet açık ve net hatta öyleki 2 ay önce oyuna başlayan arkdaşım bile diyorki aa bak bu adam 5k barbarlar yapmış kendine bana niye bu taktiği söylemedin diyor ben gelip niye forumda bunun neden ceza yemediği hakkında tartışamıyorum ? nasıl kural bu nasıl forum bu ?

Tibelda

Emekli Görevli
rahatsız olduğumuz forum kurallarını tartışamıyormuyuz ?

-mesela ben gelip neden burda gayet açık ve net hatta öyleki 2 ay önce oyuna başlayan arkdaşım bile diyorki aa bak bu adam 5k barbarlar yapmış kendine bana niye bu taktiği söylemedin diyor ben gelip niye forumda bunun neden ceza yemediği hakkında tartışamıyorum ? nasıl kural bu nasıl forum bu ?

Önceki postlarında yeterince açıkladım. Takip edebilirsin. ;)