Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser47380
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser46014

Ziyaretçi
Ağzı olan konuşuyor tabi. ben olayın detayını bilmem etmem. Anca buradan ağlayadurun. Konunun muhataplarıyla konuşsana ne diye burada geveleyip duruyorsun?

DeletedUser

Ziyaretçi
beni klandan attığı ve misleri çıktıkları an mesajdan engelleyen andredorya ile mi konuşayım :) arkamdan bide millete neler demişte kandırmışlar.hayır hala kullandığınız tabire bak ağlıyormuşum millet görsün diye yazıyoruz buraya.hala daha da utanmadan laf etmeyin.savunulacak bi tarafınız yok.düzgün oyun oynayan adam zaten böyle işler yapan klanda durmaz.bu olay köklü bi klanda yapılsa ki yapılmaz ama o adama gereken yapılırdı.gevleme dediğin şeylerde raporlarla mesajlarla yazılan şeyler.geveleyen sensin şuandan itibaren muhattabımda değilsin.elle tutulur bişeyle gel buraya o zaman konuşuruz gerekirse.

DeletedUser

Ziyaretçi
farro ile bu dünya da tanıştık hatta forumdan çağırdım klana gayet objektif şekilde konuş dostum.biz quinnlerden kaç kişiyi temizledik onlar bizden kaç asker kesti ? bu kadar havalara neye dayanarak giriyorlar ? mütlerimiz savaşı terketmedi mi veya bize ne gibi katkıları oldu ? ilk andrea mı bana saldırdı ben mi ona ? klana aldıktan sonra gece birden klandan atıp mislenmedim mi ? arkamdan da beni atma sebepleri olarak türlü bahaneler uydurmadılar mı ? :D

DeletedUser58163

Ziyaretçi
Bildiğim şey seni kesemeyip hepimizi kendi klanlarına davet etmeleri ve 2 gün sana seni klandan sebepsiz atıp askerlerini kesmeleri oldu,böyle kahpeliğe ilk defa şahit oldum :)

DeletedUser

Ziyaretçi
O zaman konu kapanmıştır herkese iyi oyunlar :) 38 oynanacak dünya değildir dost düşman kim kimin safında yarın ne olacak belli olmayan biyer he kendi bölgem için konuşuyorum bana uzak iletişim kurmadığım tüm klanları tenzih ederim.Oyunculuğuma laf eden kendince hava atanlarıda 39 a beklerim yanıma da davet ederim düşman belli olduktan sonra sayısı mühim değil gelirseniz başlarız yanyana biz 5 sek siz 10 gelin 10 sak 20 gelin raporlarıda buraya koyarız.
Bu arada eklemek istedim olaylar malum hepimizin başı sağolsun.
Cümleten iyi geceler forum benim artık köyüm yok bi güzel uyku çekerim :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu mesajın üzerine söyleyecek söz bulamadım :D

Wendystar
phone.png
bugün saat 17:18
Sen orda neyin kafasını yaşıyon Sarhoş ayılda gel goçum. Puanın kadar konuş klkjnşnlbl :D

Pikacuu37

Hafif Atlı
sarhoş dostum bu oyun böyle işte kolay kolay kimseye güvenmiceksin :) aynısını bende diyodum sen gibiw30 a baslamıstık kendi klanımdı :) dünya savası çıktı merkezdeydik savas baslayalı 1 hafta olmadı müttefiklerimiz düşmanla birleşme kararı aldı :D ortada kaldık en son hesap sildik :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ben onuda geçtim ortada bırakıp bide üstüne bana çamur atıp bide üstüne sanki savaşıp almış köyü gibi havalara girmeye şaşıyorum :D neyse rickon haklı.ben diyeceğimi de dedim boş insanlarla boş işlerle uğraşmaya gerek yok tadımız tuzumuz kalmadı zaten isim vermiyorum siyasete girmiş olmasın adam da çıkmış cenazede bunlar ekonomimize zarar vermeye çalışıyor diyor ekonomik sıkıntıyıda bunlara yükle yahu orda edilecek lafmı bu şimdi başlatacaklar ekonomisine de bilmemnesine de milletin uyuyan kısmı artık biraz uyanırsa inşallah iş işten geçmeden neyse istediklerimi yazamıyorum burda beterin beterleri olup devam etmeden herkes aklını başına alır umarım.

DeletedUser50676

Ziyaretçi
Birliklerin yarım güçle savaşacak çünkü evleri bir tapınak etkisi altında değil!

bu nedir :O acayip acayip dünyalar açıyorlar sonra mırıldanarak ''bele vaziyetin içine...'' diyorum.