Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser47380
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62739

Ziyaretçi
AngXX0.jpg

Ilk savasa bakin :D hepsi toplama klanlar birbirlerine girmisler

DeletedUser

Ziyaretçi
şimdi benim klanıma laf etme usta :) korkak oynayanlar belli olmuş oldu forumdada koyduğun iyi olmuş :D

DeletedUser62739

Ziyaretçi
Valla kim nedir ne deildir bilmem ama bu savaş sizi yavaslatir :)

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Bu daha neyin savaşı Diplomatınız kimse işi bilmiyor haberiniz olsun :)
Benden size tavsiye yolun başındayken çıkın o savaştan ki ileriyi görebilesiniz.

DeletedUser

Ziyaretçi
valla yavaşlatırmı bilemem ama onla görüş bunla görüş derken he bak hakkını yiyemeyeceğim güzel yöneten insanlarda var klanını ama bazılarının oyun anlayışını ben anlamıyorum 10 klan kurup diğer klanlara sizde klanca gelin diyenler mi dersin klan başkanı olarak bana klanı bırak bize gel diyenlerimi sayayım.bizde diplomasi yapıyoruzda böyle teklifler yapmıyoruz :D bütün kıtayıda aynı klana toplamanın anlamı yok bilemiyorum herkes bi şekil oynuyor ortayada bu tablo çıktı herkesin hakkında hayırlısı

DeletedUser62739

Ziyaretçi
valla yavaşlatırmı bilemem ama onla görüş bunla görüş derken he bak hakkını yiyemeyeceğim güzel yöneten insanlarda var klanını ama bazılarının oyun anlayışını ben anlamıyorum 10 klan kurup diğer klanlara sizde klanca gelin diyenler mi dersin klan başkanı olarak bana klanı bırak bize gel diyenlerimi sayayım.bizde diplomasi yapıyoruzda böyle teklifler yapmıyoruz :D bütün kıtayıda aynı klana toplamanın anlamı yok bilemiyorum herkes bi şekil oynuyor ortayada bu tablo çıktı herkesin hakkında hayırlısı

Sonra profillerine w38 krali olmaya geldik falan yaziyorlar dimi :D

DeletedUser46014

Ziyaretçi
O kadar sızlandınız savaş savaş diye :D Şimdide kırıtmayın :))))

DeletedUser63333

Ziyaretçi
Adamlar bölge bölge klan kurmuşlar :D neyse iyi iyi savaşın

DeletedUser62739

Ziyaretçi
Her tarafta ki klanlara bizimle birleşin diyorlarmiş erken kapatacaklarmis :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Hiç sorma aynen öyle yazıyolar birde ee 11 klan kolay toplanmıyor tüm dünyayı davet etmek şart :) Ekibini arkasına alınca aslan kesilen ekipsiz kalınca miyavlıyor falan.ben diplomasi olayını tamamen sıfırladım daha da diplomasim yoktur gittiği yere kadar gider arkamdan böyle laf ettirmem en azından ahh şuraya koyulacak çok mesajlaşma varda neyse :D ayrıyetten yine oyununu düzgünce oynayan herkesi ayırıyorum onlara saygım sonsuz.

DeletedUser62739

Ziyaretçi
Savas raporlarini ve istatistikleri paylasin da durumu gorelim :)

DeletedUser

Ziyaretçi
bizimkiler kendi arasında barış yaptı savaş kalmadı.savaşa katılması muhtemel klanlar başka ekiplere tabi oldular falan filan değişik durumlar.dediğim gibi benim diplomasim artık tamamen kapalıdır kimin ne yaptığı belli değilken konuşmaya da gerek yok zaten bakalım neler olacak

DeletedUser59546

Ziyaretçi
PRESTİJ KLANI takip edin word en iyi oyuncularından oluşuyor :)

DeletedUser62739

Ziyaretçi
Ya bu forum cok sıkıcı bari savaş raporu falan atin

DeletedUser62739

Ziyaretçi
AyneN bizim bolge biraz eglenceli kuzeydogu başka yok:)