Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser47380
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Hiç soyleme yaw ne kapisiyorlar ne kadar aç insan var ya :D

DeletedUser57824

Ziyaretçi
Tamam söylerim de :D seni bilmem sen iyi oyuncu olabilirsin falan , bu dünyayada ilk wolf la başladın onlarla alakan yoktu biliyorum da , sizin şu aragorn köylerine öyle laf salatası yapmasın he :D pre basıp sav basıp oyunculuk olmuyor yagması hala 10 k da , suru baya indi bi 10 dk sonra rapor geldi 20 olmuş :D pre ile oluyor işte herşey hemencik , yani demem o ki çok sevinmesin ama iyi asker kesti tabi bizde kestik :D

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Kim diyor öyle bir planımız yok dünya özellikleri belli olsun düşünürüz ama balyoz olarak 37 de kapandı o defter olmuyor aykut herkesle kavga ediyor kafam kaldırmıyor :)

Bana kendisi öyle dedi onun yalancisiyim:)

Tamam söylerim de :D seni bilmem sen iyi oyuncu olabilirsin falan , bu dünyayada ilk wolf la başladın onlarla alakan yoktu biliyorum da , sizin şu aragorn köylerine öyle laf salatası yapmasın he :D pre basıp sav basıp oyunculuk olmuyor yagması hala 10 k da , suru baya indi bi 10 dk sonra rapor geldi 20 olmuş :D pre ile oluyor işte herşey hemencik , yani demem o ki çok sevinmesin ama iyi asker kesti tabi bizde kestik :D
Oda biz toplamaya başlarken real hayatın yoğunluğundan bırakıcak olanlardan :D aragorn51 e lafım yok kendisine 39 da başarılar dilerim.