Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser57090
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser24418

Ziyaretçi
w4 de KAPAK klanında oynadım
w9 da yanlış hatırlamıyorsam yine KAPAK da oynamıştım..

DeletedUser58071

Ziyaretçi
USTUR@ Vardi hatirlar misiniz w12de kapakta idim nickim 1234x1 di, digitimini feryat ustura gibi adamlsr ogretti bana bu oyunu ah eski gunler

DeletedUser48222

Ziyaretçi
Merhaba Dostlar bende 3 aylık bir ayrılıktan sonra geri döndüm oyuna ilk günden güzel hareketler oldu geç kaldık lakin iyi işler yapacağız..

Kolay gelsin sizlere

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
w9 severim. kapadim o dünyayı. Dumrul duk o zamanlar ama açıkca kapak oyuncularını zerre kadar sevmezdim :D

w9 acilmisken suan w30 da tunga w9 tunga degil heralde. nerede blackasuz nerede arslan m nerede cecen ridwan :D degauss biyolog ah ah :D kendimin kapamasindan tunganin o world u kapamasini istemistim ya :D

DeletedUser

Ziyaretçi
w9 severim. kapadim o dünyayı. Dumrul duk o zamanlar ama açıkca kapak oyuncularını zerre kadar sevmezdim :D

w9 acilmisken suan w30 da tunga w9 tunga degil heralde. nerede blackasuz nerede arslan m nerede cecen ridwan :D degauss biyolog ah ah :D kendimin kapamasindan tunganin o world u kapamasini istemistim ya :D
İçlerinde Tunga da oynuyanlar var profil de ki isimlere bir bak istersen

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
İçlerinde Tunga da oynuyanlar var profil de ki isimlere bir bak istersen

aynen varmis november felan. ancak bi ara w26 da kurulmustu tunga hatirladigimda iyi bir klan kurmustular ama kotu bolgedeydiler baya muharremler ridwan degauss cubuklu kurmuslardim ama hucum gramafon ve cellatin arasinda barinamadilar. hayirlisi olsun onlar adina. bi ara gorelim tungayi tekrar. alp er tunga oldü mii?

DeletedUser53916

Ziyaretçi
seninkide öyle abi :D sadece süsten yoksun bilen birine söylersen güzel birşey yapar

DeletedUser53646

Ziyaretçi
arsenal manu 0 dan 0
Beşiktaş iy 2
Antalya 1 den 1
40 oran beyler kaçırmayın , at 100 lira al 4 bin lira